Dat vind ik dus ook een beetje gek. Hoezo dat onderzoek niet door Job Cohen geleid zou moeten worden is me dan weer niet helemaal duidelijk.quote:Op maandag 24 september 2012 20:50 schreef Snakey het volgende:
Welja, ga weer eens een onderzoek doen naar de obvious.
Helaas, helaas. Job Cohen is de foute grap.quote:
Dat maakt het wel leuker wanneer hij weer afdruipt inderdaad.quote:Op maandag 24 september 2012 20:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Laat die man nou eerst zijn werk eens doen voor je gaat oordelen.
quote:Op maandag 24 september 2012 20:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Laat die man nou eerst zijn werk eens doen voor je gaat oordelen.
Nee serieus, ik vind het behoorlijk treurig om nu al te gaan schamperen terwijl die man nog niet eens begonnen is. En hij doet dit onderzoek bovendien niet in zijn eentje. Ook al heb je iets tegen de PvdA, dan nog laat je je zo wel heel erg kennen.quote:Op maandag 24 september 2012 21:00 schreef Snakey het volgende:
[..]
Dat maakt het wel leuker wanneer hij weer afdruipt inderdaad.
Heb jij dan vertrouwen dat Cohen de beste man is om objectief rellen te onderzoeken? Om vervolgens ook nog met gedegen adviezen te komen?quote:Op maandag 24 september 2012 20:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Laat die man nou eerst zijn werk eens doen voor je gaat oordelen.
Sinds wanneer is Job Cohen synoniem voor incapabel dan? Volgens mij was het gewoon een prima burgemeester bijvoorbeeld.quote:
Job Cohen zal genoeg dingen wel adequaat kunnen doen, maar dit is zo'n beetje de slechtste functie die ik voor hem kan bedenken.quote:Op maandag 24 september 2012 21:03 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Nee serieus, ik vind het behoorlijk treurig om nu al te gaan schamperen terwijl die man nog niet eens begonnen is. En hij doet dit onderzoek bovendien niet in zijn eentje. Ook al heb je iets tegen de PvdA, dan nog laat je je zo wel heel erg kennen.
Hij kan wel iets, en bovendien zit hij niet in zijn eentje in die commissie.quote:Op maandag 24 september 2012 21:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Heb jij dan vertrouwen dat Cohen de beste man is om objectief rellen te onderzoeken? Om vervolgens ook nog met gedegen adviezen te komen?
Hij heeft zn naam gewoon niet zo mee, zeker niet in de hoek van aanpak, harde aanpak, keiharde aanpak, etc,quote:Op maandag 24 september 2012 21:05 schreef Piye het volgende:
[..]
Sinds wanneer is Job Cohen synoniem voor incapabel dan? Volgens mij was het gewoon een prima burgemeester bijvoorbeeld.
Zolang dat op niets meer is gebasseerd dan spierballentaal van Rutte en Wilders die de afgelopen 2 jaar wel hebben bewezen dat ze zelf helemaal niet kunnen laten zien hoe je tuig hoort aan te pakken zie ik geen reden om hem deze commissie niet te laten leiden.quote:Op maandag 24 september 2012 21:07 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Hij heeft zn naam gewoon niet zo mee, zeker niet in de hoek van aanpak, harde aanpak, keiharde aanpak, etc,
Nee ben ik met je eens. Als men vindt dat ie er geschikt voor is moeten ze zich niet laten leiden door het gelul eromheen.quote:Op maandag 24 september 2012 21:11 schreef Piye het volgende:
[..]
Zolang dat op niets meer is gebasseerd dan spierballentaal van Rutte en Wilders die de afgelopen 2 jaar wel hebben bewezen dat ze zelf helemaal niet kunnen laten zien hoe je tuig hoort aan te pakken zie ik geen reden om hem deze commissie niet te laten leiden.
In een stad als Amsterdam zijn vast ook wel eens risico's op rellen geweest. Iemand die daar jarenlang burgemeester is geweest zal dus vast wel wat ervaring hebben in het daarmee omgaan.quote:Op maandag 24 september 2012 21:04 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Heb jij dan vertrouwen dat Cohen de beste man is om objectief rellen te onderzoeken? Om vervolgens ook nog met gedegen adviezen te komen?
Ok, wat was jouw username ook alweer?quote:Op maandag 24 september 2012 21:16 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
In een stad als Amsterdam zijn vast ook wel eens risico's op rellen geweest. Iemand die daar jarenlang burgemeester is geweest zal dus vast wel wat ervaring hebben in het daarmee omgaan.
Mooi, want sowieso gaat het hier om autochtonen en die drinken niet zoveel thee.quote:Op maandag 24 september 2012 21:12 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Nee ben ik met je eens. Als men vindt dat ie er geschikt voor is moeten ze zich niet laten leiden door het gelul eromheen.
De huidige ja, die moet alle troep en het jaren lange nathouden van Job Cohen weer opruimen.quote:Op maandag 24 september 2012 21:16 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
In een stad als Amsterdam zijn vast ook wel eens risico's op rellen geweest. Iemand die daar jarenlang burgemeester is geweest zal dus vast wel wat ervaring hebben in het daarmee omgaan.
PR-technisch komt het goed uit dat Haren een VVD-burgemeester heeft, anders zou de Telegraaf ongetwijfeld in de grootst mogelijke chocoladeletters het vertrek van de burgemeester geëist hebben.quote:Op maandag 24 september 2012 21:06 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
PR-technisch wel een geweldige keuze
Dat is hier dan ook niet de reden dat Cohen absoluut ongeschikt is. Job Cohen heeft gewoon niet zo'n goed verleden als het aankomt op het aanpakken van criminaliteit en overlast.quote:Op maandag 24 september 2012 21:17 schreef Piye het volgende:
[..]
Mooi, want sowieso gaat het hier om autochtonen en die drinken niet zoveel thee.
Ik maak er helemaal geen autochtonen/allochtonen van. Het is gewoon zo dat Cohen zijn reputatie voor "thee drinken" te danken is aan het feit dat Marokkanen graag thee drinken en Wilders vond dat Cohen Marokkaans tuig hun gang wilde laten gaan. En het idee dat Cohen geen goed verleden heeft als het aankomt op het aanpakken van criminaliteit en overlast is voor zover ik weet een uitvloeisel daarvan aangezien de criminaliteit gewoon is gedaald onder Cohen in Amsterdam.quote:Op maandag 24 september 2012 21:20 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Dat is hier dan ook niet de reden dat Cohen absoluut ongeschikt is. Job Cohen heeft gewoon niet zo'n goed verleden als het aankomt op het aanpakken van criminaliteit en overlast.
Dat autochtonen/allochtonen maak jij ervan.
Nee, want dat laatste is volledig irrelevant. Als de gemeente wil onderzoeken of zij op de juiste wijze zijn omgegaan met de voortekenen die ze hadden en op welke wijze zij in de toekomst hiermee moeten omgaan, dan heb je meer aan iemand die als burgemeester van de grootste stad van Nederland voortdurend met dergelijke dreigende escalaties te maken had dan aan een zolderkamerautist met een twitterverslaving.quote:Op maandag 24 september 2012 21:20 schreef Elfletterig het volgende:
Met alle respect voor de bestuurlijke verdiensten van Job Cohen, maar hadden ze nou niet iemand kunnen vinden die iets meer in de regio Groningen woont, die iets jonger is en iets meer de belevingswereld van social media snapt?
Daarom ben jij ook niet serieus in beeld geweest als kandidaatquote:Op maandag 24 september 2012 21:25 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Nee, want dat laatste is volledig irrelevant. Als de gemeente wil onderzoeken of zij op de juiste wijze zijn omgegaan met de voortekenen die ze hadden en op welke wijze zij in de toekomst hiermee moeten omgaan, dan heb je meer aan iemand die als burgemeester van de grootste stad van Nederland voortdurend met dergelijke dreigende escalaties te maken had dan aan een zolderkamerautist met een twitterverslaving.
Onzin, Cohen staat bekend als theedrinker, omdat hij veelvuldig overlastgevers en criminelen 'aanpakte' door ze uit te nodigen voor een gesprek. Rechtse media hebben er vervolgens theedrinken, (en om nog specifieker te zijn rooibos volgens Geenstijl). Of hij nou met hun thee dronk of een glaasje ranja of zelfs alleen maar een gesprek voerde is onbekend en onbelangrijk.quote:Op maandag 24 september 2012 21:24 schreef Piye het volgende:
[..]
Ik maak er helemaal geen autochtonen/allochtonen van. Het is gewoon zo dat Cohen zijn reputatie voor "thee drinken" te danken is aan het feit dat Marokkanen graag thee drinken en Wilders vond dat Cohen Marokkaans tuig hun gang wilde laten gaan. En het idee dat Cohen geen goed verleden heeft als het aankomt op het aanpakken van criminaliteit en overlast is voor zover ik weet een uitvloeisel daarvan aangezien de criminaliteit gewoon is gedaald onder Cohen in Amsterdam.
Kennis van sociale media is totaal irrelevant in dezen. Of mensen nu via facebook, twitter, de tamtam of rooksignalen met elkaar communiceren is niet wat ze zullen willen onderzoeken, waar het om gaat is dat er duizenden mensen dreigden te gaan rellen in een gemeente en ze in Haren blijkbaar niet goed wisten hoe hier mee om te gaan.quote:Op maandag 24 september 2012 21:28 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Daarom ben jij ook niet serieus in beeld geweest als kandidaat![]()
Cohen heeft weinig kennis van sociale media (een wezenlijke factor in dit verhaal) en hij woont ook niet bepaald in de buurt. Ik vind het een rare keuze.
quote:Op maandag 24 september 2012 20:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Laat die man nou eerst zijn werk eens doen voor je gaat oordelen.
Jammer alleen dat zijn werk in dit geval zo nutteloos isquote:Op maandag 24 september 2012 20:59 schreef ..-._---_-.- het volgende:
Laat die man nou eerst zijn werk eens doen voor je gaat oordelen.
Naast Cohen als leider zitten er exact nog 3 mensen in deze commissie:quote:Op maandag 24 september 2012 21:34 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Kennis van sociale media is totaal irrelevant in dezen. Of mensen nu via facebook, twitter, de tamtam of rooksignalen met elkaar communiceren is niet wat ze zullen willen onderzoeken, waar het om gaat is dat er duizenden mensen dreigden te gaan rellen in een gemeente en ze in Haren blijkbaar niet goed wisten hoe hier mee om te gaan.
Cohen heeft als burgemeester van Amsterdam met grote regelmaat met dergelijke situaties (hooligans die met elkaar wilden matten, rivaliserende motorbendes et cetera) te maken gehad en heeft hier dus heel wat meer zinnigs over te zeggen dan zelfbenoemde facebookgoeroes of mensen uit een gehucht in de buurt waar nog nooit iets noemenswaardigs gebeurd is.
dit dus, wat valt er nou te onderzoeken?quote:Op maandag 24 september 2012 21:40 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jammer alleen dat zijn werk in dit geval zo nutteloos isWaarom moeten we hier in Nederland alles toch altijd alles doodevalueren?
Het wordt inderdaad door vele factoren beinvloedt, maar het is altijd nog een betere graadmeter dan zonder bewijs roepen dat zijn aanpak niet werkte.quote:Op maandag 24 september 2012 21:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Onzin, Cohen staat bekend als theedrinker, omdat hij veelvuldig overlastgevers en criminelen 'aanpakte' door ze uit te nodigen voor een gesprek. Rechtse media hebben er vervolgens theedrinken, (en om nog specifieker te zijn rooibos volgens Geenstijl). Of hij nou met hun thee dronk of een glaasje ranja of zelfs alleen maar een gesprek voerde is onbekend en onbelangrijk.
Feit is dat hij overlastgevers niet of te zacht aanpakte en dat komt echt niet alleen vanuit de boze rechtse media. Of de criminaliteit onder hem nou effectief gedaald is of niet, dat maakt ook weinig uit. Als burgemeester heb je daar weinig invloed op en vooral externe factoren spelen daar een grote rol in.
Als er onder andere staat zitten er dus niet exact 3 mensen in, minstens 4.quote:Op maandag 24 september 2012 21:41 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Naast Cohen als leider zitten er exact nog 3 mensen in deze commissie:
'In de commissie zitten verder onder andere Gabriël van den Brink (hoogleraar bestuurskunde aan de Universiteit van Tilburg), Otto Adang (lector openbare orde en gevaarbeheersing aan de Politieacademie) en Jan van Dijk (hoogleraar communicatiewetenschappen en nieuwe media aan de Universiteit Twente)." quote uit de volkskrant
Lijkt me duidelijk dat je bewering onzin is. En kom nou niet aan met dan maar de bewering dat van Dijk alle sociale media vraagstukken gaat behandelen, want als leider van die commissie moet je ook genoeg kennis van sociale media hebben.
Die mensen moeten ook wat belastinggeld tegen de muur aanpissen he geld verdienen he.quote:Op maandag 24 september 2012 21:40 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Jammer alleen dat zijn werk in dit geval zo nutteloos isWaarom moeten we hier in Nederland alles toch altijd alles doodevalueren?
Ik vind het alleen zo jammer dat jij of ik nooit geld kunnen binnenharken door het overduidelijke uit te sprekenquote:Op maandag 24 september 2012 21:42 schreef Snakey het volgende:
[..]
Die mensen moeten ook wat belastinggeld tegen de muur aanpissen he geld verdienen he.
We socialiseren met de verkeerde mensen.quote:Op maandag 24 september 2012 21:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik vind het alleen zo jammer dat jij of ik nooit geld kunnen binnenharken door het overduidelijke uit te spreken
Remlof is een insider bij de PvdA(baantjescarrousel)quote:Op maandag 24 september 2012 21:44 schreef Snakey het volgende:
[..]
We socialiseren met de verkeerde mensen.
Lijkt mij dat je juist geen regiofiguur hier voor moet aanstellen.quote:Op maandag 24 september 2012 21:28 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Cohen heeft weinig kennis van sociale media (een wezenlijke factor in dit verhaal) en hij woont ook niet bepaald in de buurt. Ik vind het een rare keuze.
Dus iemand die de gebeurtenissen een beetje gaat goedpraten.quote:Op maandag 24 september 2012 21:20 schreef Elfletterig het volgende:
Met alle respect voor de bestuurlijke verdiensten van Job Cohen, maar hadden ze nou niet iemand kunnen vinden die iets meer in de regio Groningen woont, die iets jonger is en iets meer de belevingswereld van social media snapt?
Ik zag op de beelden een bonte verzameling van etniciteiten, dus voor de verandering was de afkomst van de relschoppers redelijk representatief voor de de gehele samenlevingquote:Op maandag 24 september 2012 21:17 schreef Piye het volgende:
[..]
Mooi, want sowieso gaat het hier om autochtonen en die drinken niet zoveel thee.
Hij zei een kopje thee te gaan drinken met de beheerder van een bibliotheek met boeken waarvan de inhoud niet iedereen beviel. Zijn criticasters zien kennelijk liever dat hij boeken verbiedt en bibliotheken sluit.quote:Op maandag 24 september 2012 21:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Onzin, Cohen staat bekend als theedrinker, omdat hij veelvuldig overlastgevers en criminelen 'aanpakte' door ze uit te nodigen voor een gesprek. Rechtse media hebben er vervolgens theedrinken, (en om nog specifieker te zijn rooibos volgens Geenstijl). Of hij nou met hun thee dronk of een glaasje ranja of zelfs alleen maar een gesprek voerde is onbekend en onbelangrijk.
Wat is dan het feit? Iets anders dan de meest simplistische beeldvorming uit de rechtse media nablaten doe je ook niet.quote:Feit is dat hij overlastgevers niet of te zacht aanpakte en dat komt echt niet alleen vanuit de boze rechtse media. Of de criminaliteit onder hem nou effectief gedaald is of niet, dat maakt ook weinig uit. Als burgemeester heb je daar weinig invloed op en vooral externe factoren spelen daar een grote rol in.
Hoewel het (zoals ik al eerder opperde) wellicht niet relevant is voor het onderzoek zijn er wel wat praktijkvoorbeelden die Cohens daadkracht niet bepaald onderstrepen. Zo heeft de politievakbond in 2007 bij hem aangedrongen op een samenscholingsverbod naar aanleiding van rellen in Slotervaart, maar Cohen achtte dit niet nodig. Dit tot groot ongenoegen van de agenten en hun baas Welten, die Cohen uit eigen ervaring ovrigens met een strandbal vergeleek.quote:Op dinsdag 25 september 2012 10:30 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Hij zei een kopje thee te gaan drinken met de beheerder van een bibliotheek met boeken waarvan de inhoud niet iedereen beviel. Zijn criticasters zien kennelijk liever dat hij boeken verbiedt en bibliotheken sluit.
[..]
Wat is dan het feit? Iets anders dan de meest simplistische beeldvorming uit de rechtse media nablaten doe je ook niet.
[/quote]Dat zijn verschillende dingen en ook hier kan ik niks anders dan bewuste beeldvorming in ontdekken.quote:Op dinsdag 25 september 2012 11:22 schreef MightyMightyM het volgende:
[..]
Hoewel het (zoals ik al eerder opperde) wellicht niet relevant is voor het onderzoek zijn er wel wat praktijkvoorbeelden die Cohens daadkracht niet bepaald onderstrepen. Zo heeft de politievakbond in 2007 bij hem aangedrongen op een samenscholingsverbod naar aanleiding van rellen in Slotervaart, maar Cohen achtte dit niet nodig. Dit tot groot ongenoegen van de agenten en hun baas Welten, die Cohen uit eigen ervaring ovrigens met een strandbal vergeleek.
In plaats van het uitbreiden van de bevoegdheden van politie vraagt hij hen om niet in hun uniform te patrouilleren om maar neit te provoceren.
Maar de politie is altijd voor politiestaatbevoegdheden, waar ze dan vervolgens niet mee om blijken te kunnen gaan. Een samenscholingsverbod gaat nogal ver en de burgermeerster moet ook naar andere belangen kijken.
[quote]Het probleem met Marokkaanse criminele jongeren bagatelliseerde hij door te stellen dat de Marokkanen zelf onder problemen gebukt gaan en ontkende dat zij er zelf voor zorgden.
Opsporing is vooral de verantwoordelijkheid van de hoofdofficier, niet van de burgermeester. Je kunt niet optreden tegen Marokkaanse jongeren omdat het Marokkaanse jongeren zijn. "Het is verboden rond te hangen met een Marokkaanse nationaliteit" is geen houdbare APV.quote:Schaap, chef van politie in Amsterdam-Zuid, heeft aangegeven blij te zijn met de aanpak van jonge criminelen door van der Laan. Cohen trad niet daadkrachtig op tegen probleemjeugd in de Diamantbuurt waardoor deze jeugdigen uitgroeiden tot criminelen.
Dat zijn verschillende dingen en ook hier kan ik niks anders dan bewuste beeldvorming in ontdekken.quote:
Waarom niet? Denk je dat er in heel Noord-Nederland geen enkel deskundig iemand te vinden is? Waarom moet er persé iemand uit Amsterdam overkomen? Daar komt nog bij dat de daders ook bijna allemaal uit Noord-Nederland afkomstig zijn.quote:Op dinsdag 25 september 2012 06:57 schreef Specularium het volgende:
[..]
Lijkt mij dat je juist geen regiofiguur hier voor moet aanstellen.
Waar lees je dat? Ik stel alleen dat het praktisch is wanneer zo'n onderzoeksleider kennis van sociale media heeft.quote:Op dinsdag 25 september 2012 07:26 schreef stekelzwijn het volgende:
[..]
Dus iemand die de gebeurtenissen een beetje gaat goedpraten.
Als hij het toch voor niets doet, is het toch niet erg.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 11:56 schreef WhateverWhatever het volgende:
en hij doet het waarschijnlijk voor niks natuurlijk
quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 12:02 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Als hij het toch voor niets doet, is het toch niet erg.
Zo verdubbelt de 'schade" voor de maatschappij gelijk.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 12:04 schreef Sjarrel78 het volgende:
Hij doet het niet voor niets. Er wordt een expertise team op gezet, deels extern ingehuurd.
Je hebt gelijk... het is inderdaad een slechte zaak om een gedegen onderzoek te doen naar de gebeurtenissen in Haren, zodat het in de toekomst kan worden voorkomen dat het zo erg misgaat. Ook is het schandalig dat er geld wordt uitgegeven om in dit toekomst grote schadeposten te voorkomen. Belachelijk gewoon.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 11:56 schreef WhateverWhatever het volgende:
Ongeloofelijk weer dit, een onderzoekje van 6 maanden door meneer Cohen en hij doet het waarschijnlijk voor niks natuurlijk en maar bezuinigen mensen om dit soort bullshit onderzoeken te bekostigen.![]()
Waarom? Mensen die worden ingehuurd zijn particulieren en anbtenaren die zich hierover ontfermen zijn ook particulieren, die betaald worden van belastinggeld. Een prima manier om belastinggeld terug naar de burger te doen vloeien. Toch? Deze particulieren betalen daar vervolgens weer belasting over en geven centjes uit. Allemaal prima voor de economie.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 12:06 schreef macca728 het volgende:
[..]
Zo verdubbelt de 'schade" voor de maatschappij gelijk.
Zegt Busker hier nou echt zelf al dat de politie niet geschikt is voor zijn taak? Of dat ze dit soort situaties jarenlang onderschat hebben en niemand er dus op getraind is?quote:"Maar dit duurt veel te lang. De agenten kunnen iedere dag weer met zo'n situatie te maken krijgen. Bijvoorbeeld met de jaarwisseling", zegt hij tegen RTV Drenthe.
amenquote:Op dinsdag 2 oktober 2012 12:06 schreef Armageddon het volgende:
Cohen.
De grootste prutser van Nederland.
Amen Brother, Amen.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 12:06 schreef Armageddon het volgende:
Cohen.
De grootste prutser van Nederland.
quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 12:11 schreef spijkerbroek het volgende:
Beter 1 gedegen onderzoek dan een halfbakken onderzoek waaruit kansloze conclusies getrokken worden en waardoor toekomstige rellen niet voorkomen worden, waarna er weer een onderzoek gestart wordt en de kosten een veelvoud zijn van dat ene gedegen onderzoek.
Maar goed, iedereen denkt het beter te weten.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |