Wat bedoel je precies? Of er nog een sponsor gaat komen of dat die 3 renners nog ergens aan de bak komen? Als je dat tweede bedoelt, wil je toch niet serieus dat wij daar antwoord op gaan geven hè....Je doet net of het renners van het kaliber Roy Curvers, Garkoitz Bravo en Guillaume Bonnafond zijnquote:Op woensdag 24 april 2013 22:49 schreef Evertjan het volgende:
zal er een ploeg zijn voor jongens als Boom Gesink en Mollema??
als er geen nieuwe sponsor komt zie ik niet zo snel dit soort jongens in ploegen rijden waar ze de absolute kopman zijn zoals nu bij Blancoquote:Op woensdag 24 april 2013 22:52 schreef TheArt het volgende:
oel je precies? Of er nog een sponsor gaat komen of dat die 3 renners nog ergens aan de bak komen? Als je dat tweede bedoelt, wil je toch niet serieus dat wij daar antwoord op gaan geven hè....Je doet net of het renners van het kaliber Roy Curvers, Garkoitz Bravo en Guillaume Bonnafond zijn Die zullen altijd een andere ploeg gaan vinden. De renners die zich zorgen moeten maken, zijn types als Flens, Van Emden en Bol. Maar zeker 20 renners zullen zonder probleem een nieuwe ploeg vinden.
Gelijk kopman worden is wat anders dan een (goede) ploeg vindenquote:Op woensdag 24 april 2013 22:53 schreef Evertjan het volgende:
[..]
als er geen nieuwe sponsor komt zie ik niet zo snel dit soort jongens in ploegen rijden waar ze de absolute kopman zijn zoals nu bij Blanco
Dat is nog wat anders dan of ze überhaupt aan de bak gaan komen. Mocht er geen sponsor komen, zullen er idd wat (semi)kopmannen wat meer in dienst moeten rijden, maar dat wil niet zeggen dat ze nooit meer voor zichzelf mogen rijden. Check bijvoorbeeld even Weening. Die mocht bij Rabo ook niet voor eigen kans rijden en mag dat bij Orica nu juist doen.quote:Op woensdag 24 april 2013 22:53 schreef Evertjan het volgende:
[..]
als er geen nieuwe sponsor komt zie ik niet zo snel dit soort jongens in ploegen rijden waar ze de absolute kopman zijn zoals nu bij Blanco
In elk geval lijkt de UCI zich in het geval van Petacchi zich te houden aan regel 2.15.120a, waardoor hij pas na 1 augustus naar OPQS zou kunnen. Terecht bang voor het scheppen van een precedent.quote:The UCI has a set transfer period. Rule 2.15.120a says “The transfer period for any change of team during the season extends from 1-15 August” which means if a pro team wants to recruit any rider mid-year it has to wait until 1 August before the move happens.
But Rule 2.15.121a say “Only a rider with no contractual links to a team may be recruited outside the applicable transfer period” which means a team can recruit an out-of-contract rider at any point during the year. For example last year New Zealand’s Sam Bewley was picked up by Orica-Greenedge in May last year to fill the spot left by Robbie McEwen’s retirement.
Hij is daar tiende geworden en ze hebben de koers gewonnen. Dus zodoende gaan ze met DiLuca, Garzelli en Santambrogio naar de Giro.quote:
Nah..het is een beetje dubbel. Want als je echt geen ploeg hebt vanaf oktober, dan heb je nog wel de mogelijkheid om aan de slag te komen. Wanneer je echter met een contract het seizoen ingaat dient deze regel gewoon niet te gelden. Dus een kleine aanpassing lijkt mij op z'n plaats.quote:Op donderdag 2 mei 2013 09:48 schreef ThePlaneteer het volgende:
Rule 2.15.121a slaat gewoon nergens op.
Nee, dan geldt per definitie enkel de transferperiode van 1 t/m 15 augustus.quote:Op donderdag 2 mei 2013 10:42 schreef ThePlaneteer het volgende:
Ja ok, een aanpassing is nodig. Want nu kan QSOP ook gewoon je contract afgekopen en direct in de ploeg zetten.
Dan gaat om om een 'change of team', dus gaat regel 2.15.120a op en niet 2.15.121a.quote:Op donderdag 2 mei 2013 10:43 schreef ThePlaneteer het volgende:
Hoezo, dan ben je toch ook vrij van elk contract?
Die regelt gaat uiteraard niet op als het contract wordt afgekocht door een ander team met het doel dat de renner daar toegaat(anders koopt dat team het uiteraard niet af).quote:Op donderdag 2 mei 2013 10:46 schreef ThePlaneteer het volgende:
Nee want van Sky -> vrije agent is geen 'change of team', want je komt zonder team te zitten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |