Een film met vooruitziende blik dus.quote:
Vind je ?quote:
Het zal meer te maken hebben met bemoeienis van Westerse bedrijven en geheime diensten.quote:Op woensdag 26 september 2012 10:44 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Vind je ?
Al sinds mijn geboorte heb ik niet anders dan beelden van oorlog en geweld in het MO gezien.
Op den duur heb je zoiets van "dat is gewoon hun dagelijks tijdverdrijf ... what's new"
Blijkbaar vinden ze altijd wel een reden om oorlog te voeren, elkaar uit te moorden of op te blazen.
Zou het mss iets te maken hebben met hun geloof denk je ?
Je moet iemand de schuld geven.......quote:Op donderdag 27 september 2012 11:14 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het zal meer te maken hebben met bemoeienis van Westerse bedrijven en geheime diensten.
De oude Egyptenaren waren allesbehalve primitief, alleen al de piramides zijn daarvan het bewijs.quote:Op donderdag 27 september 2012 07:13 schreef Dr.Nikita het volgende:
In dat primitieve land leven ze nog in de faraotijd. Ik ben daar vroeger vaak geweest bij opgravingen. De evolutie daar heeft echt stilgestaan.
Er is geen moslim de straat opgegaan om Assad te protesteren? Je bent hier gewoon regelrecht aan het liegen, laat staan het typisch noemen.quote:Op dinsdag 25 september 2012 17:52 schreef mazaru het volgende:
[..]
Toch wel typisch dat er geen Moslim de straat opging om te protesteren over wat er in Syrie gebeurt, maar dat er duizenden de straat opstormen over een idioot filmpje op Youtube
Ik heb het niet over oude Egyptenaren maar over hun primitieve gebruiken en het land zelf waar de islam wet is.quote:Op donderdag 27 september 2012 12:20 schreef stopnaald het volgende:
[..]
De oude Egyptenaren waren allesbehalve primitief, alleen al de piramides zijn daarvan het bewijs.
Toch heeft hij wel een punt. Hoeveel massale demonstraties, Syrische ambassades in de fik en Syrische ambassadeurs zijn er vermoord om wat Assad doet?quote:Op donderdag 27 september 2012 12:32 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Er is geen moslim de straat opgegaan om Assad te protesteren? Je bent hier gewoon regelrecht aan het liegen, laat staan het typisch noemen.
Beetje boehoe roepen tegen een dictator is wel even wat anders dan volledig door je plaat vliegen, de boel afbranden en uitmoorden, om een fucking vaag filmpje.quote:Op donderdag 27 september 2012 12:32 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Er is geen moslim de straat opgegaan om Assad te protesteren? Je bent hier gewoon regelrecht aan het liegen, laat staan het typisch noemen.
Men heeft niets tegen Syrie, men heeft wat tegen Assad, en daar wordt volgens mij genoeg aan gedaan? Van aanslagen op zijn familie en ambtenaren tot het bevriezen van zijn geld, hem isoleren in de Arabische unie, protesten in Amsterdam, Berlijn, Turkije, Libanon, Parijs en Brussel. Hulp wat wereldwijd door moslims aan de rebellen wordt gegeven, zegt wmb genoeg. Ik heb geen goed woord voor de rellende idioten om een film, de pleidooi van het Syrische volk vind ik legitiem, dus ook eerlijk gezegd niet echt vergelijkbaar, jij wel? Vergelijkbaar zou een blasfemie van Assad zijn, ik weet wel zeker dat hij dan geen seconde meer rustig zou kunnen slapen.quote:Op donderdag 27 september 2012 12:45 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Toch heeft hij wel een punt. Hoeveel massale demonstraties, Syrische ambassades in de fik en Syrische ambassadeurs zijn er vermoord om wat Assad doet?
Yup, nu het een burgeroorlog is inderdaad.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:06 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Men heeft niets tegen Syrie, men heeft wat tegen Assad, en daar wordt volgens mij genoeg aan gedaan? Van aanslagen op zijn familie en ambtenaren tot het bevriezen van zijn geld, hem isoleren in de Arabische unie, protesten in Amsterdam, Berlijn, Turkije, Libanon, Parijs en Brussel. Hulp wat wereldwijd door moslims aan de rebellen wordt gegeven, zegt wmb genoeg. Ik heb geen goed woord voor de rellende idioten om een film, de pleidooi van het Syrische volk vind ik legitiem, dus ook eerlijk gezegd niet echt vergelijkbaar, jij wel? Vergelijkbaar zou een blasfemie van Assad zijn, ik weet wel zeker dat hij dan geen seconde meer rustig zou kunnen slapen.
Hou toch op man, beetje een karikatuur maken vanachter je computer van de mensen die tegen een bloeddorstig dictator zitten te strijden. Alsof je de hooligans die een wedstrijd hebben verloren ook gaat vergelijken met vrijheidsstrijders. De mensen die idioot zitten te rellen om een film zijn niet uit op een beter toekomst en leven voor zich en het land, ze zijn aan het afreageren, het Syrische volk voert een strijd om een dictator weg te krijgen.quote:Op donderdag 27 september 2012 12:50 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Beetje boehoe roepen tegen een dictator is wel even wat anders dan volledig door je plaat vliegen, de boel afbranden en uitmoorden, om een fucking vaag filmpje.
Je wilt zeggen dat er voor de Syrische burgeroorlog geen demonstraties waren tegen Assad?quote:Op donderdag 27 september 2012 13:08 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Yup, nu het een burgeroorlog is inderdaad.
Das wel even wat anders dan al die demonstraties die eraan vooraf gingen.
Je wil het verschil niet begrijpen tussen demonstraties en felle tegenacties tijdens burgeroorlog, he? Je misbruikt het 2de om voor het 1ste een punt te maken.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Hou toch op man, beetje een karikatuur maken vanachter je computer van de mensen die tegen een bloeddorstig dictator zitten te strijden. Alsof je de hooligans die een wedstrijd hebben verloren ook gaat vergelijken met vrijheidsstrijders. De mensen die idioot zitten te rellen om een film zijn niet uit op een beter toekomst en leven voor zich en het land, ze zijn aan het afreageren, het Syrische volk voert een strijd om een dictator weg te krijgen.
Als je goed leest was deze vraag niet nodig. Mss ff die woede uit je ogen wrijven en nogmaals proberen.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:10 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Je wilt zeggen dat er voor de Syrische burgeroorlog geen demonstraties waren tegen Assad?
Het is toch echt vrij bizar dat de moslims niet massaal boos worden van moordpartijen op medemoslims, maar wel hysterisch worden om een fucking youtube filmpjequote:Men heeft niets tegen Syrie, men heeft wat tegen Assad, en daar wordt volgens mij genoeg aan gedaan? Van aanslagen op zijn familie en ambtenaren tot het bevriezen van zijn geld, hem isoleren in de Arabische unie, protesten in Amsterdam, Berlijn, Turkije, Libanon, Parijs en Brussel. Hulp wat wereldwijd door moslims aan de rebellen wordt gegeven, zegt wmb genoeg. Ik heb geen goed woord voor de rellende idioten om een film, de pleidooi van het Syrische volk vind ik legitiem, dus ook eerlijk gezegd niet echt vergelijkbaar, jij wel? Vergelijkbaar zou een blasfemie van Assad zijn, ik weet wel zeker dat hij dan geen seconde meer rustig zou kunnen slapen.
Het volgt elkaar op, vrijwel overal in de wereld heb je eerst demonstraties, als dat niet werkt loopt het uit op een geweldadig conflict, niets nieuws onder de zon, ook niet voor het Midden Oosten. Wat Syrie betreft, waren er altijd al demonstraties tegen Assads bewind, nu Assad fel terugslaat is er een combinatie van beiden, zowel demonstraties als felle tegenacties. Over misbruiken en punt niet zien gesproken, zeggen dat er geen moslim de straat op gaat vanwege wat er in Syrie gebeurt is een leugen en pas misbruik van de situatie maken. Dat zie je zelf wel in hoop ik?quote:Op donderdag 27 september 2012 13:11 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Je wil het verschil niet begrijpen tussen demonstraties en felle tegenacties tijdens burgeroorlog, he? Je misbruikt het 2de om voor het 1ste een punt te maken.
joh joh, wat heb ik toch een woede momenteel.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:12 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Als je goed leest was deze vraag niet nodig. Mss ff die woede uit je ogen wrijven en nogmaals proberen.
Als mensen niet goed lezen en ook venijnig reageren is 1+1 nogal eenvoudig.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:15 schreef Triggershot het volgende:
[..]
joh joh, wat heb ik toch een woede momenteel.
Ja en Ja, wel 2 punten. Assad wordt niet gezien als een moslim, met name door de Soenitische wereld, ten tweede, als ze Assad in handen krijgen weet ik wel zeker dat hij vergelijkbaar gaat eindigen als Kaddafi.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:13 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Het is toch echt vrij bizar dat de moslims niet massaal boos worden van moordpartijen op medemoslims, maar wel hysterisch worden om een fucking youtube filmpje
Kijk. Dat wordt ook bedoeld.quote:Op donderdag 27 september 2012 13:14 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Het volgt elkaar op, vrijwel overal in de wereld heb je eerst demonstraties...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |