SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
nahquote:Op dinsdag 25 september 2012 17:55 schreef Snorrenbaard het volgende:
Bobber skype mij als je Office nodig hebt jongee, is maar 2,3 gb
quote:Op dinsdag 25 september 2012 17:57 schreef Lorrelies het volgende:
Hier is een foto van één van mijn kattenVind 'm nog steeds geweldig
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Op woensdag 20 november 2013 16:56 schreef SosuaCafe het volgende:
Bob is gewoon noord korea. Keihard schreeuwen en herrie maken op het grensgebied om de vijand gek te maken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Speciaal voor Drumstickje in een spoiler
(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
In de kop van Groningen jaquote:Op dinsdag 25 september 2012 18:19 schreef Lorrelies het volgende:
Wtf
Jij woont toch echt heel ergens anders?
quote:Op dinsdag 25 september 2012 18:21 schreef Timwonnacott het volgende:
Ik zou dr hebben gedaan en dan hier foto's posten. Dan had je pas drama als ze er echt op leek
quote:Op dinsdag 25 september 2012 18:21 schreef Timwonnacott het volgende:
Ik zou dr hebben gedaan en dan hier foto's posten. Dan had je pas drama als ze er echt op leek
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Zo en nu heb je een indruk Sos.(ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
Ja je wilt toch niet dat er straks alleen maar vies brood ligt bij de bakker, omdat hij niet wist wat jij lekker vindt.quote:Op dinsdag 25 september 2012 18:28 schreef Lorrelies het volgende:
Ik moet naar een bakkersvergadering![]()
dafuq moet ik nou vergaderen over broden
Iemand moet toch de koffie zettenquote:Op dinsdag 25 september 2012 18:28 schreef Lorrelies het volgende:
Ik moet naar een bakkersvergadering![]()
dafuq moet ik nou vergaderen over broden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Niet echt, Wat ga je er mee doen?quote:Op dinsdag 25 september 2012 18:37 schreef vogelkooi het volgende:
Merk je het verschil tussen en 2,66ghz en 2,8ghz processor met de zelfde hardeschijf in een laptop (specifieker en macbookpro15'' unibody) Vraag aan alle lui die iets weten over computers. Het zou me twee honderd euro schelen.
200 euro meer betalen om je laptop een klein beetje sneller te hebben.quote:Op dinsdag 25 september 2012 18:37 schreef vogelkooi het volgende:
Merk je het verschil tussen en 2,66ghz en 2,8ghz processor met de zelfde hardeschijf in een laptop (specifieker en macbookpro15'' unibody) Vraag aan alle lui die iets weten over computers. Het zou me twee honderd euro schelen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |