Ze heeft geen spijt?quote:Op zaterdag 22 september 2012 21:37 schreef DaFunck het volgende:
Ze zegt dat ze er behoefte aan heeft en ze heeft het continu over die mannen.
Fysiek gebeurt er dan niets, maar emotioneel is zij wat mij betreft veels te ver gegaan.quote:
Dit ja. Tis niet alsof ze een camera aanzet en met iemand anders aan het cammen is (wat mij betreft al te ver gaat), daarbovenop praat ze ook nog met ze, dan is er ook nog een emotionele bandquote:Op zaterdag 22 september 2012 21:57 schreef zarGon het volgende:
[..]
Fysiek gebeurt er dan niets, maar emotioneel is zij wat mij betreft veels te ver gegaan.
Vreemdgaan is voor iedereen anders, men heeft verschilende grenzen.
Excuus, te ongenuanceerd. Ik had moeten typen:quote:Op zaterdag 22 september 2012 21:57 schreef zarGon het volgende:
[..]
Fysiek gebeurt er dan niets, maar emotioneel is zij wat mij betreft veels te ver gegaan.
Vreemdgaan is voor iedereen anders, men heeft verschilende grenzen.
Maar uiteraard blijft het mijn mening.quote:Ik vind dit geen vreemdgaan. Ik vind het een smerige en ranzige vieze gedachte, maar voor mij komt er bij vreemdgaan meer kijken. Vreemdgaan is of met fysiek contact, of omdat er liefde in het spel is. In dit geval is beide niet aan de orde.
Nou. Er was camerabeeld bij. Ik ga er vanuit dat er ook ontblote lichaamsdelen zijn en dat de sappen over en weer vliegen.quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:02 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
Misschien een stomme vraag maar eh... wat doen ze dan precies?![]()
Gewoon een beetje ''vieze'' berichtjes naar elkaar sturen?
Dat is gewoon sneu toch?
quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:03 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Nou. Er was camerabeeld bij. Ik ga er vanuit dat er ook ontblote lichaamsdelen zijn en dat de sappen over en weer vliegen.
Ow wacht even. Ik interpreteer iets. Volgens de OP gaat het alleen om foto's en geile teksten. Valt reuze mee dus. Maar ernstig treurig, dat zeker.quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:04 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]ow... ook op camera nog !
![]()
Ja da's best ernstig sneu dan.
Nou ja, foto's gaat ook wel ver inderdaad.quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:05 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ow wacht even. Ik interpreteer iets. Volgens de OP gaat het alleen om foto's en geile teksten. Valt reuze mee dus. Maar ernstig treurig, dat zeker.
Tja, ik wilde geen opmerkingen maken over de intelligentie van de betreffende vrouw, omdat ik haar echtgenoot niet wil beledigen.....quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:07 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nou ja, foto's gaat ook wel ver inderdaad.
Best gevaarlijk ook eigenlijk, straks zijn die verspreid over heel internet, dan heb je wel een vet probleem.
Lekker slim vrouwtje.
Is ie lekker klaar mee dan... en zij ookquote:Op zaterdag 22 september 2012 22:09 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Tja, ik wilde geen opmerkingen maken over de intelligentie van de betreffende vrouw, omdat ik haar echtgenoot niet wil beledigen.....
Maar er is een website waarvan ik vrij zeker weet dat ze er inmiddels op staat als ze zo omgaat met haar lijf...
Wat is dit voor onzin.....quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:09 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Maar er is een website waarvan ik vrij zeker weet dat ze er inmiddels op staat als ze zo omgaat met haar lijf...
Geen. Als je je blote lijf naar dat soort gasten stuurt, dan kun je er vanuit gaan dat zo'n gasten daar niet altijd even goed mee omgaan.quote:
Zoals de waard is...............quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:13 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Geen. Als je je blote lijf naar dat soort gasten stuurt, dan kun je er vanuit gaan dat zo'n gasten daar niet altijd even goed mee omgaan.
Gelukkig heb ik geen enkele behoefte aan het cybersexen of opvragen van naakte vrouwen met vieze tekstjes.quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:13 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Zoals de waard is...............
Maar je komt wel even vertellen hoe het in de praktijk werkt ?quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:16 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Gelukkig heb ik geen enkele behoefte aan het cybersexen of opvragen van naakte vrouwen met vieze tekstjes.
Ik ken de site ja.quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:18 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Maar je komt wel even vertellen hoe het in de praktijk werkt ?
Ach, er zullen er wel meer zijn ja.quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:22 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
Dé site nog wel........
Wauw !
quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:34 schreef chufi het volgende:
shht Hij is nu aan het cammen met haar
Hoe kom je daar bij ???quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:32 schreef Zneeser het volgende:
Waarom wil je de meningen van anderen weten?
Ga je je daardoor beter voelen? Nee, dat dacht ik ook niet.
Je moet een knoop door gaan hakken die alleen jij door kunt hakken. Wat andere vinden/denken doet er eigenlijk helemaal niet toe.
Het gaat er om hoe jij je er bij voelt.
Ahja, dat is echt te merken aan zijn post...quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:36 schreef blek het volgende:
[..]
Hoe kom je daar bij ???
In dat soort situaties is helder denken heel moeilijk. De meeste mensen flippen behoorlijk wanneer hun partner dit soort ranzige streken uithaalt.
het is ook wel raar... het is niet eens één vent maar het zijn er zelfs tweequote:Op zaterdag 22 september 2012 22:37 schreef Zneeser het volgende:
[..]
Ahja, dat is echt te merken aan zijn post...
Het heeft dus niets met liefde of verliefdheid te maken.quote:Ze zegt dat ze er behoefte aan heeft en ze heeft het continu over die mannen.
En van die mannen "iets" krijgt wat jij blijkbaar niet kan biedenquote:Op zaterdag 22 september 2012 22:45 schreef egeltje1985 het volgende:
Of je het nu vreemdgaan noemt of niet, feit is dat je vrouw achter je rug om erg persoonlijke contacten heeft met andere mannen. Dat ze het geheim hield zegt al dat ze weet dat jij het niet leuk vindt.
dat ook ja. En dat ze niet tegen haar man kon zeggen dat ze iets miste in de relatie is ook niet goed.quote:Op zaterdag 22 september 2012 22:58 schreef Osiris024 het volgende:
[..]
En van die mannen "iets" krijgt wat jij blijkbaar niet kan bieden
ze is nu vrijer in bed, ze wil meer, maar ik heb een hekel aan dat ze geheimen voor me heeft, dat doet best pijn eigenlijkquote:Op zaterdag 22 september 2012 22:07 schreef OpperTokkie het volgende:
Maar wil ze er ook mee afspreken? Of blijft het puur bij internet contacten? Dat is natuurlijk een heel verschil.
Welke last ondervind je er zelf van? Krijg je meer seks dan normaal of gaat al haar geilheid op aan deze mannen?
dat, en die mannen begeleiden haar naar een orgasme terwijl ik op mijn werk zitquote:Op zaterdag 22 september 2012 22:05 schreef Hoppahoppa het volgende:
[..]
Ow wacht even. Ik interpreteer iets. Volgens de OP gaat het alleen om foto's en geile teksten. Valt reuze mee dus. Maar ernstig treurig, dat zeker.
was effe aan de foonquote:Op zaterdag 22 september 2012 22:34 schreef chufi het volgende:
shht Hij is nu aan het cammen met haar
Ja dat is best lullig, maar als ze geil genoeg is wil ze jou ook nog wel als je thuiskomtquote:Op zaterdag 22 september 2012 23:16 schreef DaFunck het volgende:
[..]
dat, en die mannen begeleiden haar naar een orgasme terwijl ik op mijn werk zit
Nu je het weet kan je er mee leven verder ?quote:Op zaterdag 22 september 2012 23:15 schreef DaFunck het volgende:
[..]
ze is nu vrijer in bed, ze wil meer, maar ik heb een hekel aan dat ze geheimen voor me heeft, dat doet best pijn eigenlijk
Tja dan zul je je of open moeten stellen voor haar geheime verlangens en accepteren dat ze geil wordt van andere mannen op het internet of een eind aan de relatie moeten maken.quote:Op zaterdag 22 september 2012 23:15 schreef DaFunck het volgende:
[..]
ze is nu vrijer in bed, ze wil meer, maar ik heb een hekel aan dat ze geheimen voor me heeft, dat doet best pijn eigenlijk
Ze heeft wat tijd teveel over dus.quote:Op zaterdag 22 september 2012 23:16 schreef DaFunck het volgende:
[..]
dat, en die mannen begeleiden haar naar een orgasme terwijl ik op mijn werk zit
Moet ze de keuken gaan witten, heb ik ook pas gedaan, mooi dat je geen puf meer hebtquote:Op zondag 23 september 2012 00:05 schreef Bootje84 het volgende:
[..]
Ze heeft wat tijd teveel over dus.
Zit jouw vent ook achter de cam ?quote:Op zondag 23 september 2012 00:08 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Moet ze de keuken gaan witten, heb ik ook pas gedaan, mooi dat je geen puf meer hebt
in wat dan ook
quote:Op zondag 23 september 2012 00:16 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
[..]
Nee hoor, ik kan zo zien waar hij mee bezig is
Tis je geraaiequote:Op zondag 23 september 2012 00:18 schreef chufi het volgende:
[..]Just kidding ... Ik geloof je namelijk ....
de enige optie is: de stekker er uit, Stel: ze zegt tegen me dat ze het echt NOOOOOIT meer zal doen. Ik geloof er geen snars van, dus zit ik de hele week op mijn werk me op te vreten ("wat is ze aan het doen, is ze weer bezig met die kerels"), zo wil ik niet verder leven.quote:Op zondag 23 september 2012 00:55 schreef chufi het volgende:
[..]
Ja laten we het over de TS hebben en dat ie er zn voordeel mee doet
tis geen fetish, gewoon verveling, ze zit in de WW thuis terwijl ik op mijn werk zit....jajajajaquote:Op zaterdag 22 september 2012 23:43 schreef OpperTokkie het volgende:
[..]
Tja dan zul je je of open moeten stellen voor haar geheime verlangens en accepteren dat ze geil wordt van andere mannen op het internet of een eind aan de relatie moeten maken.
Ik denk persoonlijk dat als je haar fetish accepteert zoals die is je er zelf een hoop plezier aan kunt beleven
Help haar weer aan een baan!!!quote:Op zondag 23 september 2012 01:43 schreef DaFunck het volgende:
[..]
tis geen fetish, gewoon verveling, ze zit in de WW thuis terwijl ik op mijn werk zit....jajajaja
Ik wil niet zeggen of iemand (genoeg) van mij houdt of niet. Maar zo'n persoon houdt dan niet op de juiste manier van mij nee.quote:Op zondag 23 september 2012 02:04 schreef psychosomatic het volgende:
Vreemdgaan of niet, als je op dit gebied dingen tegen een ander zegt of dingen doet die je niet zou doen in het bijzijn van je partner dan ben je bewust fout bezig en als je willens en wetens dingen doet waarvan je weet dat die je partner zullen kwetsen...nou laat ik zeggen dat ik dan niet zou geloven dat zo'n persoon van mij houdt. Je kunt best je eigen kijk op zaken hebben, maar je dient in een relatie ook rekening te houden met de gevoelens van je partner.
ja was het maar zo simpel. het gaat niet alleen om cybersex, maar ze is de HELE dag bezig met die kerels. ze praten over van alles. ze is dus echt emotioneel verbonden met die kerels. Enne, met mij is niks mis geloof me.quote:Op zondag 23 september 2012 07:46 schreef JohnDDD het volgende:
TS, waarom vind je dit eigenlijk erg? Jullie zijn al 11 jaar getrouwd, misschien heeft ze gewoon behoefte aan eens iets nieuws en spannends. Heb jij dat niet dan? Heel menselijk. Zolang jullie huwelijk goed loopt en ze affectie voor je toont en jullie nog seks hebben en ze nog dingen met je deelt, zie ik het probleem niet. Wel logisch dat ze zulke cyberseksgeheimen niet meteen op tafel gooit.
ze zegt wel dat ze van me houdt, maar ja wat is het nog waard?? al 5 maanden is ze er mee bezig. ik weet nu ook waarom ze zo vrolijk deed als ik effe weg ging, of eerder naar bed, tja, dan kon ze lekker haar gang gaan uiteraard.quote:Op zondag 23 september 2012 02:04 schreef psychosomatic het volgende:
Vreemdgaan of niet, als je op dit gebied dingen tegen een ander zegt of dingen doet die je niet zou doen in het bijzijn van je partner dan ben je bewust fout bezig en als je willens en wetens dingen doet waarvan je weet dat die je partner zullen kwetsen...nou laat ik zeggen dat ik dan niet zou geloven dat zo'n persoon van mij houdt. Je kunt best je eigen kijk op zaken hebben, maar je dient in een relatie ook rekening te houden met de gevoelens van je partner.
Pfft gelijk scheiden doe normaal man.quote:Op zaterdag 22 september 2012 21:43 schreef Tanin het volgende:
Is er een reden (kinderen, gedeeld huis) waarom je morgen niet kunt scheiden?
Zonee: scheiden
Zoja: zoek een oplossing en scheidt dan
Dit is inderdaad gewoon keihard vreemdgaan.
Wat het waard is kan alleen jij bepalen. Zelf hecht ik nooit teveel waarde aan wat iemand zegt, maar wat 'ie doet. Talk is cheap.quote:Op zondag 23 september 2012 07:51 schreef DaFunck het volgende:
[..]
ze zegt wel dat ze van me houdt, maar ja wat is het nog waard?? al 5 maanden is ze er mee bezig. ik weet nu ook waarom ze zo vrolijk deed als ik effe weg ging, of eerder naar bed, tja, dan kon ze lekker haar gang gaan uiteraard.
Kom op, zie het voor wat het is: beetje geilerij op afstand, er is geen enkel fysiek contact geweest.quote:Op zondag 23 september 2012 07:51 schreef DaFunck het volgende:
[..]
ze zegt wel dat ze van me houdt, maar ja wat is het nog waard?? al 5 maanden is ze er mee bezig. ik weet nu ook waarom ze zo vrolijk deed als ik effe weg ging, of eerder naar bed, tja, dan kon ze lekker haar gang gaan uiteraard.
Kan me wel voorstellen dat het hele stiekeme gedoe een probleem is. Het versturen van foto's maakt alles ook nog eens persoonlijker dan "gewoon" anoniem een beetje geilen en de kans bestaat altijd dat de verleiding zo groot wordt dat men meer wil.quote:Op zondag 23 september 2012 08:47 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Kom op, zie het voor wat het is: beetje geilerij op afstand, er is geen enkel fysiek contact geweest.
Kijk, dat is een kick, sommige vrouwen vinden juist dat opwindend.quote:Op zondag 23 september 2012 09:06 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
.... Alles valt en staat met vertrouwen en wat dat betreft ziet het er van haar kant gewoon niet goed uit aangezien ze alles achter zijn rug om heeft gedaan.
juist, dat is precies het hele punt, het stiekeme, het liegen, daarna betrappen en ontkennen totdat ik een screenshot van de berichten onder haar neus duwde. En daarna alles wegwijven onder het mom van: ja dat had ik nodig. en daarna ook nog eens lekker doorgaan, de hele dag door...quote:Op zondag 23 september 2012 09:06 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Kan me wel voorstellen dat het hele stiekeme gedoe een probleem is. Het versturen van foto's maakt alles ook nog eens persoonlijker dan "gewoon" anoniem een beetje geilen en de kans bestaat altijd dat de verleiding zo groot wordt dat men meer wil.
Ik zou ook niet meteen aan scheiden denken, maar ook niet al te makkelijk opvatten. Alles valt en staat met vertrouwen en wat dat betreft ziet het er van haar kant gewoon niet goed uit aangezien ze alles achter zijn rug om heeft gedaan.
haar leven was saai omdat ze nooit iets wilde, ik ben voor alles in, ook in bed, maar zij na de geboorte van ons kind niet meer zo. Ik heb alles geprobeerd, maar blijkbaar heeft het geen effect gehadquote:Op zondag 23 september 2012 09:09 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Kijk, dat is een kick, sommige vrouwen vinden juist dat opwindend.
Zoals er ook vrouwen zijn die er op kicken dat ze betrapt kunnen worden als ze sex op publiek toegankelijke plaatsen hebben.
Die vrouw zoekt gewoon wat spanning in haar saaie monotone leven.
als het daar bij was gebleven OK, maar ze chatten de hele dag met elkaar, over van alles, ze is ook emotioneel betrokken bij die gasten.quote:Op zondag 23 september 2012 08:47 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Kom op, zie het voor wat het is: beetje geilerij op afstand, er is geen enkel fysiek contact geweest.
Wat zou er volgens jou nodig zijn om jouw vertrouwen te herwinnen, als je dat überhaupt al mogelijk acht?quote:Op zondag 23 september 2012 09:18 schreef DaFunck het volgende:
[..]
juist, dat is precies het hele punt, het stiekeme, het liegen, daarna betrappen en ontkennen totdat ik een screenshot van de berichten onder haar neus duwde. En daarna alles wegwijven onder het mom van: ja dat had ik nodig. en daarna ook nog eens lekker doorgaan, de hele dag door...
het vertrouwen is totaal weg nu.
wat is er mogelijk dan? dat ze plechtig belooft het "echt nooit nooit meer te doen" ? na al dat liegen en bedriegen zeker?quote:Op zondag 23 september 2012 09:45 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Wat zou er volgens jou nodig zijn om jouw vertrouwen te herwinnen, als je dat überhaupt al mogelijk acht?
Dit.quote:Op zondag 23 september 2012 09:47 schreef egeltje1985 het volgende:
Tijd voor relatietherapie lijkt me.
het is gewoon de sleur geweest, ik vind cybersex op zich bespreekbaar, maar 5 maanden achter mijn rug om.....dat doet pijn..quote:Op zondag 23 september 2012 10:01 schreef Mistress_X het volgende:
DaFunck, heeft jouw vrouw wellicht een soort van verlangen? Iets wat zij niet durft te zeggen tegen je?
Dat snap ik. Maar ergens kan ik het wel begrijpen. Als er een sleur zit in een relatie dan is het tijd om daar wat aan te gaan doenquote:Op zondag 23 september 2012 10:03 schreef DaFunck het volgende:
[..]
het is gewoon de sleur geweest, ik vind cybersex op zich bespreekbaar, maar 5 maanden achter mijn rug om.....dat doet pijn..
Dit. Het gaat juist erom dat het niet mag, dat maakt het juist zo spannend.quote:Op zondag 23 september 2012 09:09 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Kijk, dat is een kick, sommige vrouwen vinden juist dat opwindend.
Zoals er ook vrouwen zijn die er op kicken dat ze betrapt kunnen worden als ze sex op publiek toegankelijke plaatsen hebben.
Die vrouw zoekt gewoon wat spanning in haar saaie monotone leven.
Geen idee. Misschien heeft ze deze behoefte al veel langer en heb je ooit iets gezegd dat haar het idee heeft gegeven dat ze het er niet met jou over kon hebben terwijl jij er helemaal niet zo'n punt zou maken als ze er gewoon open over zou zijn. In zo'n geval kan je denk ik goede afspraken maken en dan kan wellicht met tijd het vertrouwen in haar weer terugkeren. Ik zeg maar wat...quote:Op zondag 23 september 2012 09:59 schreef DaFunck het volgende:
[..]
wat is er mogelijk dan? dat ze plechtig belooft het "echt nooit nooit meer te doen" ? na al dat liegen en bedriegen zeker?
Emotioneel betrokken, vind je dat niet een beetje wijvenpraat?quote:Op zondag 23 september 2012 09:25 schreef DaFunck het volgende:
[..]
als het daar bij was gebleven OK, maar ze chatten de hele dag met elkaar, over van alles, ze is ook emotioneel betrokken bij die gasten.
Snap ik ook wel, maar laat het even bezinken en kijk er niet te ernstig tegen aan. Vind je het echt nu zo erg, of is het meer omdat je denkt dat je het erg moet vinden?quote:Op zondag 23 september 2012 10:03 schreef DaFunck het volgende:
[..]
het is gewoon de sleur geweest, ik vind cybersex op zich bespreekbaar, maar 5 maanden achter mijn rug om.....dat doet pijn..
Goed gezegdquote:Op zondag 23 september 2012 10:09 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Geen idee. Misschien heeft ze deze behoefte al veel langer en heb je ooit iets gezegd dat haar het idee heeft gegeven dat ze het er niet met jou over kon hebben terwijl jij er helemaal niet zo'n punt zou maken als ze er gewoon open over zou zijn. In zo'n geval kan je denk ik goede afspraken maken en dan kan wellicht met tijd het vertrouwen in haar weer terugkeren. Ik zeg maar wat...
Veel is ook afhankelijk van hoe graag je je huwelijk wilt redden. Je moet niet over je heen laten lopen, maar soms moet je dingen ook vergeven en vergeten. Aan jou waar je de grens trekt. Zou ook kunnen dat er meer speelt en dit de druppel is. Als je er zelf echt niet uit komt lijkt therapie me zeker het proberen waard.
ok ik zal het anders formuleren, ze deelt d'r hele hebben en houwen met die kerels. VOORDAT ze mij 's morgens spreekt heeft ze al lopen chatten met die kerels.quote:Op zondag 23 september 2012 10:11 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Emotioneel betrokken, vind je dat niet een beetje wijvenpraat?
ze heeft een smartphone sinds begin dit jaar, daar is het mee begonnen. Uitdagende foto's plaatsen bij Wordfeud en de kerels kwamen als vliegen op de stroop af. Tja mevrouw genoot van alle aandacht en van het 1 kwam het ander. Daarna Kik messenger en de rest is historyquote:Op zondag 23 september 2012 10:09 schreef psychosomatic het volgende:
[..]
Geen idee. Misschien heeft ze deze behoefte al veel langer en heb je ooit iets gezegd dat haar het idee heeft gegeven dat ze het er niet met jou over kon hebben terwijl jij er helemaal niet zo'n punt zou maken als ze er gewoon open over zou zijn. In zo'n geval kan je denk ik goede afspraken maken en dan kan wellicht met tijd het vertrouwen in haar weer terugkeren. Ik zeg maar wat...
Veel is ook afhankelijk van hoe graag je je huwelijk wilt redden. Je moet niet over je heen laten lopen, maar soms moet je dingen ook vergeven en vergeten. Aan jou waar je de grens trekt. Zou ook kunnen dat er meer speelt en dit de druppel is. Als je er zelf echt niet uit komt lijkt therapie me zeker het proberen waard.
ik denk dat ze redelijk verslaafd is geraakt hieraan, dat blijkt wel uit de frequentie en tijdstippen waarop ze zit te chatten. en dan ben ik nog thuis....Stel nu dat ze zegt dat ze het niet meer doet, ik geloof haar never nooit meer. De argwaan blijft. let wel, ik heb in moeten breken in haar Kik messenger voordat ik er achter kwam....ze heeft geheimen voor me en liegt er over. Daar kun je wel over praten, maar de aard van het beestje verandert niet.quote:Op zondag 23 september 2012 10:18 schreef Mistress_X het volgende:
TS, het klinkt misschien heel ouderwets, maar ga samen, na het werk eens naast elkaar op de bank zitten. Geen TV aan, mobieltjes uit. En praat met elkaar, praten, dus communiceren, werkt veel misverstanden weg.
Dat deed mijn vriend ook, toen hij mij schoorvoetend iets wilde vertellen.
Praat open, en eerlijk met elkaar, zonder schaamte, en belangrijk, luister naar elkaar.
Dan een andere vraag, jij wantrouwt haar dus.quote:Op zondag 23 september 2012 10:23 schreef DaFunck het volgende:
[..]
ik denk dat ze redelijk verslaafd is geraakt hieraan, dat blijkt wel uit de frequentie en tijdstippen waarop ze zit te chatten. en dan ben ik nog thuis....Stel nu dat ze zegt dat ze het niet meer doet, ik geloof haar never nooit meer. De argwaan blijft. let wel, ik heb in moeten breken in haar Kik messenger voordat ik er achter kwam....ze heeft geheimen voor me en liegt er over. Daar kun je wel over praten, maar de aard van het beestje verandert niet.
Ja je zegt het zelf al: ik vertrouw haar toch niet meer.quote:Op zondag 23 september 2012 10:23 schreef DaFunck het volgende:
[..]
ik denk dat ze redelijk verslaafd is geraakt hieraan, dat blijkt wel uit de frequentie en tijdstippen waarop ze zit te chatten. en dan ben ik nog thuis....Stel nu dat ze zegt dat ze het niet meer doet, ik geloof haar never nooit meer. De argwaan blijft. let wel, ik heb in moeten breken in haar Kik messenger voordat ik er achter kwam....ze heeft geheimen voor me en liegt er over. Daar kun je wel over praten, maar de aard van het beestje verandert niet.
Dat hun huwelijk voorbij is vind ik té voorbarig.quote:Op zondag 23 september 2012 10:29 schreef SpecialK het volgende:
Klinkt wel een beetje alsof het voorbij is, TS. Vreselijk zuur voor je.
op dit moment denk ik: scheiden, maar ik zit nog in de emotionele fasequote:Op zondag 23 september 2012 10:25 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Dan een andere vraag, jij wantrouwt haar dus.
Wat denk jij er zelf van? Huwelijk redden? Of scheiden?
Is dat laatste jou dat waard, zonder met jouw vrouw een goed en open gesprek te hebben gehad?
Wilt ze dat überhaupt wel?
Sorry maar mevrouw gaat emotioneel en deels seksueel vreemd met meerdere mannen en lijkt na een hoop liegen, nu het bekend is, niet het gevoel te hebben dat dit fout was.quote:Op zondag 23 september 2012 10:30 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Dat hun huwelijk voorbij is vind ik té voorbarig.
TS en zijn vrouw moeten samen eens goed met elkaar praten, eventueel met een relatie therapeut erbij.
thanks, kom er wel overheen na een tijdje, beter nu dan dat ik er over een half jaar achter was gekomenquote:Op zondag 23 september 2012 10:29 schreef SpecialK het volgende:
Klinkt wel een beetje alsof het voorbij is, TS. Vreselijk zuur voor je.
Je kan niet alles oplossen met praten, dat het bij jou werkte, oke, maar soms gaat het toch niet meerquote:Op zondag 23 september 2012 10:30 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Dat hun huwelijk voorbij is vind ik té voorbarig.
TS en zijn vrouw moeten samen eens goed met elkaar praten, eventueel met een relatie therapeut erbij.
kleine kanttekening, ik heb haar de cybersex vergeven vrijdagavond, maar TOEN bleek dat ze de hele dag met die kerels bezig was. Ze begon te vertellen wat er allemaal gezegd werd en de eerste foto die ik van haar maakte moest meteen doorgestuurd worden naar kerel 1. en toen is het enorm hard aangekomenquote:Op zondag 23 september 2012 10:32 schreef SpecialK het volgende:
[..]
Sorry maar mevrouw gaat emotioneel en deels seksueel vreemd met meerdere mannen en lijkt na een hoop liegen, nu het bekend is, niet het gevoel te hebben dat dit fout was.
1+1 = 2
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |