Wat vind jij dan van de rol van de media? Hebben die juist er voor gezorgd dat dit zo uit de hand kon lopen?quote:Op zaterdag 22 september 2012 09:54 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik was pers-aanhang,. Werk bij tv.
Maar het is natuurlijk te triest hoe dit afgelopen is.
Duidelijk studentenquote:Op zaterdag 22 september 2012 09:56 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Jij snapt het, het waren alleen maar studenten
Ben van mening dat het niet de 'schuld' van de media is. Al voordat de media dit überhaupt op hadden gepikt, stond de aanwezigheidteller al ergens in de duizend.quote:Op zaterdag 22 september 2012 09:57 schreef RobertoCarlos het volgende:
[..]
Wat vind jij dan van de rol van de media? Hebben die juist er voor gezorgd dat dit zo uit de hand kon lopen?
quote:Op zaterdag 22 september 2012 09:40 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Waren er agenten op station Zwolle of Assen?
twitter:InaStrating twitterde op vrijdag 21-09-2012 om 21:25:352. NSconducteur station Zwolle "we vertrekken later, logistiek probleem" Prompt hollen er 10 politiegelehesjes langs het raam #projectX reageer retweet
En daarna met een gewicht aan hun voeten voor een lange wandeling over een korte pier nemenquote:Op zaterdag 22 september 2012 09:59 schreef xFriendx het volgende:
Wat mij betreft mogen ze naast betalen ook nog even in DWDD o.i.d. komen opdraven. Publiekelijk uitleggen waarom je de ruiten van de AH ingooit of je een agent bekogelt met stenen. Laat heel Nederland maar zien wat voor 'stoere held' je bent.
Die kneus met die fiets in ieder geval wel, gegevens al door gegeven aan den politie.quote:Op zaterdag 22 september 2012 09:56 schreef One_conundrum het volgende:
[..]
Jij snapt het, het waren alleen maar studenten
Post zijn facebook hier ook evenquote:Op zaterdag 22 september 2012 10:02 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Die kneus met die fiets in ieder geval wel, gegevens al door gegeven aan den politie.
Pauper Alley.quote:Op zaterdag 22 september 2012 09:59 schreef Pietverdriet het volgende:
Duidelijk studenten
[ afbeelding ]
Veendam hooligan jonguh!!! Met blikje Export....quote:Op zaterdag 22 september 2012 09:59 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Duidelijk studenten
[ afbeelding ]
Is dat niet tegen de regels van fok?quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:03 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Post zijn facebook hier ook even
Dit. Ik kan er weinig rouwig om zijn. Het enige nare is vaak dat leegplukken vaak niet gaat want weinig poen. Publiekelijk op een schavot vernederen betekent dat ze al helemaal niet meer aan een baan komen en vaak de rest van Nederland via belasting alsnog die knapen in leven moet houden.quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:00 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
En daarna met een gewicht aan hun voeten voor een lange wandeling over een korte pier nemen
Veendam heeft hooligans? Ik wist niet eens dat ze uberhaupt supporters hadden.quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:03 schreef AchJa het volgende:
[..]
Veendam hooligan jonguh!!! Met blikje Export....![]()
Je zegt het zelf al, in een "beschaafd land". Dat is hier duidelijk niet..quote:Op zaterdag 22 september 2012 09:56 schreef SeLang het volgende:
[..]
Op de foto staan terwijl je bezig bent met een poging een politieambtenaar lichamelijk letsel toe te brengen uit pure verveling.... In een beschaafd land zou dat een paar jaar gevangenisstraf moeten opleveren...
Ik zal maar geen grappen over de kristalnacht makenquote:
Puur gebaseerd op de foto's heeft het gross van het lage volk zich weer eens misdragen. Niet te vergeten de studenten die even de bikkels willen uithangen en huilend afgevoerd werden.quote:Op zaterdag 22 september 2012 09:59 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Duidelijk studenten
[ afbeelding ]
Dit was erger!quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik zal maar geen grappen over de kristalnacht maken
Ik heb geen ideequote:Op zaterdag 22 september 2012 10:03 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Is dat niet tegen de regels van fok?
En daarom moeten ze schieten met scherp. Geen verlies voor de mensheid lijkt me.quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:05 schreef kedge het volgende:
[..]
Puur gebaseerd op de foto's heeft het gross van het lage volk zich weer eens misdragen. Niet te vergeten de studenten die even de bikkels willen uithangen en huilend afgevoerd werden.
Laat wel zien hoe dichtbij we staan bij dat soort ellende, beschaving is een zeer dun laagje fineer.quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:05 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik zal maar geen grappen over de kristalnacht maken
Ik moest zelfs googlen op die pet....quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:04 schreef Hathor het volgende:
[..]
Veendam heeft hooligans? Ik wist niet eens dat ze uberhaupt supporters hadden.
Nee facebook posten kan gewoon.quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:03 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Is dat niet tegen de regels van fok?
Logo was vrij simpel te herkennen.quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:07 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik moest zelfs googlen op die pet....
Dat zal best... Er staat bij mij dan ook geen "Sportfreak" onder mijn naam...quote:Op zaterdag 22 september 2012 10:08 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Logo was vrij simpel te herkennen.
Wat een simpele ziel.twitter:paululenbelt twitterde op zaterdag 22-09-2012 om 02:06:11Hmmm, #VVD en #PvdA hebben #Haaren niet eens onder controle. Hoe moet het dan met veiligheid in het land met Rutte-Samsom ;-) reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |