Anders komt er niet veel uit hem hè. Met engels red je het behoorlijk in Nederland. Bij de h&m werd ik eens geholpen door iemand die geen nederlands sprak maar alleeen Engels. Ze kwam van the UK.quote:Op donderdag 27 september 2012 22:09 schreef Karina het volgende:
Zij helpt ook niet echt door steeds Engels te spreken.
quote:Op donderdag 27 september 2012 22:12 schreef Injetta het volgende:
Hij heeft volgens mij niet echt zin om Nederlands te leren.
Ik heb er niet zo'n goed gevoel over deze relatie.... Hij mist zijn land en leventje echt te veel.
Toch heb ik het idee dat hij wel wil, net ging hij de getallen in het Nederlands opnoemen, maar zij zei "seven".quote:Op donderdag 27 september 2012 22:12 schreef hexje het volgende:
[..]
Anders komt er niet veel uit hem hè. Met engels red je het behoorlijk in Nederland. Bij de h&m werd ik eens geholpen door iemand die geen nederlands sprak maar alleeen Engels. Ze kwam van the UK.
Ja ik sprak in Cuba met een Cubaan die vanwege z'n studie een half jaar naar Duitsland mocht. Dat is best bijzonder voor een Cubaan, hij sprak ook goed Duits. Maar hij wilde voor geen goud in Europa blijven.quote:Op donderdag 27 september 2012 22:11 schreef Blue_note het volgende:
Ik snap hem wel eigenlijk. Die mensen hebben daar niks, maar ze hoeven ook niks. Ze doen wat ze willen en wat ze kunnen. Niks is echt belangrijk en wat morgen kan zal ook overmorgen pas gedaan worden.
Als je dan opeens in een 'ratrace' terecht komt is dat klote.
Maargoed dat had je natuurlijk wel eerder kunnen bedenken.
Dat heb ik ook wel eens gehad in Amsterdam ja, bij de AH to go, H&M en Zara hebben daar beide ook Engelssprekend personeel.quote:Op donderdag 27 september 2012 22:12 schreef hexje het volgende:
[..]
Anders komt er niet veel uit hem hè. Met engels red je het behoorlijk in Nederland. Bij de h&m werd ik eens geholpen door iemand die geen nederlands sprak maar alleeen Engels. Ze kwam van the UK.
Dit heb ik gehad met iemand uit Indonesië. In onze ogen hebben zij misschien een slechter leven dan wij gewend zijn. Maar die mensen willen voor geen goud ruilen. Even de echte arme gevallen daargelaten waarschijnlijk.quote:Op donderdag 27 september 2012 22:13 schreef Ronaldsen het volgende:
[..]
Ja ik sprak in Cuba met een Cubaan die vanwege z'n studie een half jaar naar Duitsland mocht. Dat is best bijzonder voor een Cubaan, hij sprak ook goed Duits. Maar hij wilde voor geen goud in Europa blijven.
je maakt wat meequote:Op donderdag 27 september 2012 22:15 schreef Ronaldsen het volgende:
Ik was een keer in een hotel in Amsterdam waar de receptioniste alleen Engels sprak
Vooral doen jaquote:Op donderdag 27 september 2012 22:11 schreef Karina het volgende:
[..]
Kijk ik later, vond ik vorige keer ook erg leukMaar ja, alles is tegelijkertijd.
Maar eerlijk hè? Nederland is toch ook een beetje kut?quote:Op donderdag 27 september 2012 22:15 schreef Injetta het volgende:
Zijn ogen staan droevig. Levenslust is weggevloeid.
En dat in het paradijs.......
Vrees het afscheid van Jipquote:Op donderdag 27 september 2012 22:15 schreef DjinN het volgende:
Ohnee...nu weer huilen bij Over mijn lijk
Precies... Dat paradijs was ook ironisch bedoeld.quote:Op donderdag 27 september 2012 22:16 schreef Blue_note het volgende:
[..]
Maar eerlijk hè? Nederland is toch ook een beetje kut?
Ja ik ken alle pro's wel, maar het is toch vaak zo kneuterig imo.
Nah wat een nare opmerkingquote:Op donderdag 27 september 2012 22:16 schreef snellejelle het volgende:
Volgende week homo's? Dan kijk ik niet. Vind ik ook niet kunnen bij de Kro. Die K staat ergens voor.
Snapte ik, maar ik bevestig hetquote:Op donderdag 27 september 2012 22:17 schreef Injetta het volgende:
[..]
Precies... Dat paradijs was ook ironisch bedoeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |