quote:
Het kan niet eens waar zijn.quote:Op dinsdag 18 september 2012 01:31 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De batterij is te klein voor AA's
[ afbeelding ]
Zou opzich wel handig zijn als het waar was.
als je een bundel van 8 batterijen in parallel zet, krijg je 1,5V maar meer capaciteit.quote:Op dinsdag 18 september 2012 09:31 schreef Boterbartje het volgende:
[..]
Het kan niet eens waar zijn.
Als je 32 batterijen van 1,5 in serie schakelt krijg je 48 volt.
En er staat heel groot 6v op en anders zou je lataarn ook doorbranden.
True true, maar het zag eruit alsof ze in serie geschakeld warenquote:Op dinsdag 18 september 2012 09:40 schreef Gehenna het volgende:
[..]
als je een bundel van 8 batterijen in parallel zet, krijg je 1,5V maar meer capaciteit.
en als je dan 4 van die bundels in serie zet, krijg je 6V
O ja dat was mooiquote:
Hoe lang zou het hebben geduurd voordat het huwelijk geconsummeerd was? Zou het een uur later, de avond of zijn ze nog aan het uitvogelen hoe dat moet?quote:Op dinsdag 18 september 2012 18:56 schreef kwiwi het volgende:
Ik zag dit net bij TLC langskomen, en moest het toch even delen.. zo achterlijk
Net twee vissen die naar adem proberen te happenEn dan heb je verdomme 30 jaar gehad om uit te vinden hoe het moet.
Ik wil in ieder geval niet weten hoe dat eruit heeft gezienquote:Op dinsdag 18 september 2012 19:13 schreef Individual het volgende:
[..]
Hoe lang zou het hebben geduurd voordat het huwelijk geconsummeerd was? Zou het een uur later, de avond of zijn ze nog aan het uitvogelen hoe dat moet?
Lijkt me een bijzonder ongemakkelijke sextape.quote:Op dinsdag 18 september 2012 19:14 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Ik wil in ieder geval niet weten hoe dat eruit heeft gezien
De facepalm van die vaderquote:Op dinsdag 18 september 2012 18:56 schreef kwiwi het volgende:
Ik zag dit net bij TLC langskomen, en moest het toch even delen.. zo achterlijk
Net twee vissen die naar adem proberen te happenEn dan heb je verdomme 30 jaar gehad om uit te vinden hoe het moet.
Mijn poes zou mij vermoorden in mijn slaapquote:
Hoe kom je hier nou weer bij?quote:
Ah juist okquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |