Hartstikke jammer voor al die mensen dan, bij Ajax zijn ze tevreden over hem. Hij is pas 20 jaar en heeft genoeg potentie, laat ook nog steeds genoeg zien want hij is gewoon onbetwiste basisspeler bij Frank de Boer.quote:Op zondag 16 september 2012 00:25 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Nee hij is nooit echt nutteloos, of de slechtste man van het veld. Maar zijn progressie gaat een stuk langzamer dan de meesten hadden verwacht.
Siem was weer goed vandaag.quote:Op zondag 16 september 2012 00:28 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Hartstikke jammer voor al die mensen dan, bij Ajax zijn ze tevreden over hem. Hij is pas 20 jaar en heeft genoeg potentie, laat ook nog steeds genoeg zien want hij is gewoon onbetwiste basisspeler bij Frank de Boer.
Eigenlijk mag jij pas weer meepraten als Sigthorsson fit is.quote:Op zondag 16 september 2012 00:27 schreef Smoofie het volgende:
Maar hé , ik doe niet mee aan deze discussie, want ik ben een voorstander van de man van glas.
Niet echt een goede wedstrijd, klopt ja.quote:
MIddenveld met Schone, Poulsen en de Jong, Babel in de spits, Sana en Derk(die wel tegenviel vandaag) van de zijkant.quote:
Nee maar wel bewust saai en op zijn gemak en dus een perfecte wedstrijd in het weekend voor de CL.quote:Op zondag 16 september 2012 00:30 schreef HeatWave het volgende:
Het was gewoon over het algemeen volkomen kut, klaar.
Slap excuus, 48000 man hebben betaald en offeren hun vrije zaterdagavond op. Er hoeft echt geen wereldpot gespeeld te worden, maar een beetje inzet mag best.quote:Op zondag 16 september 2012 00:33 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Nee maar wel bewust saai en op zijn gemak en dus een perfecte wedstrijd in het weekend voor de CL.
Ik hoop sowieso dat hij eens het lef heeft ze allemaal op te stellen. Boilesen linksachter, Schone, Eriksen, Poulsen op het middenveld, Fischer linksvoor en Andersen in de spits.quote:Op zondag 16 september 2012 00:32 schreef j0rdiiii het volgende:
Hopelijk komen Fischer, Boilesen en Andersen er ook snel bij. Die worden ook allemaal terecht mega talenten genoemd maar zullen nog vaak genoeg mindere wedstrijden spelen.
Dan wordt het pas echt gezellig hier.
Boerrigter viel tegen Jong FC Twente, Jong AZ, NEC, NAC en Heerenveen ook zwaar tegen.quote:Op zondag 16 september 2012 00:32 schreef HeatWave het volgende:
[..]
MIddenveld met Schone, Poulsen en de Jong, Babel in de spits, Sana en Derk(die wel tegenviel vandaag) van de zijkant.
Geen kans weggegeven deze wedstrijd en ruim voldoende kansen voor een doelpunt. En ja het was dodelijk saai en in een perfecte wereld zou je je thuis publiek ten allen tijden moeten vermaken maar een seizoen is lang, zeker als je de volgende dag al zo ongeveer richting Duitsland moet afreizen.quote:Op zondag 16 september 2012 00:35 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Slap excuus, 48000 man hebben betaald en offeren hun vrije zaterdagavond op. Er hoeft echt geen wereldpot gespeeld te worden, maar een beetje inzet mag best.
Tuurlijk, het loopt weer goed af, maar dat was lang geen zekerheidje.
Maar wat heb je liever? Beter voetbal, zoals onder Jol? Waar we 8 van de 10 keer fantastisch spelen en waarna je, na de wedstrijd, met een glimlach naar de pub gaat en maar 2 keer punten verspelen?quote:Op zondag 16 september 2012 00:35 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Slap excuus, 48000 man hebben betaald en offeren hun vrije zaterdagavond op. Er hoeft echt geen wereldpot gespeeld te worden, maar een beetje inzet mag best.
Tuurlijk, het loopt weer goed af, maar dat was lang geen zekerheidje.
Andersen gaat geen spits spelen denk ik, heeft daar volgens mij ook nooit gespeeld. Bij Aalborg speelde hij rechtshalf en daarna op 10. Bij Denemarken U17 heeft hij rechtsbuiten gespeeld.quote:Op zondag 16 september 2012 00:36 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Ik hoop sowieso dat hij eens het lef heeft ze allemaal op te stellen. Boilesen linksachter, Schone, Eriksen, Poulsen op het middenveld, Fischer linksvoor en Andersen in de spits.
Eeehmm, RKC heeft echt wel wat kansen gekregen hoor.quote:Op zondag 16 september 2012 00:37 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Geen kans weggegeven deze wedstrijd en ruim voldoende kansen voor een doelpunt. En ja het was dodelijk saai en in een perfecte wereld zou je je thuis publiek ten allen tijden moeten vermaken maar een seizoen is lang, zeker als je de volgende dag al zo ongeveer richting Duitsland moet afreizen.
Ik kan 1 kans opnoemen en dat is Braber die kopte uit een corner? Voor de rest enkel wat dreiging uit voorzetten van Sneijder maar dat stelde uiteindelijk ook weinig voor.quote:Op zondag 16 september 2012 00:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Eeehmm, RKC heeft echt wel wat kansen gekregen hoor.
Enja, ik snap het wel maar het is gewoon een kutpot om naar te kijken. Dat het geen 10-0 wordt snap ik wel, maar er werd wel heel erg met de voet op de rem gespeeld. Alsof RKC thuis je kapot maakt ofzo...
Maar goed, 3 punten, nu maar eens kijken of we de dubbele cijfers in mofrika kunnen vermijden, want ik heb ze zien spelen vandaag.
Ze hadden veel potentiële kansenquote:Op zondag 16 september 2012 00:41 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Ik kan 1 kans opnoemen en dat is Braber die kopte uit een corner? Voor de rest enkel wat dreiging uit voorzetten van Sneijder maar dat stelde uiteindelijk ook weinig voor.
Dan had Ajax veel potentiele doelpunten.quote:
Dit was PSV niet, valt niet te vergelijken.quote:Op zondag 16 september 2012 00:43 schreef Smoofie het volgende:
EN daarmee bedoel ik, als het tegen een PSV was ofzo was het wel een kans.
'r u mocking me boy?quote:Op zondag 16 september 2012 00:43 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Dan had Ajax veel potentiele doelpunten.
[..]
Dit was PSV niet, valt niet te vergelijken.
Die speelt dan ook nog met de rem er op uit angst opnieuw geblesseerd te worden, dat kan je overal aan zien. Eriksen is een goede speler voor Ajax hoor, maar hij maakt dat hele "supertalent, nieuwe messi" of zo zijn nog niet waar.quote:Op zondag 16 september 2012 00:37 schreef j0rdiiii het volgende:
[..]
Boerrigter viel tegen Jong FC Twente, Jong AZ, NEC, NAC en Heerenveen ook zwaar tegen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |