Haha dat had ik aan het begin van de zomer ook. Ik was lek geprikt door de muggen en had daardoor enorme olifantenpoten. Kon geen gewone schoenen meer verdragen, alleen slippers en mijn voeten helemaal ingesmeerd met koelgel om het een beetje werkbaar te houden allemaal. Maar hee, als de directiesecretaresse rond loopt op flipflops, dan mag ik dat toch zeker ook wel voor een dagje?quote:Op maandag 17 september 2012 12:02 schreef Cocotrimonium het volgende:
Twink, ik zit nu gewoon met mijn gympies op het werk hoor. Ik doe het dus wel, ik vind het alleen zelf niet zo fijn (gaat gewoon een beetje tegen mijn principes in ofzo).
Maar je hebt gelijk. Belangrijkste is dat ik in ieder gevoel schoenen aan heb gekregen en die ook nog een beetje ok zitten.
quote:Op maandag 17 september 2012 12:06 schreef admiraal_anaal het volgende:
Laatste keer bij de verloskundige geweest (op de bevalling na)![]()
Woow fuck zie nou dat jij ook van oktober bentquote:Op maandag 17 september 2012 12:06 schreef admiraal_anaal het volgende:
Laatste keer bij de verloskundige geweest (op de bevalling na)![]()
En dat is dus precies waar ik zo bang voor ben. Midas is met pomp en knip geboren en daarna kwam de placenta dus niet, dus naar de ok en flink wat bloed verloren.quote:Op maandag 17 september 2012 08:31 schreef klumsy het volgende:
Je weet het mar nooit bij een tweeling, bij mij is de placenta van Roan pas de geboorte van Senna gekomen...
Bij m'n schoonmoeder is haar eerste dochter "gewoon" geboren en de 2e moest met keizersnede...
En begin oktober is eind september gewordenquote:Op maandag 17 september 2012 12:32 schreef Twinkle20 het volgende:
[..]
Woow fuck zie nou dat jij ook van oktober bent![]()
Weliswaar aan het begin maar dan nog... Aaaaaahhh
Gaat niet alleen om jouw gezondheid he. Ik zou toch maar bellen.quote:Op maandag 17 september 2012 12:48 schreef freecell het volgende:
Ik vergeet ook wel eens dat ik zwanger ben
Hey mensen, wat is wijsheid. Ik heb sinds gisteravond enorm veel,behoorlijk gevoelige,harde buiken en steken onderin.
Volgens mij is kleine aan het indalen ofzo.
Alleen de vorige keer kreeg ik van het ziekenhuis op mijn flikker dat ik te laat belde met dingen.
Maar als ik bel,moet ik wrs ook meteen heen en aan het CTG enzo.
En dan zit ik waarschijnlijk een hele middag vast voor wat indalingsweeen.... Das ook niet heel handig.
je vk of gyn kan dat wel he. Dus misschien moet je het stellen van de diagnose dan even aan hen overlaten?quote:Op maandag 17 september 2012 12:52 schreef freecell het volgende:
Nou, echte weeen zijn het sowieso niet, daar zijn ze echt niet pijnlijk genoeg voor, maar het is wel knap ongemakkelijk zeg maar.
Dus ik kan niet echt bedenken wat het dan is
Ik zie niet zo in waarom dat standaard zou moeten zijn eerlijk gezegd. Ook en meerlingzwangerschap kan gewoon verlopen, zonder complicaties. En zodra die et wel zijn, zijn de meeste ziekenhuizen echt wel alert. Net als bij en eenlingzwangerschap....quote:Op maandag 17 september 2012 13:01 schreef klumsy het volgende:
Ik snap sowieso niet dat er bij een meerlingzwangerschap de baarmoedermond niet in de gaten gehouden word! vooral omdat dat toch een risico groep is voor vroeggeboorte...
zal wel weer iets met kosten te maken hebben
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |