Briefje ophangen dat het nu weer bewoont is? Of dat onkruid neermaaien zodat het helemaal plat is?quote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:14 schreef Puala het volgende:
Goed, ik ben op zoek naar iemand die toevallig een idee heeft wat ik kan doen![]()
Ik woon in een boerderij in het buitengebied, alleen. Ik heb de afgelopen maanden dat ik weet 4x bezoek gehad van mensen die er niet hoorden. Ik heb iemand gehad die afval dumpte, mensen die met mooi weer op mijn tuinset hebben zitten lunchen, mensen die mijn schuurdeur open breken en vandaag opnieuw mensen die er wat hebben uitgespookt.
Ik heb gewoon een bewoond huis, dus planten en gordijnen enz. Ik heb wel wat onkruid in mijn tuin, maar geen meters hoog. Afijn, geen reden om aan te nemen dat er dus niemand woont..
Ondertussen wel een bewakingscamera en die heeft dus om half 1 3 jongens/mannen geregistreerd die op mijn terrein waren en daar iets hebben gedaan. Politie is geweest, maar zag niets.
Maar blijkbaar lokt het dus om bij mijn huis dingen te doen terwijl ik er niet ben. Wat kan je er aan doen om dat tegen te gaan?
@Pualaquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:30 schreef Ener-G het volgende:
Borden ophangen met artikel 461, zorgen dat je hekwerk op orde is, automatische schijnwerper, rottweiler aanschaffen?
Dit is gewoon huisvredebreuk, onbevoegd toegang op priveterrein.
Milieuvervuiling als ze afval achterlaten, wat een hufters.. en je schuurdeur inbreken is gewoon inbraak.
Elke keer de politie bellen, ook al komen ze niet. Als je voor de 30e keer melding maakt gaat er echt wel een balletje rollen.
De bordjes gaan er komen. Ik heb helaas vrij weinig hekwerk wat ik kan controleren. Loop er over te denken een soort kabel over de oprit te doen waar dan maar een bordje aanhangt met idd verboden toegang voor onbevoegden. Dan moeten ze die er eerst afhalen willen ze er op kunnen. En dan op dat stukje ook de camera richten zodat het zichtbaar isquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 12:43 schreef Iwanius het volgende:
[..]
@Puala
Lees je de quote hierboven! beste oplossing!
de grip voor de Nikon D300 heeft 1 accu in zich, en in de camera zit dan nog de 2e. In iedergeval bij de officiele MB-D10.quote:Op vrijdag 5 oktober 2012 17:33 schreef Pizza_Boom het volgende:
Nouja, sowieso natuurlijk de eerste FF camera met het Translucent Mirror systeem.
Overstap van iISO naar ISO flitsschoen.
Ook nieuw voor Sony is het feit dat je de VG er zonder problemen op en af schroeft, zonder accu te plaatsen en weer weg te halen. Met VG gaan er 3 accu's aan boord. Principe zoals Nikons D300 al had.
Weet ik, doelde meer op het feit dat je de grip eraf kan draaien zonder problemen te krijgen, omdat er nog een accu in de camera zit, terwijl Sony tot nu toe juist de accu uit de camera moest hebben om er een grip onder te plakken. Snappie?quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 15:05 schreef Tokus het volgende:
[..]
de grip voor de Nikon D300 heeft 1 accu in zich, en in de camera zit dan nog de 2e. In iedergeval bij de officiele MB-D10.
quote:Op zondag 7 oktober 2012 18:48 schreef kanovinnie het volgende:
Misschien zijn het wel mensen die aan Urbex fotografie doen bij je Puala
Zo, PC draait weer...quote:Op zondag 7 oktober 2012 18:25 schreef Pizza_Boom het volgende:
GodverPC heeft er geen zin meer in. Nu maar heel C backuppen en clean instal erop trappen.
* Pizza_Boom IS opeens weer blij dat hij praktisch alles op zijn externe hdd getrapt heeft met installeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |