Geen angst.quote:Op maandag 10 september 2012 21:00 schreef Marianne.Thieme het volgende:
[..]
geen angst, we gaan het leuker maken voor iedereen en voorkomen dat we overspoeld worden met miljoenen klimaatvluchtelingen
Afschaffing van de HRAquote:Op maandag 10 september 2012 21:07 schreef Tchock het volgende:
Mevrouw Thieme, ik hoor u heel veel praten over waar extra geld naartoe moet en waar níet op bezuinigd moet worden. Maar wat ik niet hoor, is waar u wel in wil gaan snijden. Want dat dat moet lijkt me als een paal boven water te staan.
Kortom; als de stufi blijft, de langstudeerboete er niet komt, meer ontwikkelingshulp, goedkoper dierenvoeder... Waar haalt u het geld vandaan?
quote:Op maandag 10 september 2012 21:08 schreef Rezania het volgende:
Wat is u mening wat passend onderwijs betreft? Is het een verbetering of een verslechtering ten aanzien van speciaal onderwijs?
Staat in het partijprogrammaquote:op passend onderwijs wordt niet bezuinigd, zodat
kinderen die extra aandacht en begeleiding nodig
hebben dat krijgen. ook programma’s en speciaal
onderwijs voor hoogbegaafde kinderen wordt
ondersteund.
topic zal even gereekst moeten worden.quote:Op maandag 10 september 2012 21:11 schreef Eenskijken het volgende:
Weet mevrouw Thieme dat het hier verder gaat?
Sowieso erg leuk dat ze nog het uur vragen heeft beantwoord
Heb liever wetenschappers/onderzoeken dan filosofen.quote:Op maandag 10 september 2012 21:12 schreef robin007bond het volgende:
Wow, ik wil toch even zeggen dat de antwoorden erg goed zijn.
Diverse keren filosofen aangehaald e.d. Intelligente dame.
zo zie je maar robin.quote:Op maandag 10 september 2012 21:12 schreef robin007bond het volgende:
Wow, ik wil toch even zeggen dat de antwoorden erg goed zijn.
Diverse keren filosofen aangehaald e.d. Intelligente dame.
Sinds dit topic geopend is is ze het een beetje kwijt geloof ik.quote:Op maandag 10 september 2012 21:14 schreef Fascination het volgende:
Ze zou om 20:30 stoppen, maar beantwoordt nog steeds vragen?
Dit. Ze typte hele betogen, hulde voor haar.quote:Op maandag 10 september 2012 21:14 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Ze heeft het prima gedaan vind ik! Veel inhoudelijke reacties, echt uitstekend.
quote:Op maandag 10 september 2012 21:14 schreef remlof het volgende:
Marianne is er niet meer, maar we bedanken haar hartelijk voor de meer dan anderhalf uur die ze hier heeft besteed om jullie vragen te beantwoorden!
Filosofen van vroeger waren ook vaak meteen de wetenschappers. Hedendaagse filosofen zou ik ook naar de LOI sturen voor een omscholingscursus.quote:Op maandag 10 september 2012 21:13 schreef MouzurX het volgende:
[..]
Heb liever wetenschappers/onderzoeken dan filosofen.
Dit.quote:Op maandag 10 september 2012 21:15 schreef kwiwi het volgende:
Hmm, jammer dat ik nog steeds niet weet waar ze op willen bezuinigen.
als ik haar antwoorden zo lees vind ik nog meer jammer dat de nos en rtl haar zo weinig zendtijd geven. (die vraag was van mijquote:Op maandag 10 september 2012 21:14 schreef remlof het volgende:
Marianne is er niet meer, maar we bedanken haar hartelijk voor de meer dan anderhalf uur die ze hier heeft besteed om jullie vragen te beantwoorden!
je kunt ook het programma lezen.quote:Op maandag 10 september 2012 21:15 schreef kwiwi het volgende:
Hmm, jammer dat ik nog steeds niet weet waar ze op willen bezuinigen.
gelukkig maar dat die geenstijl plaatjes van je het niet dedenquote:Op maandag 10 september 2012 21:13 schreef MrBaas het volgende:
[ afbeelding ]![]()
(stond in het PvdD topic)
ach kom, sommige vragen staan letterlijk in het programma. luiheid heet zoiets.quote:Op maandag 10 september 2012 21:16 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat geldt voor alles, laten we nooit meer politici op FOK! uitnodigen.
Tsja dan kun je net zo goed niemand meer vragen, je kunt alles wel opzoeken. Maar het antwoord "maak je geen zorgen" vond ik behoorlijk magertjes.quote:
Ga jij nou maar je topic in POL openenquote:Op maandag 10 september 2012 21:15 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]En dat kom jij vertellen Remlof? Wat een sof!
Mee eens.quote:Op maandag 10 september 2012 21:17 schreef dawg het volgende:
[..]
ach kom, sommige vragen staan letterlijk in het programma. luiheid heet zoiets.
Dit ja, ze wist ook verrassend goed met een topic/reacties om te gaanquote:Op maandag 10 september 2012 21:18 schreef erikkll het volgende:
Marianne thieme heeft op mij het meest indruk gemaakt van alle politici op het forum, so far!
En ze heeft humor. Maar ik blijf er bij dat ze de moeilijkste vragen ontweek, behalve die over Europa waar ze een goed pleidooi bij had. Twee keer.quote:Op maandag 10 september 2012 21:19 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Dit ja, ze wist ook verrassend goed met een topic/reacties om te gaan
eens. en halbe zijlstra verreweg het slechtst. en gênant, die spelfouten voor een staatssecretaris van onderwijs nota bene.quote:Op maandag 10 september 2012 21:18 schreef erikkll het volgende:
Marianne thieme heeft op mij het meest indruk gemaakt van alle politici op het forum, so far! Naast Dirk Poot van de piratenpartij, maar dat was minder moeiliijk want met zijn standpunten ben ik het meer dan grondig eens.
Ik hoop grondig op het pvdd-effect dat kleine partijen als de pvdd kunnen bewerkstelligen. Er is nog nooit zoveel aandacht geweest voor dierenwelzijn als nu en dat is meer dan geweldig.
Dat was idd een best wel gênante vertoning.quote:Op maandag 10 september 2012 21:21 schreef dawg het volgende:
[..]
eens. en halbe zijlstra verreweg het slechtst. en gênant, die spelfouten voor een staatssecretaris van onderwijs nota bene.
ik ook wel, maar vergeet niet dat haar tijd schaars is, het forum snel gaat en ik me dan wel kan voorstellen dat je sommige dingen over het hoofd ziet. respect wel dat ze langer bleef antwoorden.quote:Op maandag 10 september 2012 21:17 schreef kwiwi het volgende:
[..]
Tsja dan kun je net zo goed niemand meer vragen, je kunt alles wel opzoeken. Maar het antwoord "maak je geen zorgen" vond ik behoorlijk magertjes.
Ja, maar ik ga niet meer stemmen op wat ik daar heb ingevuldquote:Op maandag 10 september 2012 21:16 schreef timmmmm het volgende:
De officiele FOK!Poll: wat stemt FOK.nl
Iedereen al gestemd?
Als je een heel betoog over Europa er uit knalt met verwijzingen naar allerlei bronnen neem ik geen genoegen meer met 'maak je geen zorgen', sorry.quote:Op maandag 10 september 2012 21:23 schreef dawg het volgende:
[..]
ik ook wel, maar vergeet niet dat haar tijd schaars is, het forum snel gaat en ik me dan wel kan voorstellen dat je sommige dingen over het hoofd ziet. respect wel dat ze langer bleef antwoorden.
maar heb je überhaupt programma's gelezen?
Mee eens.quote:Op maandag 10 september 2012 21:20 schreef Tchock het volgende:
[..]
En ze heeft humor. Maar ik blijf er bij dat ze de moeilijkste vragen ontweek, behalve die over Europa waar ze een goed pleidooi bij had. Twee keer.
Ik weet dat haar tijd schaars is, maar ze sloeg de vraag waar die 40% extra dan vandaan gehaald ging worden niet over (blijkbaar had ze wel tijd om een antwoord te geven dus), maar gaf een antwoord als "maak je maar geen zorgen, we zorgen dat iedereen het leuker krijgt". Waarop ik, logischerwijs vraag, "hoe kun je het voor iedereen leuker maken, hoeft niemand meer in te leveren dan op het moment het geval is?".quote:Op maandag 10 september 2012 21:23 schreef dawg het volgende:
[..]
ik ook wel, maar vergeet niet dat haar tijd schaars is, het forum snel gaat en ik me dan wel kan voorstellen dat je sommige dingen over het hoofd ziet. respect wel dat ze langer bleef antwoorden.
maar heb je überhaupt programma's gelezen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |