quote:
Nou dan ben je dus de enige.quote:Op maandag 10 september 2012 20:23 schreef Norrage het volgende:
Ik wilde even kwijt dat die nieuwe Dylan echt werkelijk waar geweldig is. En dat het lyrische allemaal terecht is!
En wat een Lucky![]()
Nee hoorquote:Op maandag 10 september 2012 20:25 schreef Specularium het volgende:
[..]
Nou dan ben je dus de enige.
Dis? gewoon een terechte constatering. Ouwe lullen-herrie, er zullen niet heel veel jongeren zijn die het luisteren (al zullen er vast wel wat zijn). Die man maakt nog muziek in de tijdsgeest van 30 jaar geleden.quote:
Nee, maar dan met volle verbazing willen vragen of ze er überhaupt wel eens van gehoord hebben. Dankzij DWDD geven ze Bob een soort revival mee na zijn 70e verjaardag. Het zal allemaal wel luchtiger bedoeld zijn dan dat het op mij overkwam. Kan wat oude sound wel waarderen maar het eindigt niet bij deze Bob. Kan wellicht zijn omdat ik de Vietnamoorlog ook niet heb meegemaakt.quote:Op maandag 10 september 2012 20:38 schreef kiezer het volgende:
[..]
Dis? gewoon een terechte constatering. Ouwe lullen-herrie, er zullen niet heel veel jongeren zijn die het luisteren (al zullen er vast wel wat zijn). Die man maakt nog muziek in de tijdsgeest van 30 jaar geleden.
Die zag ik aankomen, deze nietquote:Op maandag 10 september 2012 20:48 schreef pberends het volgende:
Oei, wat een LuckyTV-faal. Ze hadden HELIUM moeten doen met knabbel&babbel-stemmetjes!
Ja, maar deze was niet grappig, met helium welquote:Op maandag 10 september 2012 20:49 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Die zag ik aankomen, deze niet
Het is een hele vervelende man om naar te luisterenquote:Op maandag 10 september 2012 20:52 schreef Arcee het volgende:
Oef, geen best optreden van Roemer vanavond.
Ja, Roemer gaf hem min of meer ook gelijk. "Dat is wellicht iets voor de evaluatie."quote:Op maandag 10 september 2012 20:53 schreef pberends het volgende:
Het is een hele vervelende man om naar te luisteren. Z'n argumenten snijden ook niet altijd hard hout.
Peter R. had voor het eerst wel iets zinnigs te melden: Roemer moet niet meedoen aan die Telegraaf-flauwekul.
Opzich goed dat ie iets toegeeft (dat is beter dan Rutte die nooit fouten toegeeft), maar erg sterk is het allemaal niet. Ik heb bij Roemer altijd het idee dat hij er net niet lang genoeg over nagedacht heeft en dat hij de leerstof niet helemaal beheerst.quote:Op maandag 10 september 2012 21:03 schreef Arcee het volgende:
[..]
Ja, Roemer gaf hem min of meer ook gelijk. "Dat is wellicht iets voor de evaluatie."
Ja idd, dat is waar. Doet DWDD wel vaker, dat denigrerende toontje van "voor de jongere kijkertjes" wanneer ze het over volwassenen van 28 of 29 hebben.quote:Op maandag 10 september 2012 20:42 schreef Scuidward het volgende:
[..]
Nee, maar dan met volle verbazing willen vragen of ze er überhaupt wel eens van gehoord hebben. Dankzij DWDD geven ze Bob een soort revival mee na zijn 70e verjaardag. Het zal allemaal wel luchtiger bedoeld zijn dan dat het op mij overkwam. Kan wat oude sound wel waarderen maar het eindigt niet bij deze Bob. Kan wellicht zijn omdat ik de Vietnamoorlog ook niet heb meegemaakt.
Roemer is gewoon een ontzettend simpele niet bijster intelligente man. Hij heeft charisma en daar is ie ver mee gekomen, maar het moest ergens ophouden. Zijn optreden vandaag was misschien nog wel het allerbedroevends van de hele campagne. Hij had geluk dat het maar heel kort mocht duren.quote:Op maandag 10 september 2012 20:53 schreef pberends het volgende:
[..]
Het is een hele vervelende man om naar te luisteren. Z'n argumenten snijden ook niet altijd hard hout.
Peter R. had voor het eerst wel iets zinnigs te melden: Roemer moet niet meedoen aan die Telegraaf-flauwekul.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |