SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Xbox 360 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)PS3 Gamertags(tussen haakjes FOK!Forum nick)quote:dedafmonteur (StijnDa)
Guidoble (psychedelicate)
Santello (Santelllo)
tonymacerony (Johnbon)
DutchStoner (Tobi-wan)
Saint Pierre NL (jpg97)
Harregarre(SuperHarregarre)
cr00kk (n0ir)
DANNYDEKO (DannyDeko)
IwanovichIzBack ( BDIL)
v iSKiiLLz x (Kenarion)
x ZatoX x (DarkSonic2)
bnoankaas (laucas)
superhero 7000 (Walxie)
Barbathor (Thorb)
Unique BrawlZ (Geluidssysteem)Pascal's toernooi:quote:OmniRocket (OmniRocket)
hermanpyro (brainbird)
DutchSith (DutchSL)
Mash-nl (mash_)
bnoankaas (laucas)
ownernickk (Nickskuh)
Duuc-nl (Duuc-nl)
psvunited (zerokil)
Klaas_Toefjes (Toefjes)
Dopekoe (Dopekoe)
Rhahyrion (Fuszy)
Koenoosterbroek (el-blanchito)
Richievdm (GeeftJeEnergie)
MaartenFM (MaartenFM)
dion_v_k (dion_v_k)
JoodNL (JoodNL)
NL__Headsh0t (EVH001)
Mr_Don123 (RavioliPunch)quote:Op zondag 26 augustus 2012 21:45 schreef pascal08 het volgende:
- Inschrijvingen tot morgenavond 0:00.
- 10k inleg.
- Prijzen worden nog bepaald.
- Alles is geoorloofd (sweaty goals, keeper uit laten komen, mannetje op de lijn), gewoon om gezeik te voorkomen.
- Alle soorten teams zijn toegestaan.
- Wedstrijden moeten binnen een dag gespeeld worden, tenzij beide spelers instemmen om het op een andere tijdstip te spelen.
Wat geeft volgens Pascal's regels de doorslag bij gelijke stand van twee spelers of meer?
Onderling resultaat
Doelsaldo onder spelers in kwestie
Aantal doelpunten gescoord door de spelers in kwestie
Doelsaldo onder alle spelers in de poule
Aantal doelpunten gescoord in de poule
Loting![]()
Haha sarcasme.quote:Op maandag 10 september 2012 00:12 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Weinig pace
Probeer Abel Hernandez ook meteen ff uit, manne chille baas
Eindelijk zijn de spelers in proportie. Bij FIFA12 zijn ze in verhouding tot het veld veel te groot.quote:
Jesus Navas als striker in een driespitsensysteem, wat een paupernoobquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Terwijl ik er nog ben? Als ik er niet meer ben? Nu het nog kan?![]()
Lekker hoor!quote:Op maandag 10 september 2012 00:25 schreef Dudeweiser het volgende:
Zo, OP beetje aangepast. Goedenavond!
quote:Op maandag 10 september 2012 00:25 schreef n0ir het volgende:
GodverdommeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Terwijl ik er nog ben? Als ik er niet meer ben? Nu het nog kan?
Alex Pastoor:
"Een uitslag is altijd terecht, of het nou verdiend is of onverdiend"
Martin Verkerk:
''Ik bepaal of ik win of verlies. Als ik goed speel dan win ik, als ik slecht speel dan is de kans dat ik verlies aanwezig.''
nopequote:Op maandag 10 september 2012 00:30 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Is er al wat bekend over wanneer de webapp online gaat?
Wat zal die tegenstander jou hebben uitgelachen toen ie die kaartjes zagquote:Op maandag 10 september 2012 00:39 schreef pascal08 het volgende:
Ik speelde net een single match online om m'n +10 kaarten eraf te spelen. Nu merkte ik pas echt die +10 kaarten.
Hij speelde zelf met een 5atb BPL team met Agbonlahor, Young en Walcott voorin, dus ik had geen medelijden met hem.quote:Op maandag 10 september 2012 00:57 schreef n0ir het volgende:
[..]
Wat zal die tegenstander jou hebben uitgelachen toen ie die kaartjes zag
Een van de weinige series die ik wel volg, maar waarbij ik ze altijd opspaar om dan in een paar dagen het hele seizoen te kijkenquote:
Ik graaf hetquote:
Ik niet, elke woensdag aan de 'buis'gekluisterd. Echt de beste serie van de afgelopen jaren in mijn ogen. (Anders komt Pascal weer met een grafiek waarom Serie X het beste isquote:Op maandag 10 september 2012 01:05 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Een van de weinige series die ik wel volg, maar waarbij ik ze altijd opspaar om dan in een paar dagen het hele seizoen te kijken
quote:Op maandag 10 september 2012 01:07 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Ik niet, elke woensdag aan de 'buis'gekluisterd. Echt de beste serie van de afgelopen jaren in mijn ogen. (Anders komt Pascal weer met een grafiek waarom Serie X het beste is)
Ik vind het ook fantastisch, maar juist daarom spaar ik ze op. Vind het leuker om er echt helemaal in te zitten en niet steeds een week te wachten. Heb ik ook met Breaking Badquote:Op maandag 10 september 2012 01:07 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Ik niet, elke woensdag aan de 'buis'gekluisterd. Echt de beste serie van de afgelopen jaren in mijn ogen. (Anders komt Pascal weer met een grafiek waarom Serie X het beste is)
Breaking Bad ben ik ergens bij S01E05 ofzo, ik kan daar gewoon niet teveel van achter elkaar kijken en dan op een gegeven moment ben ik kwijt waar ik gebleven ben. Zelfde heb ik met Dexter. Terwijl het wel goede series zijn. Ik moet er altijd wat 'lichte' series bij hebben, 2,5 Men/HIMYM/BBT/New Girlquote:Op maandag 10 september 2012 01:09 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik vind het ook fantastisch, maar juist daarom spaar ik ze op. Vind het leuker om er echt helemaal in te zitten en niet steeds een week te wachten. Heb ik ook met Breaking Bad
Ik heb nu 3 eps gezien, en af en toe vind ik het net een wijvenserie. Maar wel grappig. Begon het eigen te kijken voor Zoey, maar heb shows kijken voor lekkere actrices wel afgeleerd met dit gedrocht.quote:Op maandag 10 september 2012 01:11 schreef Tim86 het volgende:
Maar die series kijk ik dan weer juist wel van week tot week. New Girl is gewoon tof hoor, nietsaan.
Ja jezus, dat is ook gewoon een huisvrouwenseriequote:Op maandag 10 september 2012 01:15 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Ik heb nu 3 eps gezien, en af en toe vind ik het net een wijvenserie. Maar wel grappig. Begon het eigen te kijken voor Zoey, maar heb shows kijken voor lekkere actrices wel afgeleerd met dit gedrocht.
Ben ook halverwege gestopt ja.quote:Op maandag 10 september 2012 01:16 schreef pascal08 het volgende:
Ik kijk eigenlijk nooit series. Ik heb ooit seizoen 1 van Prison Break gezien, waar ik echt helemaal in zat, maar dat was met seizoen 2 al snel afgelopen. Sinds een maand of 2 ben ik begonnen met Lost (ik weet het, heel oud enzo). Seizoen 1 heb ik tijdens m'n vakantie gekeken en thuis ben ik verder gegaan met seizoen 2. Ik ben inmiddels al bij seizoen 3 en het begint nu toch wel af te zwakken vind ik. Heeft iemand van jullie alle 6 de seizoen van Lost gezien?
Sons of Anarchy zit wat mij betreft zeker op dat niveau, maar het moet je een beetje liggen. Verder vind ik ook niet dat er zoveel series van dat niveau zijn de laatste jaren. Last Resort zou dat misschien wel kunnen worden.quote:Op maandag 10 september 2012 01:26 schreef pascal08 het volgende:
[..]
Hmmm...
Zijn er nog meer series die echt de Lost en Prison Break allure hebben?
Zoiets vermoedde ik al. Ik ben totaal geen kenner wat betreft series, dus ik moet het echt hebben van horen-en-zeggen.quote:Op maandag 10 september 2012 01:28 schreef GuRBuH het volgende:
[..]
Sons of Anarchy zit wat mij betreft zeker op dat niveau, maar het moet je een beetje liggen. Verder vind ik ook niet dat er zoveel series van dat niveau zijn de laatste jaren. Last Resort zou dat misschien wel kunnen worden.
Fucking irritant. Ik heb er echt al een paar maanden geen last meer van.. Gelukkig.quote:Op maandag 10 september 2012 02:22 schreef Tim86 het volgende:
Weer van de servers gekicked na een overwinning..5e keer in 2 dagen ofzo
UP Dempsey is wel baasquote:Op maandag 10 september 2012 01:25 schreef wieisboos het volgende:
https://docs.google.com/s(...)ZhVkJ1SGtaLUE&gid=11
Wat een nutteloze positieveranderingenAfellay LW>LM terwijl hij toch echt een winger is, anderen CAM>CF en ST>CF
GA HUILEN KUTJOCHquote:Op maandag 10 september 2012 08:12 schreef Dudeweiser het volgende:
[..]leuk man.
UP Dempsey en UP Dembele in een team
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |