Wat is daar asociaal aan dan?quote:Op zondag 9 september 2012 16:01 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Je was met een hond op het station, dus ja, toch wel.
Die dingen stinken, geven overllast (oa blaffen) en blijkbaar piest die van jou ook nog zomaar overal.quote:
Nou mijn hond is erg sociaal en blaft niet, is erg rustig en heeft een vriendelijk karakter.quote:Op zondag 9 september 2012 16:03 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Die dingen stinken, geven overllast (oa blaffen) en blijkbaar piest die van jou ook nog zomaar overal.
Nou het is dan ook niet erg netjes als een hond op het station staat te plassen. Natuurlijk snapt een hond de regels van onze maatschappij niet dus daarom wordt de eigenaar erop aangekeken. Zou je het ook intolerant vinden als mensen je vreemd aankijken wanneer je zelf op het station staat te plassen?quote:Op zondag 9 september 2012 16:08 schreef TechnoXXL het volgende:
Valt me op dat het steeds naar mij gericht is en niet in de richting van de omgeving en hoe deze ermee omgaat.
Ja dat is wel zo al ga ik niet lekker uitgebreid staan pissen omdat ik me bewust ben van gedragingen en regels, maar wat moet ik als baasje dan doenquote:Op zondag 9 september 2012 16:10 schreef Piye het volgende:
[..]
Nou het is dan ook niet erg netjes als een hond op het station staat te plassen. Natuurlijk snapt een hond de regels van onze maatschappij niet dus daarom wordt de eigenaar erop aangekeken. Zou je het ook intolerant vinden als mensen je vreemd aankijken wanneer je zelf op het station staat te plassen? In theorie kan hij op elk willekeurig moment de kraan open zetten.
Daarom begrijp ik jou ook wel. Je kan nooit helemaal invloed uitoefenen op wanneer je hond besluit te gaan plassen en ik ben het er ook niet mee eens dat je dan je hond maar niet mee moet nemen. Het is gewoon een beetje ongelukkig en dan hebben veel mensen inderdaad hun oordeel al snel klaar.quote:Op zondag 9 september 2012 16:13 schreef TechnoXXL het volgende:
[..]
Ja dat is wel zo al ga ik niet lekker uitgebreid staan pissen omdat ik me bewust ben van gedragingen en regels, maar wat moet ik als baasje dan doen
om een hond niet op een station te laten plassen. Ik heb zeker een 30min buiten het station gelopen waar hij niet de drang had te plassen.
Dan moet je je hond dus niet meenemen naar een station. Zo ingewikkeld is het toch niet...quote:Op zondag 9 september 2012 16:13 schreef TechnoXXL het volgende:
[..]
Ja dat is wel zo al ga ik niet lekker uitgebreid staan pissen omdat ik me bewust ben van gedragingen en regels, maar wat moet ik als baasje dan doen
om een hond niet op een station te laten plassen. Ik heb zeker een 30min buiten het station gelopen waar hij niet de drang had te plassen.
En als ik nou blind zou zijn dan zou dat wel tolerant zijn en acceptabel.quote:Op zondag 9 september 2012 16:16 schreef Piye het volgende:
[..]
Daarom begrijp ik jou ook wel. Je kan nooit helemaal invloed uitoefenen op wanneer je hond besluit te gaan plassen en ik ben het er ook niet mee eens dat je dan je hond maar niet mee moet nemen. Het is gewoon een beetje ongelukkig en dan hebben veel mensen inderdaad hun oordeel al snel klaar.
Nee ingewikkeld is dit niet echt, ik ga ook bijna nooit met de trein samen met de hond.quote:Op zondag 9 september 2012 16:18 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Dan moet je je hond dus niet meenemen naar een station. Zo ingewikkeld is het toch niet...
Neeeeuh ik ga met 'm op puppycursus en zal al het poep al kotsend opruimenquote:Op zondag 9 september 2012 15:59 schreef Piye het volgende:
[..]
Ga je je hond ook zo'n slechte naam geven?
quote:Op zondag 9 september 2012 15:03 schreef Rezania het volgende:
Jij tolereert anders de intolerante mensen niet TS, hypocriet dat je er bent.
Je geeft het antwoord zelf al.quote:Op zondag 9 september 2012 16:18 schreef TechnoXXL het volgende:
[..]
En als ik nou blind zou zijn dan zou dat wel tolerant zijn en acceptabel.
Omdat de baas op dat moment zelf er niet bewust van is?
Mag ik Chucky als roepnaam aanbevelen?quote:Op zondag 9 september 2012 16:22 schreef Goodluck_Charm het volgende:
[..]
Neeeeuh ik ga met 'm op puppycursus en zal al het poep al kotsend opruimen![]()
Ik ga hem trouwens Chuck Norris noemen, roepnaam Chuck
Ik heb mijn hond nooit in t station laten zeiken hoor.quote:Op zondag 9 september 2012 15:07 schreef TechnoXXL het volgende:
Noujah iedereen heeft wel eens een vergelijkbare situatie meegemaakt.
Waarbij je iets afwijkend is en vervolgens de halve stad zo vriendelijk is
je dit duidelijk te maken met de meest vage blikken.
Ok dit gegeven,quote:Op zondag 9 september 2012 16:37 schreef Piye het volgende:
[..]
Je geeft het antwoord zelf al.
[..]
Mag ik Chucky als roepnaam aanbevelen?
Dus u heeft nog nooit in een situatie gezeten waar mensen u vreemd aankekenquote:Op zondag 9 september 2012 16:38 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ik heb mijn hond nooit in t station laten zeiken hoor.
Dat moet je voor jezelf bepalen.quote:Op zondag 9 september 2012 16:38 schreef TechnoXXL het volgende:
[..]
Ok dit gegeven,
Dus ik moet me aanpassen aan de onafhankelijke mogelijke oordelen van anderen?
ik zou mijn hond nooit in het station laten zeiken.quote:Op zondag 9 september 2012 16:41 schreef TechnoXXL het volgende:
[..]
Dus u heeft nog nooit in een situatie gezeten waar mensen u vreemd aankeken
waar u zich misschien ongemakkelijk bij heeft gevoeld.
U heeft geen hond of gaat niet met de trein, anders ontkomt u er een keer niet aan!
Nou als ik iemand met een afgunst zit aan te kijken lijkt me dat een vorm van intolerantie.quote:Op zondag 9 september 2012 16:44 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
ik zou mijn hond nooit in het station laten zeiken.
Verder zeur je, als die mensen echt intolerant waren, hadden ze er iets van gezegd, raar kijken betekent niet gelijk dat ze intolerant zijn.
Afgunst ja? Jij plakt gelijk een waardeoordeel aan hoe mensen kijken.quote:Op zondag 9 september 2012 16:47 schreef TechnoXXL het volgende:
[..]
Nou als ik iemand met een afgunst zit aan te kijken lijkt me dat een vorm van intolerantie.
Intolerantie is immers onvermogen om iets te verdragen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |