Jeff, Who Lives at Home (2011) - IMDb die filmquote:Op zaterdag 29 september 2012 20:49 schreef golfer het volgende:
[..]
Nu hotlinking, dus geen idee waar je het over hebt?
Dat haar ook steeds achter de oren en bijten op de lipquote:Op zondag 30 september 2012 00:07 schreef ZodiaX het volgende:
Net Vampires suck gezien.
Je weet wat je kan verwachten, humor ala scary movie films.
Maar toch vond ik de scary movie films vaak leuker.
Slechte humor, over the top.
Wel 1 groot pluspunt, de actrice Jenn Proske die Becca speelt in de film.
Ik vind het geweldig hoe zij Bella van Twilight na speelt, precies die maniertjes en trekjes die Bella ook had, erg goed gedaan!
Dat is dus ook alleen maar "leuk" als je de Twilight film gezien hebt...quote:Op zondag 30 september 2012 00:07 schreef ZodiaX het volgende:
[..]
Wel 1 groot pluspunt, de actrice Jenn Proske die Becca speelt in de film.
Ik vind het geweldig hoe zij Bella van Twilight na speelt, precies die maniertjes en trekjes die Bella ook had, erg goed gedaan!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Al met al een goede film, maar ik had toch graag een iets duidelijker antwoord willen hebben aan het eind van de film (maar misschien ben ik vandaag te moe om de clou van de film te snappen...).
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Een Spaans-Engelse productie en met Clive Owen in de hoofdrol verwachtte ik, ondanks het lage IMDB cijfer, nog wel een redelijke film. Helaas kwam ik bedrogen uit. De scenes met "hollowface"zorgden voor weinig spanning en ik vond het echt een typisch voorbeeld van een productie waarbij de makers echt denken dat de kijker achterlijk is. Natuurlijk moest er weer een twist zijn die zelfs iemand die blind en doof is ziet aankomen en tja..dat was het dan wel. Erg traag, erg lang en erg saai. Het ultieme dieptepunt was onze eigenquote:In Madrid zijn de nachtmerries van een jonge jongen zo heftig dat zijn moeder besluit hulp te zoeken bij een priester. In Londen hebben de nachtmerries van een jong meisje haar ouders doen besluiten een psycholoog in te schakelen. Beide gevallen lijken identiek met elkaar verbonden door de visioenen van een sinistere indringer in het huis van de kinderen.
Doe dat dan ook nietquote:Op maandag 1 oktober 2012 05:09 schreef Dawnbreaker het volgende:
Moonrise Kingdom
Een jonge raakt vermist op scoutingkamp en ze gaan hem zoeken.
Film na ongeveer 35min afgezet, niet te kijken. Alles verloopt heel traag en alhoewel de sets heel mooi uitzien, is het echt zo oninteressant dat het gewoon pijnlijk om naar te kijken is. Misschien mag ik geen oordeel vellen omdat ik hem niet heb afgekeken, maar dat doe ik toch.
Imdb: 8.2 (seriously?)
Ik: 3.0
Het was ook mijn eerste Wes Anderson, maar ik vond hem geweldig.quote:Op maandag 1 oktober 2012 12:08 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Doe dat dan ook niet
Was het de eerste film van Wes Anderson die je hebt gezien? zo ja, dan kan ik je reactie wel enigzins begrijpen
Ik heb zo'n 6 films van hem gezien en dit is de eerste die me echt teleur heeft gesteld. Royal Tenenbaums vond ik verder de minste van de gene die ik heb gezien...quote:Op maandag 1 oktober 2012 12:08 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Doe dat dan ook niet
Was het de eerste film van Wes Anderson die je hebt gezien? zo ja, dan kan ik je reactie wel enigzins begrijpen
Waar heb jij die al kunnen zien?quote:Op maandag 1 oktober 2012 19:15 schreef Gorro het volgende:
Looper (2012) - IMDb
[ afbeelding ]
Erg goed! De plot zit erg slim in elkaar, maar het zijn vooral de personages die het verhaal voorstuwen. De film gaat niet van setpiece naar setpiece, omdat de plot daar om vraagt, maar omdat de personages dat willen. We krijgen relatief veel tijd met personages, waardoor elke stap logisch is en meer emotionele impact heeft. Dit gaat echter niet ten koste van de actiescenes. Die zijn ook dik in orde. Zeker een aanrader tegen de tijd dat hij naar NL komt. ****½
Ik ben op dit moment voor anderhalve maand in LAquote:Op maandag 1 oktober 2012 19:15 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Waar heb jij die al kunnen zien?
Ah vandaar, tof.quote:Op maandag 1 oktober 2012 19:20 schreef Gorro het volgende:
[..]
Ik ben op dit moment voor anderhalve maand in LA
Bedankt voor de tip, even downloadenquote:Op maandag 1 oktober 2012 19:18 schreef casper019 het volgende:
[ afbeelding ]
Van het begin tot het eind een spannende thriller, met een paar goeie twists in de film! goed acteer werk en het blijft spannend tot het eind.
Aanrader om te zien!
7.5
ik heb 'm stopgezet na 54 min... vond 'm beetje langdradig worden, ga 'm nog wel afkijken maar had er toen even genoeg van..quote:Op maandag 1 oktober 2012 20:13 schreef wiwalean het volgende:
Un Prophète (2009)
[ afbeelding ]
Nineteen year-old Franco-Arab Malik El Djebena is just starting his six year prison sentence in Brécourt. Although he has spent the better part of his life in juvenile detention, this stint is his first in an adult prison. Beyond the division of Corsicans and Muslims in the prison (the Corsicans who with their guard connections rule what happens in the prison), he has no known friends or enemies inside. He is just hoping to serve his time in peace and without incident, despite having no prospects once he's out of jail since he's illiterate and has no support outside of the prison. Due to logistics, the head of Corsican inmates, a sadistic mafioso named César Luciani, co-opts Malik as part of the Corsicans' activities, not only regarding what happens inside the prison, but also continued criminal activities outside. The innocent Malik has no idea what to do but cooperate...
Echt een hele toffe film, die lekker rustig opbouwt. Wat aan de lange kant (2.5 uur), maar naar mijns inziens zeer de moeite waard.
IMDB: 8/10 en ik ben het ermee eens.
Charleze Theron slecht?quote:Op maandag 1 oktober 2012 21:10 schreef tech4u het volgende:
Snow white and the huntsman
Viel mij wat tegen, de heks vond ik slecht geacteerd, en het middenstuk had zeker een half uur ingekort kunnen worden. Special effects waren wel ok.
5.5
die heks viel opzich wel mee, maar voorAL de rest echt verschrikkelijk slecht geacteerdquote:Op maandag 1 oktober 2012 21:48 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Charleze Theron slecht?
Misschien was het te over de top, maar toch echt niet slecht.
Ik vond sommige stukken dat ze begon te schreeuwen echt heel slecht. Totaal niet geloofwaardig. Maar de rest was idd ook bedroevend geacteerdquote:Op maandag 1 oktober 2012 21:48 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Charleze Theron slecht?
Misschien was het te over de top, maar toch echt niet slecht.
Ik vond Theron ook slecht, dankzij het enorme overacten. In het begin was ze nog wat subtieler, dat vond ik erg goed, maar naarmate de film vorderde. ontspoorde ze helemaal. En niet op een "geloofwaardige" manier.quote:Op maandag 1 oktober 2012 21:48 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Charleze Theron slecht?
Misschien was het te over de top, maar toch echt niet slecht.
Het is een sprookje en de rest van het verhaal was ook niet echt subtiel. Ik vond Theron juist het beste aan de hele film.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 12:44 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Ik vond Theron ook slecht, dankzij het enorme overacten. In het begin was ze nog wat subtieler, dat vond ik erg goed, maar naarmate de film vorderde. ontspoorde ze helemaal. En niet op een "geloofwaardige" manier.
en wat vond jij ervan?quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 22:12 schreef YellowBlacks het volgende:
2016: Obama's America
[ afbeelding ]
De grote vraag in deze documentaire is: "Als Obama een tweede termijn wint, waar zal Amerika dan zijn in 2016?" Over de de hele wereld en in Amerika hunkerden de mensen in 2008 naar een leider die zich zou verenigen en uit het economische dal en de oorlog zou halen. Trouw aan hun Amerikaanse idealen vestigde de bevolking haar hoop op een nieuw type president, Barack Obama. Wat ze echter niet wisten was dat Obama een verleden had, en op een krachtige manier definieert het verleden hem, wie hij is, hoe hij denkt en waar hij Amerika en de wereld wil brengen. Over vier continenten begint regisseur Dinesh D'Souza aan een race tegen de klok om antwoorden te vinden over Obama's verleden en te onthullen wat dit Amerika zal brengen in 2016.
IMDB: 5.0
Ik heb er zelf geen cijfer bijgezet, omdat pro-obama supporters dit propaganda vinden en tegenstanders van obama dit waarschijnlijk wel een goeie film vinden. Als je een goeie mening wil hebben, dan moeit je zelf wat research doen.quote:
Ah ok. Royal Tenenbaums wasquote:Op maandag 1 oktober 2012 16:20 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Ik heb zo'n 6 films van hem gezien en dit is de eerste die me echt teleur heeft gesteld. Royal Tenenbaums vond ik verder de minste van de gene die ik heb gezien...
Sluit ik me bij aan.quote:Op dinsdag 2 oktober 2012 22:57 schreef QEX het volgende:
sneak preview; END OF WATCH op imdb krijgt ie een 8.1 en daar ben ik het zeker mee eens. Gefilmd als een soort home movie/reality/documentaire verteld het verhaal van twee politieagenten in een van de crimineelste wijken van LA. De soms wat gruwelijke scenes vereisen misschien een sterke maag, maar ter afwisseling is er een doses sterke humor. wat mij betreft one to watch.
Darjeeling Limited vond ik wat langdradig. Ik ben meer van Rushmore en Life Aquaticquote:Op woensdag 3 oktober 2012 00:24 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Ah ok. Royal Tenenbaums was![]()
![]()
Bottle Rocket vond ik tot nu toe z`n beste, samen met The Darjeeling Limited
Ik vond het juist een goeie film en JUIST een aanrader om te zien, de film is spannend van het begin tot het einde en je moet goed op letten om het te snappen.. ook komt er een gave twist in die soortgelijke films niet hebben en daarom is de film juist tof!quote:Op woensdag 3 oktober 2012 23:32 schreef Ryan3 het volgende:
The tall man, 2012
[ afbeelding ]
Where to begin.
Op (sort of) aanraden van users in deze topicreeks hebben we deze film gezien, maar vind het eerlijk gezegd een stomme kut bout film, zonder duidelijk plot, zonder bedoeling, zeer vaag en verder niet interessant en zo..
Andere users waren echter vrij lovend over dit broddelwerkje, dus ik ben eigenlijk wel benieuwd waarom precies. Zijn er nog liefhebbers die me dit kunnen uitleggen c.q. willen uitleggen?
Voor degenen die de film nog Niet Gezien hebben.... Houden Zo!!!!!
Dit zijn de woorden die je moet onthouden bij deze film: niet gezien, houden zo!!!!!
Beoordeling: fucking ........ .
Leg hem mij dan maar eens uit van A tot Z, want wrs ben ik dan te dom om hem te snappen, daar daag ik mensen die hem goed vonden ook toe uit... Probeer een laagschedelige zoals ik het maar eens uit te leggen dan.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 00:22 schreef casper019 het volgende:
[..]
Ik vond het juist een goeie film en JUIST een aanrader om te zien, de film is spannend van het begin tot het einde en je moet goed op letten om het te snappen.. ook komt er een gave twist in die soortgelijke films niet hebben en daarom is de film juist tof!
Life Aquatic heb ik nog niet gezien, de dvd staat wel in de kastquote:Op woensdag 3 oktober 2012 15:35 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Darjeeling Limited vond ik wat langdradig. Ik ben meer van Rushmore en Life Aquatic
wat vond je van deel 1?quote:Op donderdag 4 oktober 2012 09:32 schreef LeaderRoel het volgende:
[ afbeelding ]
The Expendables 2 (2012)
Verhaal:
Barney Ross is Mr. Church nog flink wat geld schuldig. Om dat goed te maken heeft Church nog een klus voor Barney en zijn team "The Expendables" om die schuld weer goed te maken".
Mijn mening:
Geweldige film! Ik heb me anderhalf uur lang heel erg vermaakt! Het verhaal is niet echt sterk, maar dat geeft ook niet. De actie is vet, de oneliners vliegen je om de oren en de cast bestaat gewoon uit alle actiehelden die elkaar constant belachelijk maken. Vooral de introductie van Chuck Norris is grappig. Willis en Schwarzenegger hebben nu ook veel grotere rollen dan in de eerste film en dat is goed. Van Damme is ook wel leuk om te zien als een slechterik. Dit is de beste actiefilm ooit naar mijn mening!
IMDb: 7,5
Mijn cijfer: 9
life aquatic is geniaalquote:Op donderdag 4 oktober 2012 22:17 schreef Timo20 het volgende:
[..]
Life Aquatic heb ik nog niet gezien, de dvd staat wel in de kast
Dan moet ik die binnenkort ook maar eens kijken danquote:
Deze onlangs ook gezien, aangenaam verrast, fijne filmquote:
Ook net gezien en heb me anderhalf uur verveeld. Echt het tegenovergestelde dus van wat jij zegt, de actie is saai en repetitief, verhaal is weer net zo cliché als in deel 1. En een willekeurige selectie van zogenaamde actie helden loopt ook dit maal weer uit op een berg onzin. De beste actiefilm ooit vond je? Dan moet je nog een hoop actiefilms kijken in ieder geval.quote:Op donderdag 4 oktober 2012 09:32 schreef LeaderRoel het volgende:
[ afbeelding ]
The Expendables 2 (2012)
Mijn mening:
Geweldige film! Ik heb me anderhalf uur lang heel erg vermaakt! Het verhaal is niet echt sterk, maar dat geeft ook niet. De actie is vet, de oneliners vliegen je om de oren en de cast bestaat gewoon uit alle actiehelden die elkaar constant belachelijk maken. Vooral de introductie van Chuck Norris is grappig. Willis en Schwarzenegger hebben nu ook veel grotere rollen dan in de eerste film en dat is goed. Van Damme is ook wel leuk om te zien als een slechterik. Dit is de beste actiefilm ooit naar mijn mening!
IMDb: 7,5
Mijn cijfer: 9
Niet veel langs zien komen nog in deze reeks. The iron lady; biopic eigenlijk over Margaret Thatcher uit 2011. Wat imdb weergeeft hierboven is idd ongeveer hoe het verhaal wordt verteld. Vanuit het perspectief van de enigszins dementerende Margaret Thatcher anno 2008 oid. Hierdoor is het verhaal ook ietwat van de hak op de tak springend en worden de heikele zaken uit haar biografie en politieke loopbaan natuurlijk niet echt kritisch beschouwd noch is er sprake van enige samenhang met de huidige politieke en economische situatie. Dat laatste mag toch wel gezien worden als een misser van deze film. Het is evenwel ook weer niet echt een hagiografie, want tegen het einde van haar loopbaan (tijdens de invoering van de omstreden poll tax) wordt wel duidelijk gemaakt dat ongeveer iedereen in de conservatieve partij haar kon schieten. Je ziet dan ook Hesseltine naar voren komen, maar Major die uiteindelijk de stemming over het leiderschap in de conservatieve partij wint, blijft eigenlijk buiten beeld...quote:An elderly Margaret Thatcher talks to the imagined presence of her recently deceased husband as she struggles to come to terms with his death while scenes from her past life, from girlhood to British prime minister, intervene.
Meer dan een enkele keer helaas. Wel meer dan 10 keer door dezelfde man bij verschillende slachtoffers. Als er niet bij die film gezegd zou worden dat het om een waargebeurd verhaal gaat, zou die een stuk lager cijfer krijgen. Want het lijkt zo absurd! Normaal gesproken zou zo'n plot volledog ongeloofwaardog zijn. Goeie film en psychologisch erg interessant. Dat meisje heeft er heel lang nog last van gehad.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 01:37 schreef golfer het volgende:
Compliance (2012) - IMDb
Walgelijk, echt gebeurd verhaal.
En voor de echte gebeurtenis is er deze Bah.
IMDB: 6,6
Mijne vanwege het waarheidsgehalte: 7,5
Ze heeft wel een riante schadevergoeding gekregen. Overigens tot mijn verbijstering ook die leidinggevende vrouw.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 18:16 schreef -Strawberry- het volgende:
Meer dan een enkele keer helaas. Wel meer dan 10 keer door dezelfde man bij verschillende slachtoffers. Als er niet bij die film gezegd zou worden dat het om een waargebeurd verhaal gaat, zou die een stuk lager cijfer krijgen. Want het lijkt zo absurd! Normaal gesproken zou zo'n plot volledog ongeloofwaardog zijn. Goeie film en psychologisch erg interessant. Dat meisje heeft er heel lang nog last van gehad.
Sjezus, ik zoch een leuke filn om te gaan kijken, maar deze gaat het niet wordenquote:Op zaterdag 6 oktober 2012 01:37 schreef golfer het volgende:
Compliance (2012) - IMDb
Walgelijk, echt gebeurd verhaal.
En voor de echte gebeurtenis is er deze Bah.
IMDB: 6,6
Mijne vanwege het waarheidsgehalte: 7,5
Dat had ik ook... en ik was ook al danig in shock tijdens het bekijken zelf.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 18:26 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik heb zelden dat ik na een film er zelf ook last van heb, maar deze film heeft de hele nacht door mijn gedachten gespookt.
Niet wegkwakken, wil ik graag zien.quote:Op zaterdag 6 oktober 2012 17:11 schreef Ryan3 het volgende:
The iron Lady, 2011
[ afbeelding ]
[..]
Niet veel langs zien komen nog in deze reeks. The iron lady; biopic eigenlijk over Margaret Thatcher uit 2011. Wat imdb weergeeft hierboven is idd ongeveer hoe het verhaal wordt verteld. Vanuit het perspectief van de enigszins dementerende Margaret Thatcher anno 2008 oid. Hierdoor is het verhaal ook ietwat van de hak op de tak springend en worden de heikele zaken uit haar biografie en politieke loopbaan natuurlijk niet echt kritisch beschouwd noch is er sprake van enige samenhang met de huidige politieke en economische situatie. Dat laatste mag toch wel gezien worden als een misser van deze film. Het is evenwel ook weer niet echt een hagiografie, want tegen het einde van haar loopbaan (tijdens de invoering van de omstreden poll tax) wordt wel duidelijk gemaakt dat ongeveer iedereen in de conservatieve partij haar kon schieten. Je ziet dan ook Hesseltine naar voren komen, maar Major die uiteindelijk de stemming over het leiderschap in de conservatieve partij wint, blijft eigenlijk buiten beeld...
Los daarvan moet ik zeggen dat Meryl Streep een veel lievere en zelfs mooie Thatcher dastellt dan dat Thatcher in werkelijkheid is geweest en dat is op zich weer de moeite waard om te bekijken. Op imdb krijgt deze film een 6,4, ik geef hem toch zeker een 7,5 alleen al vanwege de prestatie van Meryl Streep. Daarnaast is Jim Broadbent in de rol van Denis Thatcher ook niet te versmaden, zoals al zijn werk trouwens wmb. Voor wie de jaren 80 bewust heeft meegemaakt toch echt wel een aanrader.
Wel vermakelijk genoeg om te kijken??quote:Op zondag 7 oktober 2012 23:58 schreef sjeppert het volgende:
Stolen (2012)
Met Nicolas Cage in de hoofdrol. 13 in een dozijn film.
Verder niets noemenswaardig te vermelden over deze film
nee niet echt. nu ik er langer over nadenk hoe slechter die film wordt.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:11 schreef casper019 het volgende:
[..]
Wel vermakelijk genoeg om te kijken??
Zeker, hier een mooi overzicht van de laatste 10 jaar.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:01 schreef Staal het volgende:
Tof dat je Jeux D´enfants ook noemde. Er zijn zoveel mooie Franse films. Ozon is een prima begin voor een download..
Ik vond van wel, maar ik heb niks tegen Cage als acteur.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:11 schreef casper019 het volgende:
[..]
Wel vermakelijk genoeg om te kijken??
Ik heb het 5 minuten volgehouden. En ik overdrijf hier geen woord aan.quote:Op maandag 8 oktober 2012 10:59 schreef okiokinl het volgende:
rock of ages 2012
misschien is ie leuk als je van amerikaanse malliot rock houd, ik heb hem met moeite uitgekeken.
een soort grease voor deze muziekstijl, moeten ze gedacht hebben. gooi er een paar beroemde acteurs in die liedjes zingen.. (oa tom cruise, die dat niet slecht doet trouwens, lichtpuntje in de film)
maar na 8 keer een lied gezongen door alle bepalende rollen (vraag me niet waarom ze in elk lied allemaal moeten zingen, ook diegenen die helemaal niets met de scene te maken hadden) ben je het wel goed zat.
nou ja, verder gewoon een slechte, vrij mislukte film.
een 5.
Het concept is ongeveer hetzelfde, toch? Gekidnapte dochter, vader die badass gaat uithangen, toch?quote:Op maandag 8 oktober 2012 12:08 schreef sjeppert het volgende:
taken en stolen vergelijken![]()
van welke planeet kom jij
Dank voor je review maar ik had de film ook aangezet maar na 30 minuten uitgezet wat ik vond de film niet onderhoudend genoeg. De dialogen vond ik maar zo zo en niet beter dan menig tv sitcom.quote:Op maandag 8 oktober 2012 00:13 schreef casper019 het volgende:
[ afbeelding ]
Hele leuke en gezellige romantise komedie, er zitten misschien dingen in het verhaal die vrij ''standaard'' zijn maar ondanks dat ze standaard zijn zijn ze wel erg leuk en goed uitgewerkt (en beter goed gekopieerd dan slecht gemaakt!) en daarnaast zitten er ook leuke ''nieuwe'/orginele momenten bij de film.. Film heeft ook een aantal echt grappige momenten en laat je na afloop met een heerlijk gevoel zitten..
Je weet wel vanaf het begin eigenlijk al hoe het af gaat lopen, maar dat deert totaal niet.. het is gewoon een ontzettend leuke, onspannen film om te kijken en ehct een aanrader
beter dan de gemiddelde romantische komedie
daarom een 7.5
ok dat is te vergelijken.quote:Op maandag 8 oktober 2012 13:24 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Het concept is ongeveer hetzelfde, toch? Gekidnapte dochter, vader die badass gaat uithangen, toch?
Ik heb Stolen nog niet gezien, Taken was echt en keiharde film, maar ik heb de trailer van Stolen gezien en toen schoot Taken toch ook wel even door mijn hoofd heen, qua verhaallijn dus.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |