Ja echt he, mafkezen.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:30 schreef zoem het volgende:
Ik erger me nu weer al aan het Engels van de Belgen
Dat ondertitelen is veel erger.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:30 schreef zoem het volgende:
Ik erger me nu weer al aan het Engels van de Belgen
Hij ontbeert echt alles wat een goede vertelling van een grap is jaquote:Op donderdag 13 september 2012 20:32 schreef Chai het volgende:
Die grap idd![]()
Maar ook je grap 'aankondigen'
Deze week delen we de straatprijs uit van boom vier tot boom achttien.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:34 schreef muzas het volgende:
GOOOOOOOOOOOOOEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEEMORGEN DAMES EN HEREN
Daar raken ze volgens mij een hoop "zwevende" kijkers mee kwijt. Maar ik denk dat de reclame binnen 5 minuten alsnog komt.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:34 schreef Redefine het volgende:
Ze hebben blijkbaar na vorige week door, dat die reclame direct na het begin toch niet zo'n goed idee is![]()
Zal nu ook vast niet zo lang duren.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:34 schreef Redefine het volgende:
Ze hebben blijkbaar na vorige week door, dat die reclame direct na het begin toch niet zo'n goed idee is![]()
Oh dat zeker, straks net voor de proef. Maar dan is het wel al wat acceptabeler.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:35 schreef zoem het volgende:
[..]
Daar raken ze volgens mij een hoop "zwevende" kijkers mee kwijt. Maar ik denk dat de reclame binnen 5 minuten alsnog komt.
Voor de proef in ieder gevalquote:Op donderdag 13 september 2012 20:35 schreef zoem het volgende:
[..]
Daar raken ze volgens mij een hoop "zwevende" kijkers mee kwijt. Maar ik denk dat de reclame binnen 5 minuten alsnog komt.
Ik hoop 't. Zit met m'n benen gekruist op m'n stoel te wiebelen... pfffff...quote:Op donderdag 13 september 2012 20:36 schreef Serieus_Persoon het volgende:
[..]
Voor de proef in ieder geval
quote:Op donderdag 13 september 2012 20:35 schreef TheVulture het volgende:
Vorige week niet gezien ivm vakantie maar Fajah is dus weggestemd maar nog niet weg?
En god wat is die Paul Turner nu al weer bloedirritant
Nee, de afvaller blijft in het kamp, neemt niet deel aan proeven. De nieuwe afvaller neemt het vervolgens op tegen de oude afvaller. Degene die het duel wint, mag blijven.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:35 schreef TheVulture het volgende:
Vorige week niet gezien ivm vakantie maar Fajah is dus weggestemd maar nog niet weg?
En god wat is die Paul Turner nu al weer bloedirritant
Is bij de USA-versie ook altijd.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:38 schreef muzas het volgende:
Immuniteitstotum![]()
Maak er dan meteen en scheepsanker van
Een anker? Vet! Dik slepenquote:Op donderdag 13 september 2012 20:38 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Is bij de USA-versie ook altijd.
Bedankt voor jouw spoiler. Tip: spoilertagquote:Op donderdag 13 september 2012 20:39 schreef waaromniet1988 het volgende:
We weten nu al wie er winnen.
Kan niet op mobielquote:Op donderdag 13 september 2012 20:39 schreef zoem het volgende:
[..]
Bedankt voor jouw spoiler. Tip: spoilertag
Zeg t dan niet..quote:
Dat denk ik ook, maar is wel beter dan vorige week.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:40 schreef ejiraM het volgende:
[..]
Zeg t dan niet..
Ik gok op straks pauze halverwege de proef..
Gewoon in je broekquote:
Ja, al is Lodewijk daarmee ook een groot risico.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:42 schreef TheVulture het volgende:
Fatima
Zal wel weer weggestemd worden net zoals Nicolas vorig jaar vanwege te veel Robinson
Oh dat ook natuurlijk, man in dat jurkjequote:Op donderdag 13 september 2012 20:43 schreef muzas het volgende:
[..]
Worden jullie vrouwtjes niet helemaal wild van 'Gaston' turner?
Teveel moeitequote:Op donderdag 13 september 2012 20:40 schreef zoem het volgende:
[..]
Jawel, typen: blokhaakje openen 'spoiler' blokhaakje sluiten etc..
Dat is een vraag voor de programmamakers. En niet alleen bij ER trouwensquote:Op donderdag 13 september 2012 20:44 schreef TheVulture het volgende:
Wat is trouwens de aantrekkingskracht van deze groep CN'ers en CB'ers boven een groep met onbekende Nederlanders?
Dan kun je het beter niet zeggen. Nu spoiler je voor iedereen hier. Maar goed, het is gebeurd.quote:
Leveren toch hogere kijkcijfers op is gebleken.quote:Op donderdag 13 september 2012 20:44 schreef Redefine het volgende:
[..]
Dat is een vraag voor de programmamakers. En niet alleen bij ER trouwens
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |