quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:46 schreef wise het volgende:
gewoon op een bord en 30seconden in de magnetron
Ik heb iets anders kapot getrokken vandaag..quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:48 schreef sinepedraap het volgende:
Ik heb mijn vriezerdeur kapot getrokken vandaag
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als ik dat zeg weet ik zeker dat we niet thuis etenquote:Op vrijdag 7 september 2012 17:52 schreef -supergirl- het volgende:
Of zeg dat hij maar voor het eten zorgt dan.
Harsens, harsens is het.quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:51 schreef -supergirl- het volgende:
Geef hem een knal voor zijn hersenes.
Dit.quote:
quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:02 schreef Rodawa het volgende:
Och meid, gelijk dumpen die handel en hem flink afmaken op facebook. Je vriendinnen zullen je wel steuen.
3 weken staan al in de planningquote:Op vrijdag 7 september 2012 17:46 schreef Netsplitter het volgende:
Schiet 'm voor z'n flikker.
Geef 'm een maand geen sex.
Hij hoefde het niet te vergeten, want ik herinnerde hem eraan.quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:52 schreef kwiwi het volgende:
Waarom mag jij het wel vergeten en hij niet?
Vrouwenquote:Op vrijdag 7 september 2012 18:05 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
3 weken staan al in de planning
Dat vind ik dan weer zo drastischquote:Op vrijdag 7 september 2012 18:02 schreef Rodawa het volgende:
Och meid, gelijk dumpen die handel en hem flink afmaken op facebook. Je vriendinnen zullen je wel steunen.
quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:02 schreef Rodawa het volgende:
Och meid, gelijk dumpen die handel en hem flink afmaken op facebook fok. Je vriendinnen zullen je wel steunen.
Dus dat is drastisch, maar 3 weken geen seks is wel acceptabel? Jij hebt echt geen idee hoe je met de gevoelens en behoeften van een man om moet gaan.quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:07 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Dat vind ik dan weer zo drastisch
Ik wil hem niet als een klein kind dingen drie keer gaan voorkauwenquote:Op vrijdag 7 september 2012 18:06 schreef Nober het volgende:
TS vergeet na het, ik citeer: ''Ja'' bericht hooguit een half uur later nogmaals te sms'en naar diens vriend met de vraag of het gehakt inmiddels uit de vriezer is gehaald zodat hij de ernst van de situatie wellicht begrijpt en de kans dat hij daadwerkelijk het gehakt uit de vriezer haalt enigzins toeneemt, het is dus haar eigen schuld óf zoals Meloewa al aangeeft, vind je vriend gehakt ook niet te vreten.
jij hebt ook wel een erg strenge vriendin/vrouw.quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:50 schreef pqrstuvw het volgende:
Ik weet zeker dat ik voor straf vanavond geen voetbal had mogen zien. Gewoon dus een pleziertje van hem afpakken.
quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:50 schreef pqrstuvw het volgende:
Ik weet zeker dat ik voor straf vanavond geen voetbal had mogen zien. Gewoon dus een pleziertje van hem afpakken.
die drie weken waren niet hiervoor hoorquote:Op vrijdag 7 september 2012 18:08 schreef Rodawa het volgende:
[..]
Dus dat is drastisch, maar 3 weken geen seks is wel acceptabel? Jij hebt echt geen idee hoe je met de gevoelens en behoeften van een man om moet gaan.
Dat 'ie nog bij je is.quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:05 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
3 weken staan al in de planning
Daar heeft ze ook zichzelf mee, of haar vriend kan de trucjes niet zo goed.quote:Op vrijdag 7 september 2012 17:46 schreef Netsplitter het volgende:
Schiet 'm voor z'n flikker.
Geef 'm een maand geen sex.
Waarom eigenlijk uitleggen als je het in de magnetron kan ontdooien?quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:08 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Ik wil hem niet als een klein kind dingen drie keer gaan voorkauwen![]()
En hij vond het eten erg lekker. Ik heb het ontdooid in de magnetron
Dat is een gevoelquote:Op vrijdag 7 september 2012 18:10 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Waarom eigenlijk uitleggen als je het in de magnetron kan ontdooien?
Eigenlijk ben je dus gewoon een zeikwijf en is die kerel beter af zonder je?quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:09 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
die drie weken waren niet hiervoor hoor![]()
Hiervoor krijgt hij geen straf![]()
Hij moet alleen een beetje zijn best doen om mijn vertrouwen weer te herstellen
Waar maak je dat dan weer uit op?!quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:11 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Eigenlijk ben je dus gewoon een zeikwijf en is die kerel beter af zonder je?
Toch blijft het machtsmisbruik. Geef de beste man toch gewoon wat kut, mens.quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:09 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
die drie weken waren niet hiervoor hoor![]()
Hiervoor krijgt hij geen straf![]()
Hij moet alleen een beetje zijn best doen om mijn vertrouwen weer te herstellen
Geen last van.quote:Op vrijdag 7 september 2012 18:12 schreef JaniesBrownie het volgende:
[..]
Gevoelens zet je niet zomaar aan de kant hoor
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |