Muziekje is puur een Youtube-ding, ik was zelf van plan twee klassieke stukken uit Peer Gynt Suite te gebruiken. Maar als je de Youtube-editor gebruikt kan je geen muziek toevoegen anders dan uit hun eigen database (in ruil voor reclame), en maar 1 nummer. Dat is dus ronduit kutquote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:13 schreef shiznuts het volgende:
En halverwege was het geld voor een muziekje op.Lol, wat Stefan zegt.
Zitten wel leuke individuele shots tussen hoor, maar idd wat lang, ik was al aan het skippen.
Een verhaal ervan maken is inderdaad de way to go.
Een establishing shot, de introductie van de main subject en dan de rest van de invulling en tot slot een mooie wegebbende afsluiter.
Oh ik vond dat dat juist zelf wel een huiselijke/gezellige regen-herfstgevoel gaf..quote:Ik zou niet door een raam naar buiten filmen, tenzij dat benodigd is om een bepaalde sfeer te creëren.Verder natuurlijk een mooi leer/pleziermomentje, lekker varen, wat filmen en thuis samensnijden.
Ja, die had ik ook gevonden. Zelfde nummer + 1 andere met CC-licentie. Ideaal. Maar dan had ik die standaard windows-meuk moeten gebruiken, en de laatste keer dat ik dat deed kwam dat de beeldkwaliteit niet heel erg ten goedequote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:15 schreef Stefan het volgende:
Overigens zijn er goede sites met muziek die je gratis mag gebruiken zolang je de artiest een credit geef t in je films, ik gebruik dat zelfs voor bedrijfsfilms
Je beelden moeten een doel hebben.quote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:18 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Maar vooral korter dus, en andere volgorde, meer 'verhaal':)
Dit hele project was vooraf niet geplannedquote:Op donderdag 18 oktober 2012 17:23 schreef Stefan het volgende:
[..]
Je beelden moeten een doel hebben.
Je kan best 3 shots in 70 seconden hebben zoals jij deed maar dan moet t een doel hebben.
Nu ging je eerste 70 sec niet over een boottrip. Dus die had je gewoon helemaal weg kunnen laten.
Maar is een kwestie van oefenen.
Mijn eerste FOK!tv waar ik bij de montage betrokken was was een 18 (!) minuten durend verslag van een premiere van een kutfilm.
2 jaar geleden werd ik camjo en heb ik moeten leren een verhaal te vertellen in 2 minuten, compleet met soms 4 mensen voor de camera.
Dus gewoon op naar t volgende project
Damn, hoe dom kun je zijnquote:Op vrijdag 26 oktober 2012 09:49 schreef Stefan het volgende:
Hahahaha![]()
Shooting behind the scenes photos today for Ssangyong New Zealand and they underestimated how deep this puddle was for a shot. Nek minute giant splash, two exploding lights and a broken RED camera! Very expensive mistake, but how good does it look!
[ afbeelding ]
Je zou toch denken dat zo'n red wel tegen een plassie water kan joh!quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 09:49 schreef Stefan het volgende:
Hahahaha![]()
Shooting behind the scenes photos today for Ssangyong New Zealand and they underestimated how deep this puddle was for a shot. Nek minute giant splash, two exploding lights and a broken RED camera! Very expensive mistake, but how good does it look!
[ afbeelding ]
Wat een mongols! zelfs als er maar 2cm water ligt zou je die lampen nog mollen....quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 09:49 schreef Stefan het volgende:
Hahahaha![]()
Shooting behind the scenes photos today for Ssangyong New Zealand and they underestimated how deep this puddle was for a shot. Nek minute giant splash, two exploding lights and a broken RED camera! Very expensive mistake, but how good does it look!
[ afbeelding ]
Dan wordt het toch de GH2quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 01:27 schreef shiznuts het volgende:
Ik vernam dat de GH3 slecht omgaat met anti-aliasing en moiré.Ook zonde.
Je kan beter een extern productiebedrijf inhuren. Wat is je functie bij dat bedrijf?quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 15:03 schreef Drommelsch85 het volgende:
Waar het bedrijf waar ik werk ben ik sinds kort bezig een aantal korte video's te maken van hun cursussen (indoor). De bedoeling is dat er uiteindeljik een eigen camera aangeschaft wordt waar ik zelf mee werk, maar daar is niet gigantisch veel budget voor. Ik heb zelf nog geen (goede) apparatuur, altijd gehuurd, en hun handycam is niet echt geschikt.
Ik loop regelmatig rond en mis soms vaak de autofocus. Is een dSLR wel geschikt voor mijn situatie? Wat gebruiken jullie om snel en goed te kunnen focussen?
Ik doe daar o.a. de website en social media maar ik ben zelf freelance editor / filmer. Het gaat overigens om erg simpele video's die ik prima zelf kan maken. Er is tijdens zo'n cursus niet echt tijd om de set naar je eigen hand te zetten en binnen is de belichting ronduit bagger.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 15:04 schreef Stefan het volgende:
[..]
Je kan beter een extern productiebedrijf inhuren. Wat is je functie bij dat bedrijf?
Als je zelf freelancer bent zou ik zelf investeren in goed spul, zelf ook gedaan. Begonnen met een 5DII en 9 maanden later de 5DIII gekochtquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 15:13 schreef Drommelsch85 het volgende:
[..]
Ik doe daar o.a. de website en social media maar ik ben zelf freelance editor / filmer. Het gaat overigens om erg simpele video's die ik prima zelf kan maken.
Dat ben ik ook van planquote:Op dinsdag 30 oktober 2012 15:15 schreef Stefan het volgende:
[..]
Als je zelf freelancer bent zou ik zelf investeren in goed spul, zelf ook gedaan. Begonnen met een 5DII en 9 maanden later de 5DIII gekocht
hoeveel mbps schrijft hij weg¿quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 16:32 schreef Geminiara het volgende:
Bij mijn canon 550D heb ik soms last van de melding 'movie recording has been stopped automatically' en dan stopt 'ie met recorden. Via google heb ik gelezen dat dat komt omdat je SD kaartje waarschijnlijk niet van hoog genoege waarde is, en dat je minimaal een 4 nodig hebt (klasse 4?), nou ik heb een klasse 10 en nog steeds geeft 'ie deze melding. Iemand oplossingen?
hoe zie ik dat precies?quote:
staat meestal op de sticker van het kaartjequote:Op dinsdag 30 oktober 2012 16:52 schreef Geminiara het volgende:
[..]
hoe zie ik dat precies?
formatteren ga ik vanavond even doen. Moet het kaartje daarvoor helemaal leeg zijn? Want er staan nu nog zo'n 200 foto's op.
Ik focus meestal handmatig, stel scherp door t beeld 10x te vergroten. Anders gewoon quick AF en dan opnemen. Tijdens opnemen focus ik ook handmatig door aan 2 kanten helemaal uit focus te gaan en dan terug. De AF knop tijdens filmen indrukken kun je ook opnieuw focussen, dit beeld is dan niet bruikbaar.quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 16:54 schreef Drommelsch85 het volgende:
Maar, welke hulpmiddelen gebruiken jullie dSLR-schieters precies om zo snel en accuraat mogelijk te focussen?
Het is een Lexar premium series 16GB SDHC 100x klasse 10. Kan je daar iets mee?quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 16:54 schreef wise het volgende:
[..]
staat meestal op de sticker van het kaartje
Live mode doet hij scherpstellen terwijl het scherm aanblijft,quote:Op dinsdag 30 oktober 2012 22:19 schreef Geminiara het volgende:
Ik heb nu mijn kaartje geformatteerd en het probleem lijkt opgelost te zijn. Nog iets, kan iemand mij uitleggen wat precies het verschil is tussen live mode, quick mode en liveview AF?
De MKIII heeft 61 AF punten dus das geen bullshit, maar handmatig gebruik ik ook vaakquote:Op woensdag 31 oktober 2012 00:08 schreef bart13 het volgende:
Die autofucos modusen zijn bullshit is mijn persoonlijke mening
Dan moet je ze wel alle 61 activerenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 01:17 schreef Stefan het volgende:
[..]
De MKIII heeft 61 AF punten dus das geen bullshit, maar handmatig gebruik ik ook vaak
Maar het gaat om de potentie van de film, met wat t is geschoten is secundair vind ik, dus ff kijkenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 09:28 schreef whY... het volgende:
Hier nog een filmpje van mijner zijds:
Let wel, dit is nog steeds met dezelfde crappyhardware en de 450D geschoten.
Hoe werkt het dan?quote:Op woensdag 31 oktober 2012 13:32 schreef whY... het volgende:
Haha dat is heul geen stopmotion, 600x en 400x versneldMaar je zegt het goed officieel zit er geen filmfunctie op een 450D, ik liep daar dus met de camera in één hand en een laptop in de andere met een microfoon rond
Met een laptop en wat software kan je namelijk de lifeview van de 450D capturen en dan krijg je een beeld van 848 bij 560 dacht ik.
edit: in het interview met die jongen zie je het laptopje (netbook, zwaar overbelast natuurlijk) waarop de recording loopt.
Ik zie dat het geen soepel beeld is dat ervaar ik als SM.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 13:45 schreef whY... het volgende:
wat jij leek te ervaren als stopmotion?
Ookal heeft hij er 100. Daar gaat het niet eens om.quote:Op woensdag 31 oktober 2012 01:17 schreef Stefan het volgende:
[..]
De MKIII heeft 61 AF punten dus das geen bullshit, maar handmatig gebruik ik ook vaak
Het is net de situatie waar t aan ligt, bij interviews of waar je rust hebt kun je handmatig focussen maar bij bewegende dingen om te filmen gebruik ik de AF, binnen 1/10e seconde is t scherp en dan filmenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 13:54 schreef bart13 het volgende:
[..]
Ookal heeft hij er 100. Daar gaat het niet eens om.
Ja, in zulke gevallen moet je ook handmatig focussen want geen continue focus. Maar als je een shot wil van een bewegend iets en je hoeft t object niet te volgen dan kan je QuickAf uitkomst biedenquote:Op woensdag 31 oktober 2012 14:36 schreef bart13 het volgende:
Als je het goed oefent kun je bewegende dingen gewoon scherp houden met je hand.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |