quote:Op woensdag 26 september 2012 12:30 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Jij weet wel wat het is maar je vent niet rebel-angel?
Oh my, instant liefdequote:Op woensdag 26 september 2012 10:54 schreef MeNicole2 het volgende:
Mijn lief vind deze toch wel heel erg mooi en lijkt best veel op de muren krijgen!
[ afbeelding ]
Ik ben ook benieuwd! Ik wil er ook graag 1 voor onze tweede, maar inderdaad flanel of teddy? En welk formaat is het handigst om ook als omslagdoek te gebruiken? Wiegdeken dan groot zat? (75x100)quote:Op woensdag 26 september 2012 12:46 schreef Incantrix het volgende:
[..]
Oh my, instant liefde
wij hadden eigenlijk gewoon an die katoenen dekens van de prenatal, maar qua ledikantdekens zijn we er nooit meer toe gekomen een tweede exemplaar aan te schaffen. Misschien best een goed excuus voor een koeka erbij eigenlijkmaar als ik deze zie (met teddy dus), is die niet te warm voor in een goed geïsoleerd huis met cv? Het is noooit echt koud hier.. Maar die flanellen is dan misschien toch weer te koud? Oh buh, help! Iemand ervaring?
Oké, thanx. Dan zal hij voor ons huis in de winter sowieso te dun zijn!quote:Op donderdag 27 september 2012 12:26 schreef Xanteh het volgende:
Die heb ik ook, maar vind het meer een zomerdekentje. Gebruik nu een wat dikkere nu het wat frisser is.
Gelukkig stel jij alle vragen voor ik dat wil doen, handig!quote:Op donderdag 27 september 2012 12:18 schreef Spees_Eend het volgende:
Wat denken jullie, is dit: http://www.hema.nl/winkel/babyspullen/bed/deken-(99000216) een fijne deken voor een pasgeboren baby in een huis waar het in de winter wel wat af kan koelen? (het zal niet super koud worden want we hebben gewoon een verwarming op de babykamer, maar er is ook een raam en een deur naar een mini balkonnetje)
[ afbeelding ]
Graag gedaanquote:Op donderdag 27 september 2012 12:30 schreef Mineola het volgende:
[..]
Gelukkig stel jij alle vragen voor ik dat wil doen, handig!![]()
Ik heb dat grijze H&M dekentje, dat leek me sowieso niet zo warm, dus wilde er al een andere bij.
Maar moet je per se één deken en een lakentje doen of mogen twee dunne dekens ook?
En ook ik ben benieuwd naar de flanel/teddy Koeka-afweging! Die grijs/grijs wordt het trouwens bij ons.Ooit.
Nou! Ik ben voor! Ik wil al die antwoorden ook! (die winterjas inderdaad ja, hahaha)quote:Op donderdag 27 september 2012 12:35 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Graag gedaan![]()
Zat net nog te denken of een 'baby n00b vraag-maar-raak-topic niet handig zou zijn voor in OUD. Waar je allerlei beginnersvragen kunt stellen zoals 'heeft een baby een winterjas nodig', 'wat is een goede deken', 'moet ik ook flesjes kopen als ik borstvoeding wil geven' enzo. Want past soms niet helemaal in de bestaande topics
Antwoord op jouw vraag weet ik helaas (uiteraard als babyrookie) niet maar ben wel benieuwd.
Ok, two's a crowd dus ik ga er eentje maken!quote:Op donderdag 27 september 2012 12:37 schreef Mineola het volgende:
[..]
Nou! Ik ben voor! Ik wil al die antwoorden ook! (die winterjas inderdaad ja, hahaha)
Goed idee, denk ik! Had ik ook handig gevonden toendertijd.quote:Op donderdag 27 september 2012 12:35 schreef Spees_Eend het volgende:
[..]
Graag gedaan![]()
Zat net nog te denken of een 'baby n00b vraag-maar-raak-topic niet handig zou zijn voor in OUD. Waar je allerlei beginnersvragen kunt stellen zoals 'heeft een baby een winterjas nodig', 'wat is een goede deken', 'moet ik ook flesjes kopen als ik borstvoeding wil geven' enzo. Want past soms niet helemaal in de bestaande topics
Antwoord op jouw vraag weet ik helaas (uiteraard als babyrookie) niet maar ben wel benieuwd.
Warmer vind je ze niet volgens mij (behalve die met teddy van Koeka)quote:Op donderdag 27 september 2012 12:35 schreef Mineola het volgende:
Dit Prenatal dekentje leek me wel wat. Iemand ervaring mee, is dat dik genoeg voor de winter?
[ afbeelding ]
Ja hee zeg, ik zoek wel een excuus om die Koeka óók nog te kopen/vragen, niet om 'm dat niet te doen!quote:Op donderdag 27 september 2012 12:39 schreef Tante_Soesa het volgende:
Warmer vind je ze niet volgens mij (behalve die met teddy van Koeka). Als je kindje het koud heeft is een slaapzakje ook fijn en anders een kruik erbij.
Haha, nee ze zeggen nog vrij weinigquote:Op donderdag 27 september 2012 12:46 schreef Mineola het volgende:
[..]
Ja hee zeg, ik zoek wel een excuus om die Koeka óók nog te kopen/vragen, niet om 'm dat niet te doen!![]()
Wel meteen een mooie nieuwe n00b-vraag: hoe weet ik of mijn baby het koud heeft? Hij zal het niet zeggen of zo, maar is dat zo simpel als 'wanneer-ie koud aanvoelt'?
(en jouw baby is nog heel klein dus jij hebt vast ook nog wel vragen toch?!)
Wij hebben de Hemnes met 8 laden gekocht om precies dezelfde redenen, wat een top-kast!quote:Op donderdag 27 september 2012 09:09 schreef bellelena het volgende:
Gisteren voor het eerst ook in het echt al een beetje wezen snuffelen voor de babykamer, of nou ja, spulletjes die op onze kamer komen voor de baby. Zoals de commode. Ik wil heel graag een 'dubbele' commode, twee rijen lades, zodat alle kleertjes e.d. in de commode kunnen en ik gaan losse kledingkast nodig heb (in ieder geval aan het begin). Kunnen ook twee losse kastjes zijn waar ik dan zelf een doorlopend bovenblad opzet. In de Ikea even rondgesnuffeld gisteren om te kijken of ze geschikte ladekastjes hadden, maar helaas nog niets kunnen vinden daar. Wel hebben we ontdekt dat de ideale werkhoogte voor ons op ca. 85cm ligt.
En in de ikea heb ik ook voor het babyhoekje een mooie poster gekocht:
[ afbeelding ]
Nee meubels blijven zo. Maar 1 muur in de slaapkamer moet roze!quote:Op vrijdag 28 september 2012 12:49 schreef rebel-angel het volgende:
oeh leuk je kamertje
welke kleur ga je het schilderen
Wat een toffe meubeltjes!quote:Op vrijdag 28 september 2012 12:39 schreef MeNicole2 het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Van het weekend gaat er geschilderd worden. Zin in!!
nope, je kent mijn smaak toch?quote:Op zaterdag 29 september 2012 19:46 schreef Kleurdoos het volgende:
vind jij t mooi? Ik zag laatst op ixxi idd al die pixelart, ik zou er nooit aan kunnen wennen denk ik
Die was voor ons net iets te hoog en ik vond het jammer dat de witte niet van dat hout is zoals de andere kleuren. We hebben nu toch een ikea kastje gehaald, deze:quote:Op donderdag 27 september 2012 17:24 schreef __Isis__ het volgende:
[..]
Wij hebben de Hemnes met 8 laden gekocht om precies dezelfde redenen, wat een top-kast!![]()
Hij voelt degelijk, en is met andere knopjes ofzo (stickers) ook goed te pimpen.
[ afbeelding ]
Er bestaat een leuke website met allemaal pootjes http://www.prettypegs.se/quote:Op zondag 30 september 2012 10:07 schreef __Isis__ het volgende:
Die vonden wij ook erg mooi, maar inderdaad te laag. Goed om er andere poten onder te zetten, da's zo gebeurd!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |