dingetje? JJH? kijk maar in kpdquote:Op maandag 3 september 2012 17:46 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Over de balzak van dingetje, is die mooi kaal?
Ik heb nog geen toegang tot KPDquote:Op maandag 3 september 2012 17:52 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
dingetje? JJH? kijk maar in kpd
oh hihi.. ja die is mooi kaal.. wat denkquote:Op maandag 3 september 2012 17:53 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Ik heb nog geen toegang tot KPD![]()
Moet ik nog steeds aanvragen.
ik zou het doen hahaquote:Op maandag 3 september 2012 17:53 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Ik heb nog geen toegang tot KPD![]()
Moet ik nog steeds aanvragen.
Ditquote:Op maandag 3 september 2012 17:55 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
kpd is wel leuk om te kijkenal zie je soms ook dingen die je liever niet ziet
en wie post dat?quote:Op maandag 3 september 2012 17:55 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
kpd is wel leuk om te kijkenal zie je soms ook dingen die je liever niet ziet
Ik heb ooit eens een vriendje gehad, meer een buurjongen, daar heb ik ooit eens seks mee gehad. Die was echt helemaal kaal, oksels geschoren, benen geschoren, etc etc. Zag er vreemd uitquote:Op maandag 3 september 2012 17:54 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
oh hihi.. ja die is mooi kaal.. wat denkdat ik er anders mee wil spelen
ik post ook en lange niet iedereen wil mij in mijn blootje zien hoorquote:
quote:Op maandag 3 september 2012 17:56 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Ik heb ooit eens een vriendje gehad, meer een buurjongen, daar heb ik ooit eens seks mee gehad. Die was echt helemaal kaal, oksels geschoren, benen geschoren, etc etc. Zag er vreemd uit![]()
Later bleek dat hij toch meer gevoelens had voor het mannelijke geslacht.
jij post ranzige shit hahahaquote:Op maandag 3 september 2012 17:56 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
ik post ook en lange niet iedereen wil mij in mijn blootje zien hoor
Ik ga me morgen aanmelden. dadelijk komt er een vriendin langs en gaan we heerlijk mijn lasagna eten.quote:Op maandag 3 september 2012 17:55 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
kpd is wel leuk om te kijkenal zie je soms ook dingen die je liever niet ziet
die van mij is tot vrijdag weg dus vnaaf lekker koffie drinken met mijn beste vriend en verder weinig doen deze weekquote:Op maandag 3 september 2012 17:57 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Ik ga me morgen aanmelden. dadelijk komt er een vriendin langs en gaan we heerlijk mijn lasagna eten.
Vriendlief verwacht ik pas rond een uur of 2 in de nacht thuis. Dat hij me niet wakker maakt, ik moet morgen weer werken
Tijdens de seks merk je er weinig van hoor, maar om iemand dan echt hélemaal echt kaal te zien, dat is toch wel "apart".quote:Op maandag 3 september 2012 17:57 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]helemaal volledig kaal vind ik ook een beetje dat ik denk van ..
klein beetje borsthaar vind ik wel sexy.. en onder de armen.. op de benen en de armen zowiezo
quote:Op maandag 3 september 2012 17:57 schreef schrikbarend het volgende:
[..]
jij post ranzige shit hahaha
en dan bedoel ik niet je naaktfoto's
Ik zeker weten van wel hoor!quote:Op maandag 3 september 2012 17:56 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
ik post ook en lange niet iedereen wil mij in mijn blootje zien hoor
quote:Op maandag 3 september 2012 17:59 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Dan sla ik jouw hersens in met een naaldhak die naast m'n bed ligt
het rijk voor je alleen dusquote:Op maandag 3 september 2012 17:58 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
die van mij is tot vrijdag weg dus vnaaf lekker koffie drinken met mijn beste vriend en verder weinig doen deze week
Neuh.... Denk dat jij het fijn zou vinden dat ik je wakker maak als ik je wakker zou makenquote:Op maandag 3 september 2012 17:59 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Dan sla ik jouw hersens in met een naaldhak die naast m'n bed ligt
Ik ben al bezetquote:Op maandag 3 september 2012 18:00 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Neuh.... Denk dat jij het fijn zou vinden dat ik je wakker maak als ik je wakker zou maken
Onze onderburen kunnen dat welquote:Op maandag 3 september 2012 18:01 schreef kingtoppie het volgende:
[..]
Daarom maak ik je ook niet wakker
dat zegt niet altijd allesquote:
Ik durf wel in kpd te posten, alleen geen foto's van mezelfquote:Op maandag 3 september 2012 18:03 schreef Moeraskat het volgende:
Ik begrijp niet dat mensen in kpd durven te posten
Als mijn lief 3 weken op oefening is is het de eerste week wel leuk, rijk helemaal alleen. Maar dan begint toch een soort van leegte te komen, dan mis je hem toch welquote:
hannie de slavin, die zich nooit meer was, alles likken wanneer ze heeft..........quote:Op maandag 3 september 2012 18:03 schreef kingtoppie het volgende:
Pijpen beffen wippen lekker naaien....
Klinkt misschien heel gek, maar als ik trouw ben, dan ben ik ook trouwquote:Op maandag 3 september 2012 18:02 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
dat zegt niet altijd alles
die van mij is dus haast nooit weg.. hij had op een gegeven moment om de week 5 dagen vrij.. gek werd ik ervan. .ben erg gesteld op ' me' timequote:Op maandag 3 september 2012 18:04 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Als mijn lief 3 weken op oefening is is het de eerste week wel leuk, rijk helemaal alleen. Maar dan begint toch een soort van leegte te komen, dan mis je hem toch wel![]()
En laat mijn vriend nu toch zo ongeveer 5 maanden per jaar van huis wezen, uitzending reken ik dan even niet mee. Dan is het huis (appartement) toch best leeg.
Dikke tiete graaie.. condoompje om.. vibrator in de .... ejaculeren in haar mond...quote:Op maandag 3 september 2012 18:03 schreef kingtoppie het volgende:
Pijpen beffen wippen lekker naaien....
Ik durf het wel, maar liever niet onder deze account, en moet nog steeds een kloon aanmaken.quote:Op maandag 3 september 2012 18:03 schreef Moeraskat het volgende:
Ik begrijp niet dat mensen in kpd durven te posten
waarom is dat gek ?quote:Op maandag 3 september 2012 18:05 schreef Mistress_X het volgende:
[..]
Klinkt misschien heel gek, maar als ik trouw ben, dan ben ik ook trouw
mag ook gewoon in whatsapp hoorquote:Op maandag 3 september 2012 18:05 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik durf het wel, maar liever niet onder deze account, en moet nog steeds een kloon aanmaken.
Ik doe het wel gewoon met dit account.. Dit ben ik namelijkquote:Op maandag 3 september 2012 18:05 schreef Royco1 het volgende:
[..]
Ik durf het wel, maar liever niet onder deze account, en moet nog steeds een kloon aanmaken.
haha knetter vind het bestquote:Op maandag 3 september 2012 18:06 schreef Knetterkrankjorum het volgende:
[..]
mag ook gewoon in whatsapp hoor
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |