dat hoeft toch niet met uiterlijk te maken hebben? kan ook gewoon een sociaal onhandig iemand zijnquote:Op zaterdag 1 september 2012 07:24 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Voor mij zou het niet zo hoeven, al helemaal niet als ze 30 is.
*bedenkt zich hoe 30 jarige vrouwelijke maagd er waarschijnlijk uit ziet*
Maar als ze er niet aantrekkelijk uit ziet zou je haar sowieso niet willen, wel of geen maagd. Dus dat staat er los van.quote:Op zaterdag 1 september 2012 07:24 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Voor mij zou het niet zo hoeven, al helemaal niet als ze 30 is.
*bedenkt zich hoe 30 jarige vrouwelijke maagd er waarschijnlijk uit ziet*
Het probleem met dit soort gezeur is altijd dat je eerst ontmaagd moet zijn om het zijn van maagd te kunnen relativeren. Eigenlijk wijst het zich vanzelf allemaal wel als je er voor openstaat. Je kunt wel ervaren zijn, maar als je niet van ervaringen leert dan heb je daar nog niks aan, genoeg kerels van 26 die nog nooit goede seks hebben gehad. De ontmaagding is het begin van ervaring met seks, niet het einde. Een hoer is uiteraard een heel slecht begin. Kennelijk maakt TS goede vorderingen in zijn contact met meisjes dus dan zal dat met fysiek contact ook wel gaan.quote:Op zaterdag 1 september 2012 15:02 schreef Salah-al-Din het volgende:
[..]
Ik denk dat het TS meer gaat om de technische en mechanische aspecten van sex te leren kennen. En dat kan best het zelfvertrouwen bevorderen.
Neuh. Ervaring is natuurlijk handig als je zestien bent en het meisje is onervaren en je moet het snel even doen als je ouders een uurtje weg zijn. Maar als een van beide gewoon kalm is en je de tijd hebt is ervaring helemaal niet belangrijk. Het is toch de eerste ervaring met elkaar voor beide, dan moet je toch gaan ontdekken en heb je er helemaal niets om te doen alsof je het belangrijkste al kent.quote:De man moet het uiteindelijk doen tenslotte.
Eens.quote:Op zaterdag 1 september 2012 16:09 schreef Sicstus het volgende:
Naar de hoeren gaan zou ik niet doen. Niet omdat ik tegen de hoererij ben of omdat ik het eens ben met dat zielige sentimentele gewauwel van 'ohh je eerste keer moet zo speciaal zijn', maar omdat het maagd-zijn niet is wat je dwarszit. Wat jouw dwarszit is dat er nog nooit een vrouw is geweest die jou leuk genoeg vond om vrijwillig seks met je te hebben. Dus ipv me druk te maken over naar een hoer gaan ja/nee, zou ik het probleem maar eens bij de wortels aanpakken. Dus zoveel mogelijk contact zoeken met wijven op je studentenvereniging. Want geloof me, als je dit nog jaren laat dooretteren gaat het op een gegeven moment mis. Dan merk je opeens dat je een nare, cynische, bittere ouwe vent bent geworden.
Jij doet tevaak die duim vind ik..quote:Op zaterdag 1 september 2012 16:11 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Eens.
Maar het kan je wel het gevoel van ervaring geven waardoor je eerste keer met een echte vrouw, op die leeftijd, toch wat vertrouwder aanvoelt.
Meestal is het geen ervaring hebben wel een indicatie van hoe goed een persoon het bij het andere geslacht doet. Niet het geen ervaring hebben is vaak een probleem maar wat het impliceert is niet woest aantrekkelijk voor de vrouwkesquote:Op zaterdag 1 september 2012 16:14 schreef zipper4u het volgende:
[..]
Zijn er mensen die iemand afwijzen wegens geen ervaring??
Dan zijn het wel zielepoten.
Je hebt ook nog iets als een "klik" tussen mensen.quote:Op zaterdag 1 september 2012 15:57 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Maar als ze er niet aantrekkelijk uit ziet zou je haar sowieso niet willen, wel of geen maagd. Dus dat staat er los van.
Ja en die klik ontstaat nou eenmaal zelden met echt lelijke mensen tenzij je zelf ook lelijk bent.. althans zo is mijn ervaring. Je zoekt een knap meisje en daarin heb je interesse en daar ligt dan sneller de klik mee dan met een persoon die niet direct je interesse zou hebben (normaal gesproken)quote:Op zaterdag 1 september 2012 16:15 schreef zipper4u het volgende:
[..]
Je hebt ook nog iets als een "klik" tussen mensen.
Dus gewoon lekker liegen, en als de sex tegenvalt opbiechten dat je nog weinig ervaring hebtquote:Op zaterdag 1 september 2012 16:15 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Meestal is het geen ervaring hebben wel een indicatie van hoe goed een persoon het bij het andere geslacht doet. Niet het geen ervaring hebben is vaak een probleem maar wat het impliceert is niet woest aantrekkelijk voor de vrouwkes
Nou ja proberen te zorgen dat het niet aan bod komt of er beetje omheen draaien werkt ook wel denk ik. Liegen is direct ook weer zo héquote:Op zaterdag 1 september 2012 16:17 schreef zipper4u het volgende:
[..]
Dus gewoon lekker liegen, en als de sex tegenvalt opbiechten dat je nog weinig ervaring hebt
En je moet haar wel aantrekkelijk vinden. Ik had het niet over mooi of knap, maar als je iemand helemaal niet aantrekkelijk vindt dan gaat een relatie ook niet werken. Klik of niet.quote:Op zaterdag 1 september 2012 16:15 schreef zipper4u het volgende:
[..]
Je hebt ook nog iets als een "klik" tussen mensen.
Liever een lelijkerd die zo geil als boter is, dan een knapperd waar half Afrika in gehangen heeft.quote:Op zaterdag 1 september 2012 16:16 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja en die klik ontstaat nou eenmaal zelden met echt lelijke mensen tenzij je zelf ook lelijk bent.. althans zo is mijn ervaring. Je zoekt een knap meisje en daarin heb je interesse en daar ligt dan sneller de klik mee dan met een persoon die niet direct je interesse zou hebben (normaal gesproken)
Of opbiechten dat haar vriendin het beter deedquote:Op zaterdag 1 september 2012 16:17 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Nou ja proberen te zorgen dat het niet aan bod komt of er beetje omheen draaien werkt ook wel denk ik. Liegen is direct ook weer zo hé
Iemand aantrekkelijk vinden kan ook later komen, als je die persoon beter leert kennen.quote:Op zaterdag 1 september 2012 16:19 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
En je moet haar wel aantrekkelijk vinden. Ik had het niet over mooi of knap, maar als je iemand helemaal niet aantrekkelijk vindt dan gaat een relatie ook niet werken. Klik of niet.
lololoquote:Op zaterdag 1 september 2012 16:19 schreef zipper4u het volgende:
[..]
Of opbiechten dat haar vriendin het beter deed
Ja nou ja ook knappe meiden kunnen geil zijn zonder soa's te hebbenquote:Op zaterdag 1 september 2012 16:19 schreef zipper4u het volgende:
[..]
Liever een lelijkerd die zo geil als boter is, dan een knapperd waar half Afrika in gehangen heeft.
En vergeet de uitstraling die iemand heeft niet, een lekker bekkie is niet alles. (maar wel meegenomen)
Ik heb ook 2 extremen genomen, maar toch gebeurt dit vaker dan je denkt.quote:Op zaterdag 1 september 2012 16:22 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
lololo
[..]
Ja nou ja ook knappe meiden kunnen geil zijn zonder soa's te hebbenNu pak je 2 extremen en die vergelijk je dan terwijl bij die knapperd dat negatieve (half afrika enzo) er helemaal niet perse bij hoeft te zijn.. en uitstraling is belangrijk maar meestal hebben mensen dat die niet al te lelijk zijn in ieder geval
Nee, maar blijkbaar ook gepest en extreem verlegen geweest. Dat is dus allemaal al aan het veranderen.quote:Op zaterdag 1 september 2012 16:15 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Meestal is het geen ervaring hebben wel een indicatie van hoe goed een persoon het bij het andere geslacht doet. Niet het geen ervaring hebben is vaak een probleem maar wat het impliceert is niet woest aantrekkelijk voor de vrouwkes
Hoeren zijn over het algemeen schone mensen. Wijven die elke week een ander gladjanus oppikken in de kroeg of de studentensoos, dat zijn pas smerige snollen.quote:Op zaterdag 1 september 2012 16:53 schreef LaLouchi het volgende:
Nou bij 25 kijk ikvtoch wel raar op. Maar liever een maagd dan iemand die naar de hoeren gaat. Vind ik een beetje viezig
Spreek voor jezelf. Een maagd kan helemaal niks in bed. Ik moet er eerlijk waar niet aan denkenquote:Iedereen is gek op een maagd, ook vrouwen!
Vind het beide smerig.quote:Op zaterdag 1 september 2012 17:01 schreef Sicstus het volgende:
[..]
Hoeren zijn over het algemeen schone mensen. Wijven die elke week een ander gladjanus oppikken in de kroeg of de studentensoos, dat zijn pas smerige snollen.
Precies dit. Als je beide maagd bent kan dit wel leuk zijn, allebei ontdekken wat seks is. Maar daarna moet je er niet aan denken om het met een maagd te doenquote:Op zaterdag 1 september 2012 17:07 schreef vosss het volgende:
[..]
Spreek voor jezelf. Een maagd kan helemaal niks in bed. Ik moet er eerlijk waar niet aan denken
Je bent dus onzeker over je sexuele prestaties?quote:Op zaterdag 1 september 2012 17:39 schreef SeLang het volgende:
Welnee, een maagd is juist een droom. Voor mij is het een grote pre als een vrouw nog maagd is.
Was jij niet die man die dacht dat als een vrouw heel nat was dat betekende dat ze was klaargekomen?quote:Op zaterdag 1 september 2012 17:46 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Je bent dus onzeker over je sexuele prestaties?
Ja dat zal het zijn. Ik heb ook liever een nieuwe auto dan een afgeragde tweedehands bak dus ik zal wel een slechte chauffeur zijn dan.quote:Op zaterdag 1 september 2012 17:46 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Je bent dus onzeker over je sexuele prestaties?
Ik heb meerdere vrouwen ontmaagd, maar het was nooit zo lekker als met een ervaren vrouw.quote:Op zaterdag 1 september 2012 17:54 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ja dat zal het zijn. Ik heb ook liever een nieuwe auto dan een afgeragde tweedehands bak dus ik zal wel een slechte chauffeur zijn dan.
Was jij niet die man die dacht dat humor geen plek had tijdens de sex?quote:Op zaterdag 1 september 2012 17:54 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Was jij niet die man die dacht dat als een vrouw heel nat was dat betekende dat ze was klaargekomen?
Nee. Jouw mijn manier om vast te stellen dat je trots kunt zijn op je bedprestaties zal ik ook eens keer delen in bed, hoewel de slappe lach niet echt bevorderlijk is natuurlijk.quote:Op zaterdag 1 september 2012 18:04 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Was jij niet die man die dacht dat humor geen plek had tijdens de sex?
Ik heb ook meerdere vrouwen ontmaagd, meerdere vrouwen gehad met double digit scores en ook meerdere die daar tussenin zaten. Het verschil is waarschijnlijk dat jij het hebt over eenmalige scharrels waar je geen emotionele relatie mee had en je dus alleen focusseert op technische performance.quote:Op zaterdag 1 september 2012 18:03 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ik heb meerdere vrouwen ontmaagd, maar het was nooit zo lekker als met een ervaren vrouw.
Ik geef toe dat een maagd een zekere mate van trophy waarde heeft die bij een veelgebruikte vrouw ontbreekt.quote:Op zaterdag 1 september 2012 18:24 schreef Hiergaanwedan het volgende:
Moet even reageren natuurlijkmaar kan me voorstellen dat een meisje pakken voor het eerst gewoon wel een soort van trofee is. Je verandert haar leven. Begrijp wel dat sommige mannen dat mooi vinden, zonder onzeker te zijn
Bah, afgelikte boterhammenquote:Op zaterdag 1 september 2012 18:53 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik geef toe dat een maagd een zekere mate van trophy waarde heeft die bij een veelgebruikte vrouw ontbreekt.
Wat voor skills hebben we het dan over? Ik wil best geloven dat ik een natuurtalent ben, maar het 'stoten' kwam mij vrij natuurlijk voor en ik had het ook al eens op film gezien. Beminnen leer je niet met een hoer lijkt me aangezien haar plezier via haar portemonnee gaat.quote:Op zaterdag 1 september 2012 18:50 schreef SeLang het volgende:
Dat een maagd technisch nog niet alle skills bezit dat lijkt me duidelijk. Maar voor mij is sex iets meer dan alleen een lichamelijke actie. Als je technische skills wilt dan kun je net zo goed naar de hoeren gaan, dus die technische skills zijn voor mij niet de essentie van een bevredigende sexuele relatie.
Wel lezen. Deze discussie ging over de skills van de dame:quote:Op zaterdag 1 september 2012 19:30 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Wat voor skills hebben we het dan over? Ik wil best geloven dat ik een natuurtalent ben, maar het 'stoten' kwam mij vrij natuurlijk voor en ik had het ook al eens op film gezien. Beminnen leer je niet met een hoer lijkt me aangezien haar plezier via haar portemonnee gaat.
Met elke nieuwe partner mag je toch weer uitvinden wat het lekkerste is en dat is ook leuk. Natuurlijk kun je eerdere ervaringen daarvoor gebruiken, maar als je het moet hebben van wat je aan skills bij een hoer hebt opgedaan kan het nooit wat worden.
Maar goed, het is ook offtopic want dit topic ging oorspronkelijk over de skills van het mannetjequote:Op zaterdag 1 september 2012 18:03 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ik heb meerdere vrouwen ontmaagd, maar het was nooit zo lekker als met een ervaren vrouw.
quote:Op zaterdag 1 september 2012 18:50 schreef SeLang het volgende:
En zonder homofoob te willen zijn: ik vind het gewoon een smerig idee als ergens 20 piemels in hebben gezeten. Als een kerel dat niet afstotelijk vindt dan twijfel ik enigszins aan z'n geaardheid.
Raar eigenlijk het gemak waar altijd hierover gepraat wordt gezien dat 1/3e onvrijwillig in de prostitutie zit... gewoon gedoogde jarenlange verkrachtingen zijn het in feite. Als je het vergelijkt met hoe sommige docentes in Amerika 'misbruik' maakten van geile puberjongens bijvoorbeeld dan helemaal. Vind het altijd raar om te zien hoe mensen hier zo gemakkelijk over praten maar een willekeurige aanranding ergens zo vreselijk is en in het nieuws komt. Moest het even zeggenquote:Op zaterdag 1 september 2012 21:38 schreef Lot88 het volgende:
TS wil enkel weten waar hij hem in moet stoppen. Als hij zich er niet druk om maakt om dit bij een dame van plezier te doen laat hem dan lekker zijn gang gaan? Het staat los van het plezieren van een evt toekomstige bed partner hij wil gewoon een keer geneukt hebben omdat hij bang is dat hij anders afgewezen kan worden. TS is echt wel slim genoeg om te weten dat de dame van plezier niet verwacht dat ze een wereld orgasme krijgt iets zegt mij namelijk dat ze dat wel gewend zijn
Uhm ook in Nederland bestaan plekken waar vrouwen er wel zelf voor kiezen want ''het is lekker makkelijk geld verdienen'' Ik heb het over een dame van plezier. Niet over een crackhoer of een loverboy/pimp slachtoffer. Ik ben er verzekerd van dat als je je in die wereld verdiept hier wel verschillen in zijn. Je bent op de hoogte van het feit dat legale prostitutie wel regels heeft?quote:Op zaterdag 1 september 2012 21:42 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Raar eigenlijk het gemak waar altijd hierover gepraat wordt gezien dat 1/3e onvrijwillig in de prostitutie zit... gewoon gedoogde jarenlange verkrachtingen zijn het in feite. Als je het vergelijkt met hoe sommige docentes in Amerika 'misbruik' maakten van geile puberjongens bijvoorbeeld dan helemaal. Vind het altijd raar om te zien hoe mensen hier zo gemakkelijk over praten maar een willekeurige aanranding ergens zo vreselijk is en in het nieuws komt. Moest het even zeggen
Dat onderzoek ging over 'legale' prostitutie. En nee ik zit niet te lullen want ik heb ook het liefst dat die meiden allemaal het leuk vinden. Maar dat ging over de legale plaatsen. Kan het vast ook wel opzoeken, misschien ook maar even moeite voor doen want anders klink ik ook weer gewoon als een persoon die iets zegt zonder bronquote:Op zaterdag 1 september 2012 21:51 schreef Lot88 het volgende:
[..]
Uhm ook in Nederland bestaan plekken waar vrouwen er wel zelf voor kiezen want ''het is lekker makkelijk geld verdienen'' Ik heb het over een dame van plezier. Niet over een crackhoer of een loverboy/pimp slachtoffer. Ik ben er verzekerd van dat als je je in die wereld verdiept hier wel verschillen in zijn. Je bent op de hoogte van het feit dat legale prostitutie wel regels heeft?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |