http://www.trouw.nl/tr/nl(...)k-de-verleider.dhtmlquote:Priesters, leraren of maatschappelijk werkers die iemand één keer seksueel misbruiken zouden eigenlijk geen celstraf moeten krijgen. Vaak is juist de jongere de verleider, meent de Amerikaanse prominente priester Benedict Groeschel.
Stel: een man heeft een zenuwinzinking en een jongere zet zijn zinnen op hem. In veel gevallen is een jongere - van 14, 16 of 18 jaar - de verleider.
'Veel mensen gaan er vanuit dat zo iemand handelt vanuit voorbedachten rade - ze zien een psychopaat', vertelt Groeschel op de nieuwssite National Catholic Register. 'Maar zo gaat dat niet. Stel: een man heeft een zenuwinzinking en een jongere zet zijn zinnen op hem. In veel gevallen is de jongere - van 14, 16 of 18 jaar - de verleider.'
Arme jongen...quote:Op donderdag 30 augustus 2012 19:22 schreef DroogDok het volgende:
Ook Robert M. kon het eigenlijk niet helpen
quote:Stel: een man heeft een zenuwinzinking en een jongere zet zijn zinnen op hem.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |