eens. ( en Pelle moet naar Willem IIquote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:33 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ook eens. Jammer voor hem en voor Feyenoord.
Je bedoelt een legend....the one and only.quote:
Poulsen op z'n ouwe dag.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:41 schreef TLC het volgende:
Pelle terug, Braafheid terug... wat een armoedige zooi is de Eredivisie toch geworden.
Gullit, Rijkaard, Bergkamp en van Basten speelden eerst 6 jaar in Nederland. Wonnen europacups en werden europees voetballer van het jaar.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:45 schreef TLC het volgende:
mijn hemel waar zijn de tijden van van Basten, Gullit, Rijkaard, Bergkamp, Overmars, Jonk, Romario, Ronaldo, Nilis, Cocu, en van Nistelrooij
14 goals in 78 wedstrijden is inderdaad een alleraardigst gemiddelde.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 17:07 schreef HeatWave het volgende:
Ach, kan zo meevallen, Sana scoorde ook nooit in Zweden, nu loopt ie 1 op 1.
Zo slecht vond ik hem nou ook weer niet bij AZ.
Neuh, puur als goalgetter niet, maar zo slecht voetballen deed ie niet. We zullen het zien.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 17:12 schreef Buitendam het volgende:
[..]
14 goals in 78 wedstrijden is inderdaad een alleraardigst gemiddelde.
Een goalgetter die 14 keer scoort in 78 wedstrijden? Hij get misschien een hoop lekkere wijven, maar hij get weinig goals.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 17:12 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Neuh, puur als goalgetter niet, maar zo slecht voetballen deed ie niet. We zullen het zien.
Ik denk dat hij meer met zijn beautycase in de weer zal zijn dan doelpunten scoren.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 17:19 schreef Caland het volgende:
Malki scoorde er volgens mij 3 in 30 voordat hij bij Roda kwam te ballen.
Beetje KGB-magie en die Pellé wordt de verrassing van het seizoen natuurlijk
quote:Op woensdag 29 augustus 2012 17:49 schreef Devv het volgende:
[..]
Ik denk dat hij meer met zijn beautycase in de weer zal zijn dan doelpunten scoren.
Tsja, je kan er ook geen buil aan vallen.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 18:07 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Het is hoe dan ook op niks gebaseerd dat die jongen gaat slagen.
Geen woord van gelogen.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 18:11 schreef Caland het volgende:
[..]
Tsja, je kan er ook geen buil aan vallen.
Sommige clubs investeren 30 miljoen en falen alsnog. Zekerheden heb je nooit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |