Tot nu toe precies de setlist van paar dagen terug in Keulen en dat zal wel hetzelfde blijven. In Ahoy hebben ze in vergelijking met de laatste concerten wat minder nummers gespeeld helaas.quote:Op donderdag 6 september 2012 21:53 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ze doen tegenwoordig wat meer nummers die ze niet zo vaak doen, zoals Warning sign, Speed of sound en een paar andere.
Me gusta!
2013 zal wel niet meer, want ze hebben een jaar sabbatical aangekondigd. Maar ze zullen echt nog wel terug komen. Ze houden van Nederlandquote:Op donderdag 6 september 2012 21:34 schreef BobW het volgende:
Volgende keer ga ik absoluut, maar dat zal wel 2013 of later zijn.
Klopt, maar tijdens deze fase van de tour doen ze dus meer nummers die ik niet vaak live heb gehoord, zoals eerdergenoemdequote:Op donderdag 6 september 2012 21:55 schreef BobW het volgende:
[..]
Tot nu toe precies de setlist van paar dagen terug in Keulen en dat zal wel hetzelfde blijven. In Ahoy hebben ze in vergelijking met de laatste concerten wat minder nummers gespeeld helaas.
Is dat zo?quote:Op donderdag 6 september 2012 21:55 schreef Peter88Online het volgende:
[..]
2013 zal wel niet meer, want ze hebben een jaar sabbatical aangekondigd. Maar ze zullen echt nog wel terug komen. Ze houden van Nederland.
idem!quote:Op donderdag 6 september 2012 22:15 schreef JochemP het volgende:
Genieten ondanks dat ik er niet bij ben. Dankuwel 3FM
Dat dus!quote:Op donderdag 6 september 2012 22:15 schreef JochemP het volgende:
Genieten ondanks dat ik er niet bij ben. Dankuwel 3FM
Say what, dit is de grootste setlist die ze ooit hebben gespeeld in Nederland.quote:Op donderdag 6 september 2012 22:47 schreef JochemP het volgende:
Fix You vind ik zo'n vreselijk mooi nummer, elke keer weer kippenvel.
Nu is het klaar, na dik 1,5 uur (ik had wel twee uur verwacht eerlijk gezegd)
beetje kort voor zo'n grote band en ¤ 60 voor een kaartje!quote:Op donderdag 6 september 2012 22:47 schreef JochemP het volgende:
Fix You vind ik zo'n vreselijk mooi nummer, elke keer weer kippenvel.
Nu is het klaar, na dik 1,5 uur (ik had wel twee uur verwacht eerlijk gezegd)
quote:Op donderdag 6 september 2012 22:27 schreef JochemP het volgende:
Tijdens Clocks zometeen even een plaspauzeWat een boutnummer vind ik dat zeg
![]()
EDIT: Sorry, live klinkt ie wel tof
pics!quote:Op vrijdag 7 september 2012 00:45 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Yeah, stond nagenoeg vooraan!! Wat een mooi concert zeg
you trolling right?! Dat was een bestuurbare helikopter met televisiecamera eraan vast.quote:Op vrijdag 7 september 2012 02:18 schreef Asskicker14 het volgende:
Arriveerde elk bandlid nou per aparte helikopter of waren er gewoon heel veel helikopters die toevallig vlak achter het podium moesten landen?
Ego'tjes hoor.
Ehh nee.quote:Op donderdag 6 september 2012 22:52 schreef Neo-Mullen het volgende:
[..]
Say what, dit is de grootste setlist die ze ooit hebben gespeeld in Nederland.
Dat meen je niet!quote:Op vrijdag 7 september 2012 04:29 schreef Woffel het volgende:
Puik optreden en show erom heen.. is al bekend hoe ze de podium-switch deden? Ik was aardig verrast.. dankzij mn vrienden van de NS nu alweer thuis
3FM radio en beelden?quote:Op vrijdag 7 september 2012 09:07 schreef Duuc-nl het volgende:
Was er ook bij, was geweldig
Iemand enig idee waar je de beelden van 3fm terug kan zien?
Niet volgens mij. Vanochten gaf dhr Beelen al aan dat 3fm beelden er bij had geplakt van een andere show wat hij niet heel handig vondt.quote:Op vrijdag 7 september 2012 09:07 schreef Duuc-nl het volgende:
Was er ook bij, was geweldig
Iemand enig idee waar je de beelden van 3fm terug kan zien?
Dit, ik zag beelden van Pinkpop, Glastonbury en andere shows. Wel zag je livebeelden van het kleine podium waar ze oa. Speed of Sound speelden.quote:Op vrijdag 7 september 2012 09:52 schreef staticdata het volgende:
[..]
Niet volgens mij. Vanochten gaf dhr Beelen al aan dat 3fm beelden er bij had geplakt van een andere show wat hij niet heel handig vondt.
De beelden zullen vast nog wel een keer worden uitgezonden, live mocht iig geen beeld erbij.quote:Op vrijdag 7 september 2012 09:07 schreef Duuc-nl het volgende:
Was er ook bij, was geweldig
Iemand enig idee waar je de beelden van 3fm terug kan zien?
Waar?quote:Op vrijdag 7 september 2012 10:47 schreef Luni het volgende:
Concert is al te downloaden, alleen als 1 stuk.
Daar mocht je gewoon naar binnen hoor, als je tenminste op tijd was... Ik was er om 15:15 en toen was het daar nog niet druk. Je kreeg dan een speciaal bandje zodat je, zodra dat voorste vak vol was, naar binnen en buiten kon lopen...quote:Op vrijdag 7 september 2012 12:20 schreef RvS-Coldplay het volgende:
Genoten, absoluut. Hele show was geweldig en er werd prachtig gebruikt gemaakt van de 5 schermen. Show zit sowieso goed in elkaar, maakt het wel allemaal wat minder versassend. Maar nog steeds kippenvel bij warning sign en kostelijk gelachen op o o den haag. Charlie Brown is echt een topper. Met bijna iedereen rondom mij heerlijk gesprongen. Ik stond ook redelijk dichtbij met rond 4 uur half 5 aangekomen.
Waar ik mij alleen echt aan ergerde was dat het voorste vak speciale entree had of zoiets?? Ik kwam dus rond half 5 in het veld en wilde zo ver mogelijk naar voren lopen, maar stuitte op een gegeven moment op een hek. Ik kon niet eens bij de catwalk komen. Pas toen het heel druk werd op mijn plek zag ik dat er een aparte ingang 1e vak was. Maar mocht je daar niet naar binnen ofzo? Weet iemand hoe dit zat?
Hier trouwens een pic van het veld gisterenKun je ook die hekken rondom het voorste vak zien. Het was toch wel echt ongelooflijk groot...
[ afbeelding ]
Ik stond echt aan de rand van dat hek van het voorste vak...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |