niet alleen Fernandez, ook Cisse, Achahbar en Schaken. En dan nog huren op basis van wat ? Ze hebben hen al jaren niet meer gezien.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 09:57 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Vind.
Pelle is 27. En ons alternatief is Fernandez. Als van Geel Braafheid zou presenteren als zijn vervanger sta ik ook te juichen.
Waarom stel jij rare vragen? Ze hebben er namelijk heel veel gescout.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:01 schreef macca728 het volgende:
[..]
niet alleen Fernandez, ook Cisse, Achahbar en Schaken. En dan nog huren op basis van wat ? Ze hebben hen al jaren niet meer gezien.
Waarom kan Feyenoord geen spits scouten in 1 jaar tijd ?
Ja Kuijt en Casteignos, oh ja en Lukaku.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:02 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Waarom stel jij rare vragen? Ze hebben er namelijk heel veel gescout.
Op zich niet zo gek omdat ze zekerheid wilden. Spits die er gelijk stond, dat hebben we constant gehoord. Als je dan aankomt met een tropische verassing die het niet waar maakt word je gelijk gevierendeeld.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:02 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ja Kuijt en Casteignos, oh ja en Lukaku.
Zeker van de TV.
Sorry, hoor. Ik ben niet van deze smiley, maar nu moet hij gebruikt worden:quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:02 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ja Kuijt en Casteignos, oh ja en Lukaku.
Zeker van de TV.
Nee we zouden geen paniekvoetbal gaan spelen met een nieuwe spits volgens Van Geel. Nou als je dan een speler gaat huren die per DVD aangeboden is.....quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:04 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Op zich niet zo gek omdat ze zekerheid wilden. Spits die er gelijk stond, dat hebben we constant gehoord. Als je dan aankomt met een tropische verassing die het niet waar maakt word je gelijk gevierendeeld.
Koeman heeft nota bene met hem gewerkt man, die heeft echt geen dvd-tje nodig om daar een beeld over te vormen hoorquote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:07 schreef macca728 het volgende:
[..]
Nee we zouden geen paniekvoetbal gaan spelen met een nieuwe spits. Nou als je dan een speler gaat huren die per DVD aangeboden is.....
Ja daarom werd hij niet ingeschreven voor de Europa League door diezelfde Koeman. Zo goed vond hij hem. Maar daarna had AZ helemaal geen spits meer, toen moest hij Pelle wel even opstellen.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:08 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Koeman heeft nota bene met hem gewerkt man, die heeft echt geen dvd-tje nodig om daar een beeld over te vormen hoor
Nou, die situatie komt mooi overeen met nu danquote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:09 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ja daarom werd hij niet ingeschreven voor de Europa League door diezelfde Koeman. Zo goed vond hij hem. Maar daarna had AZ helemaal geen spits meer, toen moest hij Pelle wel even opstellen.
Dembelequote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:12 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Alternatief voor Pelle was toen trouwens El Hamdaoui, Ari en DembeleWat een luxe..
nou Ari speelde ook nauwelijks meer bij AZquote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:12 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Alternatief voor Pelle was toen trouwens El Hamdaoui, Ari en DembeleWat een luxe..
Bij Willem 2 en AZ ook al hoor. Heerlijke voetballer.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:32 schreef satecl het volgende:
[..]
Dembele![]()
Wat een genot om daar tegenwoordig naar te kijken!
Toen had je Sigthórsson weer... Als die fit is, is dat ook gewoon een topper. En eventueel ook nog Jonathas.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:37 schreef macca728 het volgende:
[..]
nou Ari speelde ook nauwelijks meer bij AZEn toen die 3 wegwaren zat Pelle nog steeds op de bank.
Dezequote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:32 schreef satecl het volgende:
[..]
Dembele![]()
Wat een genot om daar tegenwoordig naar te kijken!
quote:De Vrij met Feyenoord naar Praag
ROTTERDAM - Stefan de Vrij reist woensdag met Feyenoord mee naar Tsjechië voor de uitwedstrijd tegen Sparta Praag.
Foto: ProShots
Dat melden de Rotterdammers op de website. De verdediger is veel sneller dan verwacht hersteld van zijn enkelblessure.
De Vrij liep de kwetsuur anderhalve week geleden tijdens de training op. De medische staf van Feyenoord verwachtte de aanvoerder vier weken kwijt te zijn, maar hij verscheen deze week al weer op het trainingsveld.
De ploeg van coach Ronald Koeman moet scoren tegen Sparta Praag om de groepsfase van de Europa League te bereiken. De heenwedstrijd in De Kuip eindigde vorige week in 2-2
Als Pelle zelf net zo'n twijfelaar is voor de goal: laat maar zitten.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:48 schreef Bonkers. het volgende:
Pelle wordt een cultheld.
Een Italiaanse mooiboy in de spits en dan daarachter sexy Lexy.
quote:Op woensdag 29 augustus 2012 09:57 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
ons alternatief is Fernandez. Als van Geel Braafheid zou presenteren als zijn vervanger sta ik ook te juichen.
| 1 2 3 4 | AZ 2007/08 32 4 AZ 2008/09 23 4 AZ 2009/10 9 2 AZ 2010/11 11 4 |
Tjah, ik heb ook nog zo mijn twijfels, maar het is wel precies zoals harry onder je zegt. Fernandez scoort niet alleen niet, hij doet verder ook weinig goed. Terwijl Pelle de aansluiting kan zoeken met spelers als met name Immers en Cissé, in mindere mate Schaken, Vormer, Clasie...quote:Op woensdag 29 augustus 2012 11:38 schreef Gert het volgende:
Misschien maar gewoon niet doen ook, die Pelle. Zelfs Fernandez scoort meer.
[ code verwijderd ]
Enkels zijn wat dat betreft gelukkig een stuk veiliger dan (bijvoorbeeld) knieën of hamstrings. Paar extra stukjes tape en spelen.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 11:03 schreef Multiply het volgende:
[..]
Eerst maar eens zien oftie echt gaat spelen..
WAT DAFUQ hebben die pannenkoeken daar nou weer voor mislukte parasol overheen gehangen. Maak dan maar gewoon gelijk een nieuwe: liever direct vermoord dan eerst nog 25 jaar stelselmatig verkracht te worden en dan pas omgelegd te worden.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:41 schreef Luni het volgende:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)-extra-stoelen.dhtml
Ik wil ook zulke dromenquote:Op woensdag 29 augustus 2012 11:51 schreef TheGreatHooD het volgende:
Ach, Van Geel probeert onze aandacht weg te drijven van Guidetti om dan keihard op de 31e hem te presenteren met een 4-jarig contract
Daar ziet het er opzich al wel een stuk beter uit ja... Waar heb je die vandaan, staan daar nog meer foto's?quote:Op woensdag 29 augustus 2012 11:49 schreef Harry15 het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vind het vel vet hoor!
quote:De Kuip 3.0, het idee
De verbetering van het comfort in het stadion heeft de capaciteit van het stadion gereduceerd tot onder het niveau voor grote interlands. Met het overkappen van de monumentale stadionconstructie is weliswaar het comfort vergroot met behoud van de sfeer maar er is nog niet tegemoet gekomen aan de capaciteitsvraag. Zelfs hebben de toegevoegde skyboxen een vermindering en verslechtering van een aantal plaatsen tot gevolg gehad. Er is dus een derde ring gewenst. De uitdaging is om die te realiseren met gebruik en behoud van de monumentale befaamde dubbele tribuneconstructie uit 1937. Dit kan door het dak uit 1997 op te vijzelen en van buitenaf met een scharnierconstructie een nieuwe ring boven de tweede ring te brengen waar vervolgens het dak weer op af kan steunen. Aan deze derde ring kunnen tevens speciale sky-loges worden gehangen om exclusieve accommodatie toe te voegen ter vergroting van de exploitatie van het stadion.
Voordelen van De Kuip 3.0: bij modernisatie blijft de sfeer onveranderd bij modernisatie blijft de historische context behouden en kan het gebouw de status van rijksmonument krijgen modernisatie is duurzaam; duurzamer dan sloop en/of nieuwbouw Modernisatie van een bestaand, goed functionerend gebouw past beter in het huidige denken over duurzaamheid dan sloop en nieuwbouw. Te meer daar het hier om een gemeentelijk monument gaat. modernisatie is vele malen goedkoper dan de 300 miljoen euro voor nieuwbouw bij modernisatie zijn de kosten beheersbaar en deels gefaseerd bij modernisatie worden de kosten niet afgewenteld op de gemeenschap via subsidies of rentevrije leningen bij modernisatie hoeft geen kostbare grond te worden verworven door gedeeltelijke afsluiting van de Stadionweg kan het stadion met Varkenoord worden verbonden de goede bereikbaarheid per trein, tram en auto blijft gehandhaafd.
Dat is wel een erg conservatieve gedachte.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 11:55 schreef Dr.Mikey het volgende:
De kuip gewoon zo laten verandering is slecht.
Toch netjes...quote:"Wij zijn nog geen FC Twente dat voor 24 miljoen euro spelers verkoopt en voor 22 miljoen vervangers aantrekt. Feyenoord heeft de laatste twee zomers voor 21 miljoen verkocht en een paar ton geherinvesteerd. We hebben het diepste dal gehad", besluit Van Geel over de financiële situatie.
quote:Het laatste concert in de Kuip dateert van 2008. In het nieuwe stadion moeten volgens prognose twee concerten of evenementen per jaar plaatsvinden. Een voorzichtige prognose, want het aantal megaconcerten neemt al enkele jaren af. Organisator Mojo (Eigendom van wereldmarktleider Live Nation), dat min of meer een monopoliepositie heeft bij de organisatie van popconcerten, heeft een belang in het Gelredome en in de Ziggodome, naast de Amsterdam Arena. Voor internationale artiesten staat Nederland gelijk aan Amsterdam. Ook de populaire Nederlandse zangcultuur (Toppers, Borsato) is rond Amsterdam geconcentreerd. Er is geen enkele garantie dat er weer concerten in de Kuip komen; er is geen directe invloed op het beleid van Mojo mogelijk.
En dan moet er dus nog een onderzoek komen naar Feyenoord - Praagquote:Onderzoek UEFA naar incidenten bij Feyenoord - Kiev
De UEFA is een onderzoek gestart naar aanleiding van enkele incidenten tijdens Feyenoord - Dinamo Kiev. De Europese voetbalbond kreeg van de waarnemer te horen dat er tijdens het duel in de derde voorronde van de Champions League vuurwerk is afgestoken en enkele voorwerpen op het veld werden gegooid, meldt AD Sportwereld.
Je zal zien dat we van Praag winnen maar dat zij alsnog naar de groepsfase mogen in onze plaatsquote:Op woensdag 29 augustus 2012 12:02 schreef Caland het volgende:
[..]
En dan moet er dus nog een onderzoek komen naar Feyenoord - Praag
Hoop ook maar dat het morgen goed gaat. In Rotterdam is het ook niet geheel rustig gebleven, aantal Tsjechen in het ziekenhuis begreep ik. Maarja, zolang het dan maar buiten het stadion blijft kan de UEFA niet zo gek veel doen geloof ik.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 12:05 schreef Chewbalhaar het volgende:
[..]
Je zal zien dat we van Praag winnen maar dat zij alsnog naar de groepsfase mogen in onze plaats![]()
Hopen dat al die tyvushonden een levenslang stadionverbod krijgen.
quote:Op woensdag 29 augustus 2012 12:06 schreef Caland het volgende:
[..]
Hoop ook maar dat het morgen goed gaat. In Rotterdam is het ook niet geheel rustig gebleven, aantal Tsjechen in het ziekenhuis begreep ik. Maarja, zolang het dan maar buiten het stadion blijft kan de UEFA niet zo gek veel doen geloof ik.
quote:Op woensdag 29 augustus 2012 12:07 schreef TC03 het volgende:
Het zou typischUEFA
zijn als we gediskwalificeerd zouden worden omdat een paar supporters zich niet rustig kunnen houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |