Ik denk het, al heb ik het nu 's ochtends al waar ik het een paar weken terug alleen 's avonds had. Ik weet ook niet of andere mensen het meteen zullen inschatten als een zwangerschapsbuikje hoorquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 18:41 schreef -Lise- het volgende:
Gefeliciteerd LJ en Cantare!Mooie naam ook Emma! Vlot herstel toegewenst!
Sopho, misschien gebeurt er nog wat spontaan tegen vrijdag.. Fingers crossed![]()
Wow Lot, dat is vroeg inderdaad als je het nu al niet meer kan verbergen (bij een eerste kindje).
Of zijn het nog je darmen?
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 17:27 schreef Cantare het volgende:
Ze is er! Een prachtmeisje, Emma. Helaas een spoedkeizersnede geworden omdat ze er niet uit wilde i.v.m. kruinligging, dus was wel hefig, maar we maken het nu uitstekend! O ja, ze is "maar" 4 kilo!
zo, iemand heeft geen last van zwangerschapsdementiequote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:13 schreef Incantrix het volgende:
Maar wel spannend, LeNeHe!![]()
Mango, had jij vandaag niet die echo?
Mwoah, als het te regelen is ga ik idd wel eerder naar huis. Het is wel typisch hoe ik van anderhalf uur slaap zó kan opknappen.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:20 schreef Zolena het volgende:
Lj en Cantare gefeliciteerd!![]()
En lenehe het is vandaag blijkbaar een goeie bevaldag dus wie weet.
Mango fijn dat rust hielp, misschien toch laatste twee weken minder uren?
Nou, dít bleef hangen in elk gevalquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:19 schreef Mangostine het volgende:
[..]
zo, iemand heeft geen last van zwangerschapsdementie![]()
Klopt. 21.15u kunnen we terecht. Ben benieuwd!
quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 21:18 schreef lovelyjubbly1 het volgende:
Ik ben zo verliefd! Was vandaag precies 39 weken.
Hij is 4055 kg. Ik moet blijven in het ziekenhuis beide hebben we koorts. Ze denken misschien aan een infectie. Ook aanleggen wil hij niet enkel bij de borst liggen om dan in slaap te vallen
Joepie! Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 17:09 schreef lovelyjubbly1 het volgende:
Hij is geboren ben zo blij! Stats komen later <3
Ah nee!!quote:Op woensdag 29 augustus 2012 08:52 schreef Suikertante het volgende:
Breek even bruut in, nog even snel plassen voor het doktersbezoek, en zie ineens bloed.. Niet echt heel weinig. Zitten nu in de wachtkamer.
Misschien is het wel niet te zienquote:Op woensdag 29 augustus 2012 09:09 schreef Ticootje het volgende:
Om half 3 heb ik 20 weken echo en we zijn er nog niet uit of we het geslacht willen weten... Tjonge.
Laat het opschrijven en in een envelop doen.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 09:09 schreef Ticootje het volgende:
Om half 3 heb ik 20 weken echo en we zijn er nog niet uit of we het geslacht willen weten... Tjonge.
Voor de test? Nog 1,5 uur en 2 keer prikkenquote:Op woensdag 29 augustus 2012 10:21 schreef Suikertante het volgende:
OooLizaooO, hoe lang moet je nog?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |