quote:
Nee Joene houdt z'n broek even aan in de wachtkamer.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:45 schreef Kwisted het volgende:
[..]
Hebben jullie ondertussen al een piemel gezien? Of hoe laat is de echo
gelukkig ben ik erg geduldig ....quote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:47 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Nee Joene houdt z'n broek even aan in de wachtkamer.
Hij heeft er toch al genoeg mee gedaanquote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:47 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Nee Joene houdt z'n broek even aan in de wachtkamer.
Ach de vrouwen hier zijn allemaal al zwanger.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:48 schreef Kwisted het volgende:
[..]
Hij heeft er toch al genoeg mee gedaan
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik hoop het niet zeg.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:55 schreef Ticootje het volgende:
Ik gok dat dat niet van een zwangerschap is.
Als we het zouden weten kunnen we er ook voor kiezen het niet te delen ...quote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:59 schreef danic het volgende:
Dat gok ik ook tico.
Joene, weten jullie het nou nog niet? Zal ik het maar voor jullie beslissen? Lekker wel weten, is zó leuk.
En wij zijn allemaal té nieuwsgierig!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 29 augustus 2012 15:05 schreef Kyara het volgende:
Dat zou erg sadistisch zijn Joene!
Oh, en ijsberenpakjesAlleen om hier te zieken zou ik het al doen .SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.A command line lets you get intimate with your computer, data and protocols. GUIs are like wearing full body condoms.
Welkom terug!quote:Op woensdag 29 augustus 2012 14:08 schreef As1981 het volgende:
Zo weer terug van vakantie. Hebben een heerlijk weekje genoten van de zon. Ging allemaal prima ook met het warme weer. alleen bij echte beklimmingen was het wel wat zwaarder en voelde ik mijn banden.
Net voor vertrek nog op controle geweest en gevraagd of ze al konden zien wat we gaan krijgen. even snel gekeken en hij dacht een jongetje maar zou net zo goed de navelstreng kunnen zijn. mijn gevoel was meisje en nu heb ik echt geen flauw idee. Hopelijk is het over drie weken duidelijk te zien.
Ga verder niet terug lezen vind ik niet te doen. maar nieuwe zwangere welkom en volgens mij waren er verse baby's dus van harte!!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |