Ik denk niet dat Guyon ooit bij Barca of Real komt te spelen eigenlijk.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 18:31 schreef Mr.Smokey het volgende:
ik hoop dat Guyon die blind een koek geeft als we 3-0 voorstaan bij el classico
Dit dacht ik dus ookquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 18:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Guyon ooit bij Barca of Real komt te spelen eigenlijk.
de klassieker danquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 18:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik denk niet dat Guyon ooit bij Barca of Real komt te spelen eigenlijk.
Omdat het negers zijn? Qua voetbal lijken ze totaal niet op elkaar, die Schaken kan er wat van, die Fernandez mag blij zijn dat hij überhaupt bij de selectie van een eredivisieclub speelt. En okee, ze hebben allebei wat snelheid, maar Schaken doet er toch wel meer mee.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 18:29 schreef stevenmac26 het volgende:
[..]
Die 2 lijken gewoon op elkaar
Dat eerste jaquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 18:57 schreef Celeritas het volgende:
[..]
Omdat het negers zijn? Qua voetbal lijken ze totaal niet op elkaar, die Schaken kan er wat van, die Fernandez mag blij zijn dat hij überhaupt bij de selectie van een eredivisieclub speelt. En okee, ze hebben allebei wat snelheid, maar Schaken doet er toch wel meer mee.
quote:Voordelen van De Kuip 3.0: bij modernisatie blijft de sfeer onveranderd bij modernisatie blijft de historische context behouden en kan het gebouw de status van rijksmonument krijgen modernisatie is duurzaam; duurzamer dan sloop en/of nieuwbouw Modernisatie van een bestaand, goed functionerend gebouw past beter in het huidige denken over duurzaamheid dan sloop en nieuwbouw. Te meer daar het hier om een gemeentelijk monument gaat. modernisatie is vele malen goedkoper dan de 300 miljoen euro voor nieuwbouw bij modernisatie zijn de kosten beheersbaar en deels gefaseerd bij modernisatie worden de kosten niet afgewenteld op de gemeenschap via subsidies of rentevrije leningen bij modernisatie hoeft geen kostbare grond te worden verworven door gedeeltelijke afsluiting van de Stadionweg kan het stadion met Varkenoord worden verbonden de goede bereikbaarheid per trein, tram en auto blijft gehandhaafd.
Mogen ze wel een paar keer overlezen ja, het woord modernisatie word wel 30 keer gebruikt ofzo.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 19:10 schreef Caland het volgende:
Ziet er allemaal goed uit ja. Maar ik heb het volgende stukje 5 keer gelezen en ik snap het nog steeds niet.
[..]
Neee, niet Bojan ook al nietquote:Op dinsdag 28 augustus 2012 17:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Toch jammer, waren we zo dichtbij.
Doe maar niet.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:01 schreef PIETR het volgende:
Beter legt van Geel Afonso Alves vast voor een jaartje. Godverdomme.
Prima.quote:Op dinsdag 28 augustus 2012 20:01 schreef PIETR het volgende:
Beter legt van Geel Afonso Alves vast voor een jaartje. Godverdomme.
quote:Volgens het Italiaanse geruchtencircuit zou Feyenoord belangstelling hebben voor Graziano Pellè. Onder andere Skysports Italia en Gazzetta dello Sport berichten over de interesse. De spits werd afgelopen seizoen door Parma verhuurd aan Sampdoria. Hij is in Nederland vooral bekend van zijn periode bij AZ. Gesprekken zouden verregaand zijn. Hoe serieus de geruchten genomen moeten worden is onbekend
quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |