Kans dat ik kom gestegen. SCquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:00 schreef Angel-Joy het volgende:
Als 2Happy4U gaat, komt ik misschien ook
Het is vanaf station rosmalen 10 min met de auto dus ik kan gerust een paar keer op en neer gaan, en bus station is 10 min loop afstand.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:01 schreef Snowbells het volgende:
Overigens denk ik dat de plek van FL niet echt goed bereikbaar is, geen trein enzo en sommigen die niet echt met bussen om kunnen gaan. lees: ik kan niet met bussen omgaan
Maar kan je me dan ook weer terugbrengen?quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:06 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Het is vanaf station rosmalen 10 min met de auto dus ik kan gerust een paar keer op en neer gaan, en bus station is 10 min loop afstand.
Je gaat dezelfde dag weg he?quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:08 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Maar kan je me dan ook weer terugbrengen?![]()
Was voor een aantal mensen naar lelystad ook. Er zijn altijd die mensen die langer of korter moeten reizen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:13 schreef 2Happy4U het volgende:
Is wel een kut afstand reizen om eerlijk te zijn.
Begrijpelijk, maar voor mij persoonlijk is de kans dat ik kom wel wat minder.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:13 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Was voor een aantal mensen naar lelystad ook. Er zijn altijd die mensen die langer of korter moeten reizen.
Ja we kunnen het niet voor iedereen makkelijk maken met reizen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:14 schreef 2Happy4U het volgende:
[..]
Begrijpelijk, maar voor mij persoonlijk is de kans dat ik kom wel wat minder.
hoef nie grgrquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:16 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
bitch please ik moet 4u reizen
Ok okquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:16 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
bitch please ik moet 4u reizen
quote:Helaas, er kon geen reisadvies worden samengesteld
De OV9292 reisplanner was niet in staat om op basis van de ingevoerde gegevens een reisadvies te bepalen.
haha klein autistjequote:Op maandag 27 augustus 2012 19:17 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Ok ok. Van te voren gewoon alles opschrijven waar ik heen moet, hoe ik moet lopen etc.
Omgeving Leiden.quote:
Is voor jou 2 uur en een kwartier reizen, of net ietsjes langer. Er zijn slaap plekken overigens.quote:
Kom ik met mijn spuit 11 opmerkingquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:20 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Is voor jou 2 uur en een kwartier reizen, of net ietsjes langer. Er zijn slaap plekken overigens.
Wij zijn ergquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:18 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
haha klein autistjeik ben net zo
Vanuit oss is dat erg makkelijk want je loopt de trein uit en je ziet rechts de bussen.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:20 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Wij zijn ergmaar ik ga echt NOOIT met de bus dus geen idee hoe dat allemaal werkt, oh jezus
Kom jij langs Nijmegen?quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:20 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Wij zijn ergmaar ik ga echt NOOIT met de bus dus geen idee hoe dat allemaal werkt, oh jezus
No problem.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:21 schreef Ro-ald het volgende:
Reistijd maakt mij niet uit.
Als ik maar kan blijven pitten.
gewoon de bus in en zeggen waar je heen moet, dan krijg je wel een kaartje en betaal je.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:20 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Wij zijn ergmaar ik ga echt NOOIT met de bus dus geen idee hoe dat allemaal werkt, oh jezus
Mijn autisme ik word nu al gekquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:22 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
gewoon de bus in en zeggen waar je heen moet, dan krijg je wel een kaartje en betaal je.
Ik ben de 14e waarschijnlijk weg. Maar als ik de 13e wel kom kunnen we vanaf Nijmegen wel samen heen en terug reizen.quote:
Daar kom ik niet langsquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:25 schreef Dromenvangertje het volgende:
[..]
we gaan wel samen reizen danmoet je wel eerst naar utrecht komen
ik ga via den boschquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:25 schreef Snowbells het volgende:
[..]
Daar kom ik niet langsmaar als we plannen kunnen ik en hypo met jou de bus pakken via oss als je zo gaat!
quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:26 schreef Snowbells het volgende:
OH die AH E-kaart die is geldig tot November, en ik weet een smoes dus zet mij maar op komen kus.
I call dibsquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:26 schreef FL_Freak het volgende:
Er zijn 5 matrassen en 1 bank om op te slapen. Dus in totaal 6 slaapplekken kunnen gereserveerd worden.
DIBS OP EEN MATRASquote:Op maandag 27 augustus 2012 19:26 schreef FL_Freak het volgende:
Er zijn 5 matrassen en 1 bank om op te slapen. Dus in totaal 6 slaapplekken kunnen gereserveerd worden.
Bank meesterras.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:26 schreef FL_Freak het volgende:
Er zijn 5 matrassen en 1 bank om op te slapen. Dus in totaal 6 slaapplekken kunnen gereserveerd worden.
quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:28 schreef Dromenvangertje het volgende:
DIBS OP EEN MATRAS + EIGEN SLAAPRUIMTE
Sowieso één matras voor mij.quote:Op maandag 27 augustus 2012 19:26 schreef FL_Freak het volgende:
Er zijn 5 matrassen en 1 bank om op te slapen. Dus in totaal 6 slaapplekken kunnen gereserveerd worden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |