Dat vond ik toen zo ongeloofwaardig, dan pak je toch een andere fiets? Waarschijnlijk was de explosie van een opgespoten Beltran zelfs hém te machtig.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 07:42 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Armstrong zou na die rit verklaren dat hij zich onder aan de Alpe nog top voelde maar dat hij daarna inhield omdat hij een beetje moe was aangezien hij "een groot deel van de Galibier met aanlopende achterrem had gereden".
Hij merkte het niet tot aan het eind van de Galibier geloof ik. Vond dat ook vreemd. Misschien was hij toen al redelijk slecht aangezien hij de dag erna geloof ik Vino moest laten ontsnappen richting Gap en hij daar weer na in de tijdrit minuten verloor op Ullrich. Wat een Tour was dat!!! Ik was toen 19, zat met dichtgeknepen billen elke dag weer voor de TV...Dat was toch wel één van de grootste Tours van de afgelopen 25 jaar...quote:Op donderdag 30 augustus 2012 07:50 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Dat vond ik toen zo ongeloofwaardig, dan pak je toch een andere fiets? Waarschijnlijk was de explosie van een opgespoten Beltran zelfs hém te machtig.
De Tour van 2003 was legendarisch inderdaad, iedere dag spektakel.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 07:52 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Hij merkte het niet tot aan het eind van de Galibier geloof ik. Vond dat ook vreemd. Misschien was hij toen al redelijk slecht aangezien hij de dag erna geloof ik Vino moest laten ontsnappen richting Gap en hij daar weer na in de tijdrit minuten verloor op Ullrich. Wat een Tour was dat!!! Ik was toen 19, zat met dichtgeknepen billen elke dag weer voor de TV...Dat was toch wel één van de grootste Tours van de afgelopen 25 jaar...
Kan me zo snel echt geen Tour herinneren die zó spectaculair was. Terwijl dat toch echt het hoogtepunt van de EPO was zo ongeveer.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 08:07 schreef Leatherface het volgende:
[..]
De Tour van 2003 was legendarisch inderdaad, iedere dag spektakel.
Het was enorm spectaculair ja. De uiteindelijk spannende tweestrijd tussen Amstrong en Ullrich. Beloki die sterk reed in de eerste Alpenritten, tot zijn val op weg naar Gap. Vinokourov die voor het eerst een serieuze gooi deed naar het podium. Sowieso veel spektakelritten. Spannende strijd om het groen tussen Cooke en McEwen.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 09:12 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Kan me zo snel echt geen Tour herinneren die zó spectaculair was. Terwijl dat toch echt het hoogtepunt van de EPO was zo ongeveer.
Ik denk ook meteen aan de rit naar Luz Ardiden; Armstrong die eerst op de col daarvoor moest lossen bij Ullrich maar zich weer terugknokte; vervolgens demarreerde hij in het spoor van Mayo keihard bij Ullrich weg; viel...Ullrich wachtte op hem aangespoord door Tyler Hamilton die zijn vriend Armstrong wilde beschermen; Armstrong demarreerde nogmaals weg en pakte 40 seconden.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 09:25 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Het was enorm spectaculair ja. De uiteindelijk spannende tweestrijd tussen Amstrong en Ullrich. Beloki die sterk reed in de eerste Alpenritten, tot zijn val op weg naar Gap. Vinokourov die voor het eerst een serieuze gooi deed naar het podium. Sowieso veel spektakelritten. Spannende strijd om het groen tussen Cooke en McEwen.
Was toch ook met de slottijdrit dat Ullrich iets dichterbij leek te komen maar toen onderuit ging? (wss niet genoeg goedgemaakt om te winnen, maar toch)quote:Op donderdag 30 augustus 2012 09:38 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Ik denk ook meteen aan de rit naar Luz Ardiden; Armstrong die eerst op de col daarvoor moest lossen bij Ullrich maar zich weer terugknokte; vervolgens demarreerde hij in het spoor van Mayo keihard bij Ullrich weg; viel...Ullrich wachtte op hem aangespoord door Tyler Hamilton die zijn vriend Armstrong wilde beschermen; Armstrong demarreerde nogmaals weg en pakte 40 seconden.
Het is zelfs de vraag of Contador de Vuelta gaat winnen. Hij heeft veel goedgemaakt in de tijdrit, maar Purito kan wellicht weer wat uitlopen in de bergen. Vraag is ook op Contador wel op tijd de absolute topvorm haalt.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 09:53 schreef JohnDDD het volgende:
Kortom: wat een Tour, wat een helden! Ik vraag me wel af wat het aandeel van de EPO is geweest in de creatie van deze helden; denk dat de EPO wel een rol heeft gespeeld bij het constant op niveau houden van hun prestaties. Wat je nu ziet is dat de grote mannen wel goed presteren maar niet constant genoeg om de winnaar van een grote ronde (of de top 5) met enige zekerheid te voorspellen. Toen wist je gewoon dat die mannen elke dag constant op niveau gingen zijn. Ook omdat ze dankzij hun perfecte dopingprogramma's dag na dag boven de rest uitstaken. Nu zijn er inmiddels geen kampioenen meer; zelfs Contador is na zijn schorsing niet in staat om écht potten te breken in Spanje.
Vermoed dat dit zonder doping zijn topvorm ísquote:Op donderdag 30 augustus 2012 10:20 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Het is zelfs de vraag of Contador de Vuelta gaat winnen. Hij heeft veel goedgemaakt in de tijdrit, maar Purito kan wellicht weer wat uitlopen in de bergen. Vraag is ook op Contador wel op tijd de absolute topvorm haalt.
Hij heeft 0 wedstrijdritme. Ik denk dat ie wel beter kan als hij weer een normaal seizoen gaat draaien.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 10:28 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Vermoed dat dit zonder doping zijn topvorm ís![]()
Het gaat steeds meer op een film lijken.quote:'Sheryl Crow ondervraagd in onderzoek naar Armstrong'
HOOFDDORP - Zangeres Sheryl Crow heeft de federale agenten die onderzoek deden naar het vermeende dopinggebruik van Lance Armstrong en zijn voormalige ploeg US Postal informatie overhandigd.
Dat meldt de New York Daily News zaterdag. Crow zou eind 2011 zijn ondervraagd.
De zangeres en Armstrong hadden tussen 2003 en 2006 een relatie en Crow reisde met de Texaan mee gedurende de Tour de France van 2004 en 2005.
Jeff Novitzky, die het federale onderzoek leidde, wil geen commentaar geven op het bericht in de New York Daily News. Toen de federale justitie het onderzoek sloot wegens gebrek aan bewijs, pakte het Amerikaanse antidopingbureau USADA de zaak op.
Die instantie oordeelde vorige week dat Armstrong zijn zeven Tourzeges moet inleveren, deels op basis van het door Novitzky verzamelde bewijs. Het is nog niet duidelijk welke stappen de mondiale wielerunie UCI nu onderneemt.
Crow woonde met Armstrong samen in een appartement in het Spaanse Girona. Deze woning diende volgens Floyd Landis en Tyler Hamilton, oud-ploeggenoten van de Texaan, als distributiecentrum voor prestatiebevorderende middelen.
Een aanlopend remmetje druk je zo recht, of zet je heel simpel openquote:Op donderdag 30 augustus 2012 07:50 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Dat vond ik toen zo ongeloofwaardig, dan pak je toch een andere fiets? Waarschijnlijk was de explosie van een opgespoten Beltran zelfs hém te machtig.
Ik ben benieuwd of ze mij nog komen ondervragen, ik zat voor de TVquote:Op zaterdag 1 september 2012 12:51 schreef OProg het volgende:
[..]
Het gaat steeds meer op een film lijken.
Beetje kinderachtig inderdaad.quote:Op zaterdag 1 september 2012 13:31 schreef TargaFlorio het volgende:
Het is jammer en dom dat USADA zo de nadruk gelegd heeft op het afpakken van z'n zeges.
Inderdaad, aan wie moet je die zeges dan gunnenquote:Op zaterdag 1 september 2012 13:31 schreef TargaFlorio het volgende:
Het is jammer en dom dat USADA zo de nadruk gelegd heeft op het afpakken van z'n zeges.
twitter:
twitter:nyvelocity twitterde op zondag 02-09-2012 om 19:41:09The positives USADA have are new, previously undisclosed. Which begs the question, who covered it up? reageer retweet
Ik ben benieuwd.twitter:nyvelocity twitterde op zondag 02-09-2012 om 19:37:07Sheryl Crow AND Kristin Armstrong cooperated reageer retweet
http://www.cyclingnews.co(...)ve-armstrong-samplesquote:French TV show claims American agency retested Armstrong's samples
Stade 2, the weekly television sports show by France 2, claims that the American Anti-Doping Agency (USADA) is in possession of blood samples from Lance Armstrong, which they have retested and have now come back positive for performance-enhancing drugs.
A reporter from France 2, Nicolas Geay, claimed he had exclusive information from USADA's Travis Tygart, according to which he "could now reveal" that blood samples taken earlier during Armstrong's career had been retested under the authority of USADA and "finally came back positive".
USADA is expected to send the final report to the UCI in two weeks time, according to French television, and make it public at the same time in order to put the governing body of the sport under pressure to ratify their life-time ban for Armstrong.
Armstrong did not want to comment when approached by French television in Montreal, Canada, last week, where he was invited as a guest speaker at the World Cancer Congress. He has always denied taking performance enhancing drugs but chose not to contest USADA's charges, leading to a life-time ban and all results from August 1, 1998 being stripped from his palmares. Armstrong went on record to later state that in his eyes he was still a seven time Tour de France winner.
de UCI heeft het toen in de doofpot gestopt?quote:Op zondag 2 september 2012 21:51 schreef Beardslasher het volgende:
[..]
http://www.cyclingnews.co(...)ve-armstrong-samples
Heeft USADA nieuwe opsporingstechnieken of is er meer aan de hand?
Neem aan dat er meer samples zijn en dit lijkt om samples te gaan die Usada opnieuw getest heeft. Die Zwitserse samples zullen er niet meer zijn als dat onder het tapijt is geschoven maar waarschijnlijk zijn er nog genoeg andere samples.quote:Op zondag 2 september 2012 21:59 schreef ThePlaneteer het volgende:
Dat is toch al oud nieuws? Dat was in Zwitserland. Daarnaast hebben ze ook nog die positieve test uit '99.
.quote:A reporter from France 2, Nicolas Geay, claimed he had exclusive information from USADA's Travis Tygart, according to which he "could now reveal" that blood samples taken earlier during Armstrong's career had been retested under the authority of USADA and "finally came back positive"
Is dat nou al bekend? Wie de winnaars zijn van die tours?quote:Op zondag 2 september 2012 11:58 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Inderdaad, aan wie moet je die zeges dan gunnen. Je schiet er niets mee op. Een schuldbekentenis zou ik heel goed vinden maar laat die zeges gewoon staan. Die hele periode zat vol fout volk qua doping.
!!!quote:Op zondag 2 september 2012 22:07 schreef Parafernalia het volgende:
[..]
Is dat nou al bekend? Wie de winnaars zijn van die tours?
En de woordkeuze is enigszins ongelukkig, want het lijkt alsof ze net zo lang getest hebben totdat er eindelijk eens wat positiefs te zien was... Maar zoals altijd is het geen inhoudelijke reactie van Armstrong, maar een play op iets kleins, zodat de aandacht daar weer op wordt gevestigd en de geloofwaardigheid van het USADA weer een 'klap' krijgt of zo...quote:A reporter from France 2, Nicolas Geay, claimed he had exclusive information from USADA's Travis Tygart, according to which he "could now reveal" that blood samples taken earlier during Armstrong's career had been retested under the authority of USADA and "finally came back positive"
twitter:dnelissen twitterde op zondag 02-09-2012 om 23:03:10Armstrong zaak: Er schijen actieve wielrenners te zijn die een vrijwillige schorsing gaan uitzitten voor hun betrokkenheid #collateraldamage reageer retweet
Het is ondertussen wel de 37e ongelukkige woordkeuze of uitspraak van USADA / Tygartquote:Op zondag 2 september 2012 22:49 schreef DeeBee het volgende:
En de woordkeuze is enigszins ongelukkig, want het lijkt alsof ze net zo lang getest hebben totdat er eindelijk eens wat positiefs te zien was... Maar zoals altijd is het geen inhoudelijke reactie van Armstrong, maar een play op iets kleins, zodat de aandacht daar weer op wordt gevestigd en de geloofwaardigheid van het USADA weer een 'klap' krijgt of zo...
Je hebt gelijk, als de ghostwriter van Lance nu eens voor het USADA had gewerkt, dan waren hun persberichten en nieuwsquotes wat duidelijker en hadden ze hun impact niet gemist of waren ze niet zo suggestief als nu af en toe het geval is!quote:Op zondag 2 september 2012 23:08 schreef SaintOfKillers het volgende:
[..]
Het is ondertussen wel de 37e ongelukkige woordkeuze of uitspraak van USADA / Tygart
Dat werd toch al bekend tijdens de Tour? Waren toch Zabriskie, Hincapie, Leipie en VDV?quote:Op zondag 2 september 2012 23:07 schreef Evertjan het volgende:
twitter:dnelissen twitterde op zondag 02-09-2012 om 23:03:10Armstrong zaak: Er schijen actieve wielrenners te zijn die een vrijwillige schorsing gaan uitzitten voor hun betrokkenheid #collateraldamage reageer retweet
Lijken me indianenverhalen, nu zijn sporters wel gestoord genoeg om amper geteste middelen te nemen maar dat middel was toen nog in fase II en pas in 2005 in fase III. Een groot bedrijf als Roche gaat ook niet zomaar dat soort middelen vrijgeven natuurlijk terwijl het nog getest wordt.quote:Op zondag 2 september 2012 23:10 schreef Panthera. het volgende:
Gerucht is dat hertest gaat over CERA, dat destijds (2004-05) in de experimentele fase zat.
Niemand mag het bewijs inzien, behalve France 2?quote:Op zondag 2 september 2012 22:05 schreef Ericr het volgende:
A reporter from France 2, Nicolas Geay, claimed he had exclusive information from USADA's Travis Tygart, according to which he "could now reveal" that blood samples taken earlier during Armstrong's career had been retested under the authority of USADA and "finally came back positive"
[..]
.
Als ze consequent zijn wel.quote:Op maandag 3 september 2012 12:20 schreef OProg het volgende:
Zouden ze bijvoorbeeld ook de koninginnerit van Hincapie uit de tour van 2005 gaan schrappen?
Zijn staal was eigenlijk niet rechtsgeldig omdat de B-staal niet lukte. Maar na zijn bekentenis had hij zijn medaille al terug gegeven. De UCI heeft hem dan ook maar officieel uit de boeken gehaald.quote:Op maandag 3 september 2012 12:55 schreef OProg het volgende:
Ik snap vooral dat het gewoon een zootje is geworden.
Hamilton werd natuurlijk wel op die zelfde spelen gepakt.
De mythe moest koste wat kost in stand blijven om een of andere reden.quote:Op dinsdag 4 september 2012 16:10 schreef SaintOfKillers het volgende:
Als de "betrapt maar in de doofpot" verhalen kloppen (lijkt toch steeds realistischer te worden), dan blijkt dat toch de verkeerde keuze te zijn geweest. Als Armstrong toen gewoon zijn 2 jaren had uitgezeten, dan had hij daarna kunnen verder gaan zoals alle anderen. Een schijnheilige mea culpa en zand erover in plaats van krampachtig een llusie proberen op te houden.
Hij draagt nu gewoon de gevolgen van zijn keuze om niet het klassieke wielerpad te bewandelen.
voor zijn livestrong centjes, waar hij veel mee verdiend!quote:Op dinsdag 4 september 2012 16:42 schreef Leatherface het volgende:
[..]
De mythe moest koste wat kost in stand blijven om een of andere reden.
quote:Op dinsdag 4 september 2012 18:10 schreef THEFXR het volgende:
[..]
voor zijn livestrong centjes, waar hij veel mee verdiend!
Ook wel voor het imago van de sport. Als zelfs een ex-kankerpatiënt al niet meer integer blijkt, dat is enorme imagoschade. Maar misschien is een mea culpa soms de meest wijze optie.quote:Op dinsdag 4 september 2012 18:10 schreef THEFXR het volgende:
[..]
voor zijn livestrong centjes, waar hij veel mee verdiend!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |