Dit topic is speciaal gemaakt voor mensen die net begonnen zijn met hardlopen, of die zich nog thuis voelen hier . Het maakt niet uit of je nou met Evy loopt, je eigen schema volgt of C25K: Iedereen is hier welkom! Je kan in dit topic praten over je voortgang, welke kleding je wil dragen, hoe zwaar/makkelijk het allemaal gaat..Je kan het zo gek niet verzinnen. Stel ook gerust vragen, we zijn hier om elkaar te helpen . ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Er zijn 3 verschillende hardlooptopics gaande: [LIF] Topicreeks: Hardlopen voor beginners : Specifiek bedoeld voor mensen die hardlopen gebruiken om bijv af te vallen, over de kleding te praten etc. Tevens zijn we allemaal recent begonnen met hardlopen [SPT] Topicreeks: Hardlopen voor beginners : Voor de hardlopers die hardlopen werkelijk als een sport zien maar die wel net begonnen zijn. [SPT] Topicreeks: Centraal topic voor amateurhardlopers : Dit topic is voor de hardlopers die geen beginners meer zijn, al aardig wat wedstrijden lopen, flink op de tijden letten maar toch nog amateurs zijn.
Kijk en post gezellig mee in het topic wat voor jou van toepassing is ---------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tevens zijn we een Fok! Endomondo team begonnen! Dus gebruik je Endomondo om je voortgang bij te houden? Meld je dan aan bij het Fok! Endomondo team en laat zien dat Fok!kers ook buiten komen
Op zondag 26 augustus 2012 01:21 schreef N.I.M.B.Y. het volgende: Oei ik moet gaan slapen rust is zeer belangrijk iedereen weet dat maar de meeste lappen dit feit aan hun laars.. ik soms ook
Ik wil automatisch zeggen "rust is groei" maar het is geen krachttraining. Maar rust is natuurlijk goed voor alles, ook voor hardlopers.
Just remember, you can't climb the ladder of success with your hands in your pockets. ~Arnold Swarzenegger
Op zondag 26 augustus 2012 01:21 schreef N.I.M.B.Y. het volgende: Oei ik moet gaan slapen rust is zeer belangrijk iedereen weet dat maar de meeste lappen dit feit aan hun laars.. ik soms ook
Ik lag al te slapen ,maar Vampirella ( m'n nieuwe buurvrouw) vond 1.00 uur wel een geschikt tijdstip om haar droger aan te zetten
Yuki we gaan echt binnenkort ff met z'n 3en lopen. Puur om voor jou te bewijzen dat dit een piece of cake voor je zal zijn Ik geloof in je!
Mogguh
Wauw, goede timing jullie zijn lief!! thx meis
Ik ben iig blij dat ik de nacht redelijk doorgekomen ben. Kramp gehad tot een uur of 2-3, daarna behoorlijk goed door kunnen slapen dus voel me ook weer wat beter En voordeel van morgen om 8 uur moeten beginnen: ik kan morgen weer naar de loopgroep
Wat gaan jullie lopen vandaag? Ik ga een loopje doen van 30 minuten. zone 1 of 2, wat dus zone 2 wordt omdat het anders helemaal slakkentempo is.
Renate Wennemars houdt voor beginners trouwens een andere formule aan qua hartslag: 220 - 90% van je leeftijd. En vrouwen mogen daar weer 5 bij op tellen. Scheelt toch weer een beetje.