Ja, precies, nu hoef ik het niet, eerst maar redesignenquote:Op maandag 27 augustus 2012 01:17 schreef Frey het volgende:
[..]
Hoe durven ze daar dat prachtige logo op te zetten?![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jij moet nog krijgen wat je verdient. Keep the change.
quote:Op maandag 27 augustus 2012 01:28 schreef Frey het volgende:
Remco:LudoSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Begint meteen al goed
Tegenslag werpt schaduw op geluk.
Inderdaadquote:
quote:Op maandag 27 augustus 2012 01:16 schreef LetsGame het volgende:
Seizoen 20 dvdbox, faal
[ afbeelding ]
Hoe het publiek reageert op het gevecht van Laura en Bowien... Dat zegt toch genoegquote:Op maandag 27 augustus 2012 03:20 schreef LetsGame het volgende:
[..]
Inderdaad
Op de vragen over Sjors en de studio na waren de vragen wel erg makkelijk voor een GTST fan![]()
Vooral de vragen over Arnie en, voor mij, de leader
Waarom dat logo?quote:Op maandag 27 augustus 2012 01:16 schreef LetsGame het volgende:
Seizoen 20 dvdbox, faal
[ afbeelding ]
In ieder geval zó dom dat ze dat logo gebruiken jaquote:Op maandag 27 augustus 2012 10:21 schreef Woelli het volgende:
[..]
Waarom dat logo?
Hoe dom kunnen ze zijn
Omdat-ie pas écht uitkomt op 16 oktober. Dit was een soort "preview" voor de bezoekersquote:Maar waarom kun je deze nog niet bestellen via bol?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk die witte, maar die zwarte is zoveel mooier.quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:30 schreef Woelli het volgende:
* Welke foto zullen ze gaan gebruiken voor seizoen 9? Die witte (met Pete en Che) of die zwarte (met Dian, Jessica, Julian en Daniel)?![]()
Zo grappig dat sommige seizoenen geen officiële castfoto's hebben, maar andere seizoenen meerderequote:Op maandag 27 augustus 2012 11:30 schreef Woelli het volgende:
Ben ook benieuwd hoe de dvdbox van seizoen 9, 12 en 13 er uit gaat zien.
* Welke foto zullen ze gaan gebruiken voor seizoen 9? Die witte (met Pete en Che) of die zwarte (met Dian, Jessica, Julian en Daniel)?![]()
* Van seizoen 12 zal wel gewoon de hele cover worden gebruikt en dan het logo middenin, zo over het hoofd van Terra![]()
* En voor seizoen 13 zal zeker die castfoto ter ere van 2500e aflevering worden gebruikt.Of zullen ze ons toch verrassen met de castfoto die nooit is gepubliceerd maar wel gemaakt.
Als je goed kijkt zie je dat Ingeborg en Wim hun pinken in elkaar gevouwen hebbenquote:Op maandag 27 augustus 2012 11:38 schreef Frey het volgende:
[..]
Ik denk die witte, maar die zwarte is zoveel mooier.
[ afbeelding ]
![]()
![]()
quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:20 schreef Woelli het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 27 augustus 2012 11:59 schreef Woelli het volgende:
Heeft iemand toevallig ook een goede versie van de castfoto van seizoen 12 met Marcus.
Die is er namelijk wel, maar ik heb nog nooit echt een goede versie gezien.
quote:Op maandag 27 augustus 2012 12:20 schreef PeterKelder het volgende:
[..]JaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik ben allang gestopt met hopen dat er nog iets positiefs gebeurd aan het huidige gtst. Wat mij betreft was de laatste goede verhaallijn Ludo die Martine terugpakt. Als ik bedenk hoe oer en oersaai, sloom en nietszeggend alles daarna is geworden (op een jaarlijkse freakmomentje die ze erin hebben gehouden na) dan snap ik niet dat ik nog zo lang elke dag heb gekeken.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |