Naomi heeft maar 5x geoefend.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 15:16 schreef Karina het volgende:
Mooie kleding hebben ze
Naomi danste flink uit de maat zeg...
Maatgevoel kun je denk ik niet aanleren.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 15:36 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Naomi heeft maar 5x geoefend.
Nee dat weer niet..maar wilde zeggen dat zij 5 x geoefend heeft.quote:Op woensdag 29 augustus 2012 15:39 schreef Karina het volgende:
Maatgevoel kun je denk ik niet aanleren.
Precies mijn punt, iemand die uit de maat danste bleef erin en hij, al danste hij niet supergoed, maar wel in de maat, eruit.quote:
Pics or it didn't happen.quote:
De resultshow van wie er door mag gaan naar de volgende show van volgende week ..is te zien naar Koefnoen..Eerst SCD dan Koefnoen en dan de uitslag van SCDquote:Op zaterdag 1 september 2012 11:15 schreef SlimShady het volgende:
Ik denk dat ik liever dit kijk dan Beat the Best. Daarna Koefnoen.
de 1e week kan je geen onvoldoendes gevenquote:Op zaterdag 1 september 2012 20:43 schreef Disana het volgende:
Oei.
Ze zijn veel strenger dan de vorige keer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |