Jongere, denk ikquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:17 schreef Pedroso het volgende:
Wat zijn die sterretjes voor de namen op de liveticker ?
Die in aanmerking komen voor het jongerenklassement denk ik.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:17 schreef Pedroso het volgende:
Wat zijn die sterretjes voor de namen op de liveticker ?
Is ook nog wel heel jong natuurlijk.quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:25 schreef Zelva het volgende:
Kelderman blijft toch raar wisselvallig. In de ene koers rijdt hij de ritten-in-lijn heel goed, en blijft hij achter bij het tijdrijden, en dan in een andere koers is ie weer subliem aan het tijdrijden, maar lukt het in lijn niet zo.
Er is morgen wel nog een etappequote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:26 schreef Marcoss het volgende:
Navar haalt het niet, Westra zo goed als zeker eindwinnaar
Het is een Nederlander, die vallen nooit van hun fiets!quote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:29 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
Er is morgen wel nog een etappeals hij op de fiets blijft zitten dus.
idd want denkt die jongen wel niet met zon mentaliteit kan hij beter thuis blijvenquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:31 schreef ItaloDancer het volgende:
Kelderman 17:24, nee dat is hem dus niet. Bijna 50 seconden op Westra, hoewel die wel erg sterk was.....
Helaas, zoek maar een ander topic opquote:Op zaterdag 25 augustus 2012 20:32 schreef Evertjan het volgende:
[..]
idd want denkt die jongen wel niet met zon mentaliteit kan hij beter thuis blijven
Heb geen idee, maar kan me idd niet herinneren dat ik het ooit eerder op tv heb gezien.quote:Op zondag 26 augustus 2012 15:38 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Voor het eerst in de moderne geschiedenis dat deze wedstrijd live uitgezonden wordt?
Bron: NOSquote:Westra wint Ronde van Denemarken
Lieuwe Westra heeft de 23ste editie
van de Ronde van Denemarken op z'n naam
geschreven.De Fries uit de Vacansoleil-
ploeg handhaafde zich zondag in de gele
trui,die hij zaterdag door een zege in
de tijdrit had veroverd.
De zege in de slotrit van Slagelse naar
Fredriksberg ging naar Mark Cavendish.
De Brit van Team Sky won de massaspurt,
voor de Duitser André Greipel die de
eerste en tweede etappe had gewonnen.
Westra is na Servais Knaven (1997) de
tweede Nederlander die de Deense ronde
wint.Het is voor Westra (29) zijn derde
grote succes van dit jaar.Eerder boekte
hij een ritzege in Parijs-Nice en werd
hij Nederlands kampioen tijdrijden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |