Ik doelde er eigenlijk op dat het meestal de man is die dan weer zijn knip open moet trekken als er een 'o zo'n leuk setje' gespot is.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 23:14 schreef Meloewa het volgende:
[..]
Precies een lelijk uitziend niet gematch setje.
ja dat moet de man er dan maar voorover hebben .quote:Op donderdag 23 augustus 2012 23:19 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik doelde er eigenlijk op dat het meestal de man is die dan weer zijn knip open moet trekken als er een 'o zo'n leuk setje' gespot is.
Misschien kijk je wel teveel films of lees je teveel boeken. In de realiteit valt dat mee.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 23:19 schreef Frank_Drebin het volgende:
[..]
Ik doelde er eigenlijk op dat het meestal de man is die dan weer zijn knip open moet trekken als er een 'o zo'n leuk setje' gespot is.
ja precies van die sugardaddys misschien of van die mannen die vrouwen importeren. Meestal gaan die lekker mee uitzoeken.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 23:22 schreef Volgut het volgende:
[..]
Misschien kijk je wel teveel films of lees je teveel boeken. In de realiteit valt dat mee.
Waar ren je normaal?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 23:29 schreef Trommeldaris het volgende:
15 euro duur vindenAls ik ren valt er nog meer uit mijn zak.
Was ook een flauw grapje.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 23:22 schreef Volgut het volgende:
[..]
Misschien kijk je wel teveel films of lees je teveel boeken. In de realiteit valt dat mee.
Gewoon credit where credit is due.quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 00:11 schreef GreaserNL het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
^
Zo'n gevoel krijgt ze van die kleutertekening van jou.
Je hebt gewoon een oogje op die tut hequote:Op vrijdag 24 augustus 2012 00:17 schreef JosefDettelbacher het volgende:
[..]
Gewoon credit where credit is due.
Hopelijk zit ze zich nu te vingeren op dat plaatje en mijn gekruide worstjequote:Op vrijdag 24 augustus 2012 00:18 schreef GreaserNL het volgende:
[..]
Je hebt gewoon een oogje op die tut he
quote:Op vrijdag 24 augustus 2012 00:19 schreef JosefDettelbacher het volgende:
[..]
Hopelijk zit ze zich nu te vingeren op dat plaatje en mijn gekruide worstje
ik ben moslima ik vinger nietquote:Op vrijdag 24 augustus 2012 00:19 schreef JosefDettelbacher het volgende:
[..]
Hopelijk zit ze zich nu te vingeren op dat plaatje en mijn gekruide worstje
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |