Me too.. Al heb ik ook vrede met vriendschap, maar liever meerquote:Op donderdag 30 augustus 2012 00:36 schreef killeroy_nl het volgende:
Succes ermee, DaMook. Hoop dat het goed komt voor je.
Nja, oneens... als ik stress heb zie je dat ook meteen.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 13:00 schreef SquashBanana het volgende:
Het grappige is, van stress word je juist dik. De grootste bullshit dus dat ze daardoor afviel![]()
bron: http://www.scientias.nl/stress-maakt-dik/8553
Dat is nog maar de helft wat ze op me afschoof...quote:Op donderdag 30 augustus 2012 13:10 schreef SquashBanana het volgende:
Klopt je hoeft niet persé veel te gaan eten van stress, maar wanneer je weinig eet zal je lichaam in de overlevingsmodus (spaarstand) waardoor je minder verbrand en zoveel mogelijk calorieën gaat opslaan. Als je daarna weer normaal gaat eten duurt het een tijdje voordat dit proces zich hersteld en kom je dus aan. Als je dit af en toe overkomt maakt dat niet uit maar als je vaak gestressed bent zal je wel degelijk dikker worden.
En dat ze last had van die psychische stoornissen is heel vervelend natuurlijk maar om dan op jou af te gaan schuiven dat ze gewichtsproblemen heeft
Dit is nog niets lol...quote:Op donderdag 30 augustus 2012 13:22 schreef SquashBanana het volgende:
Nou en ik dacht dat ik het extreem had mee gemaakt, blijkbaar heb je altijd nog baas boven baas
Moeilijk om een geliefd iemand achter te laten maar zo te zien is het hoogst tijd dat je verder kijkt (wat ook al gebeurd wss anders was het niet je ex)
Ja dat bedoelde ik. Een ander iemand waar ik heel blij van wordquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 15:13 schreef Skull-splitter het volgende:
+10 voorspelbaar
Jammer de bammer voor hem, kans gehad, tijd om aan zichzelf te werken, jij bent daar nu al volop mee bezig(hoop dat je naast een lief iemand vooral een ander iemand hebt getroffen waar je het fijn mee hebt
)
Meer ook een ander typequote:Op vrijdag 31 augustus 2012 15:16 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Ja dat bedoelde ik. Een ander iemand waar ik heel blij van word![]()
Maar gewoon dat gezeik.. bahbah
Ken de achtergrond niet helemaal... Staat me heel licht iets van bij.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 14:56 schreef LaLouchi het volgende:
Och jongens wat ben ik mijn ex zat... berichthe "hey hoe is het? Kunnen we zondag even praten..?" Dus ik stuur terug; "waarover?" "Ja over ons want ik wil nu echt gaan beslissen of we uit elkaar gaan!" Nou sorry hoor maar toen brak echt mijn klomp. Dat is allang besloten! Dus ik stuur terug " wat mij betreft zijn we al uitelkaar.." krijg ik terug "oh dat had je me dan toch wel kunnen laten weten??" Echt wtf... en toen allemaal gezeik dat hij het zo slecht heefr omdat hij allimentatie betaald en dat hij vibd dat dat wel minder kan.. ik betaal verdorie alke vasten lasten alleen. Wat ook nog van hem is. Bah wat is dat een naar mannetje zeg..
Verder gaat nog steeds super met mij
Hmm nee dit is idd een uitzonderlijk geval..quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 16:28 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ken de achtergrond niet helemaal... Staat me heel licht iets van bij.
Wat ik wou zeggen was "mensen maken fouten", maar er staat me iets van bij dat dit wel een uitzonderlijk geval was.
Zo simpel werkt het echt niet. Ligt echt aan persoon en gewoontes.quote:Op donderdag 30 augustus 2012 13:00 schreef SquashBanana het volgende:
Het grappige is, van stress word je juist dik. De grootste bullshit dus dat ze daardoor afviel![]()
bron: http://www.scientias.nl/stress-maakt-dik/8553
Ach, mss onderbewust mezelf ook moed inpratenquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 16:29 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Hmm nee dit is idd een uitzonderlijk geval..
Moed inpraten? Ist zo erg? :pquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 16:31 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Ach, mss onderbewust mezelf ook moed inpratenI dunno.
Het is wel vrij ernstig ja. Nou ben ik verder volgens mij wel een lieve jongen geweest hoorquote:
Oh das naar. Had ik ook dat gevoel maarja ben nu blij dat ik ervan af ben. Kost tijd en een killing periode waarvan je denkt dit gaat nooit meer over. Naar dan ineens gaat de zon weer schijnenquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 16:37 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Het is wel vrij ernstig ja. Nou ben ik verder volgens mij wel een lieve jongen geweest hoor
Ach... Ik vind het zelf ook allemaal erg verwarrend.
Thanks. Maar ben er inmiddels wel aan gewend. We gingen pas weer een maandje of 3 echt met elkaar om nadat het een half jaar uit is geweest.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 17:03 schreef LaLouchi het volgende:
[..]
Oh das naar. Had ik ook dat gevoel maarja ben nu blij dat ik ervan af ben. Kost tijd en een killing periode waarvan je denkt dit gaat nooit meer over. Naar dan ineens gaat de zon weer schijnen
Sterkte
Yeah, I know whatcha mean. Raar hoe dingen lopen soms.. En hoe snel ook. Weet niet echt wat ik kan zeggen voor je, behalve sterkte.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 16:28 schreef Gengar het volgende:
Hmm even een dipje..
Onbegrijpelijk eigenlijk dat je vorig jaar deze week nog in een hotel in Barcelona ligt met je vriendin, waar ze 's avonds tegen je zegt: Ik kan me geen leven voorstellen zonder jou, ben nog nooit zo verliefd geweest.. bla bal
3 Maanden later maakt ze het uit, want de ''druppel'' deed de emmer overlopen, en daarna is het contact vrijwel meteen dood gegaan, om niet meer te herstellen. Nu heeft ze alweer 4 maanden een andere vriend...
Fuck relaties denk ik dan soms..
Snap precies wat je bedoeld. Geef jezelf de tijd. Time is the key. Klinkt stom maar is echt waar. Elke x als iemand dat tegen mij zei dacht ik ja voor jou miss. Maar geldt echt voor iedereen. Weer beetje meer in je rugzak en weer van geleerd. Okal doet het pijn.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 17:06 schreef Seksgod_beta_v1 het volgende:
[..]
Thanks. Maar ben er inmiddels wel aan gewend. We gingen pas weer een maandje of 3 echt met elkaar om nadat het een half jaar uit is geweest.
Maar vermoed dat het nu wel echt klaar is. En als ik nu terugkijk vraag ik me af of ik er zelf vorig jaar augustus niet al een punt achter had moeten zetten.
Maar emotioneel gezien zit ik er nog compleet aan vast. Heftige ervaring geweest gewoon. Zal nog wel ff duren dus
Zij geeft hem dat recht. En jij zou dat recht niet meer moeten willen lol. Wat een snol. Sommige meiden willen nou eenmaal zoiets. Als jij goed voor haar was e.d. dan kan jij verder niks doen. Dus laat haar maar gewoon en denk fuck em en zoek een leuker meisje. Met dikkere premmenquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:45 schreef MonteCristo het volgende:
Ik probeer mijn ex al maandenlang te vergeten maar het lukt niet. Iedere ochtend word ik wakker en denk ik bij mezelf: "was ik maar bijzonder voor haar". We hadden een heel erg intieme relatie, totdat het helaas in de klippen liep. Toen ze het uitmaakte vertelde ze me dat ze een ex heeft "die heel bijzonder voor haar is geweest" en daarom heeft ze nu nog contact met hem...
Ik dacht dat we iets speciaals hadden maar toen ze dat eenmaal zei, toen stortte mijn wereld helemaal in. Ik dacht dat ik speciaal en bijzonder voor haar was omdat ze dat ook zo vaak tegen me zei en sms'te en zo. Nu ben ik enkel lucht voor haar. Ze negeert me volledig. Terwijl die eikel van een ex van haar nog wel gewoon doodleuk contact met haar mag hebben terwijl die schoft nota bene vreemd is gegaan. Ik vraag me dan echt af: wat geeft hem het recht dat hij wel contact mag onderhouden en ik niet?
bah.
Tijd heelt alle wonden enzo. En bier ook. Voor jou dan breezer, drankje?quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 19:48 schreef DolOpKoekjes het volgende:
kutdag. twijfel door dit hele gedoe weer hard aan mezelf.
en daarbij komt dat ik het idee heb dat ik hier nooit overheen kom, al weet ik dat dat onzin is. waarom plaats ik zo'n rotjong dan ook op zo'n voetstuk?
kut.
Bier werkt indd goed de eerste paar wekenquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:51 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Tijd heelt alle wonden enzo. En bier ook. Voor jou dan breezer, drankje?![]()
Daarna ook, mits korsakoffquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:54 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
Bier werkt indd goed de eerste paar weken
En jacks en FrNgelico, en gin tonics!quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:54 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
Bier werkt indd goed de eerste paar weken
probleem was meer dat na de eerste paar weken het me wat te duur werdquote:
Jacks zijn natuurlijk ook zeer goedquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:55 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
En jacks en FrNgelico, en gin tonics!
Thanks, heeft me aardig opgevrolijkt.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:49 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Zij geeft hem dat recht. En jij zou dat recht niet meer moeten willen lol. Wat een snol. Sommige meiden willen nou eenmaal zoiets. Als jij goed voor haar was e.d. dan kan jij verder niks doen. Dus laat haar maar gewoon en denk fuck em en zoek een leuker meisje. Met dikkere premmen
Nou ja dan moet je op de new kids tourquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:55 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
probleem was meer dat na de eerste paar weken het me wat te duur werd
[..]
Jacks zijn natuurlijk ook zeer goed
Schultenbrau endergelijke lust ik nietquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:57 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Nou ja dan moet je op de new kids tour
Ja ik moet zeggen ik heb tot nu toe nooit (naar mijn idee veel te weinig) moeite gehad als het uit ging met een meid. Terwijl ik toch best wel om ze gaf. Moet zeggen ik probeer het wel beetje zo te maken dat zij het uitmaakt of wat boos doet want anders voel ik me wel schuldig als ik het uit maak.. beetje zelfindekking maar ja. Vanavond is het na een dik jaar uit met mijn vriendin (nu dus ex) maar voel me er vrij goed onder, eigenlijk is dat wel wat treurig als ik er serieus over nadenkquote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:58 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
Schultenbrau endergelijke lust ik niet
Muziek is een goede tweede iig
Zou willen dat ik er zo 'luchtig' over kon denken.quote:Op zaterdag 1 september 2012 00:00 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Ja ik moet zeggen ik heb tot nu toe nooit (naar mijn idee veel te weinig) moeite gehad als het uit ging met een meid. Terwijl ik toch best wel om ze gaf. Moet zeggen ik probeer het wel beetje zo te maken dat zij het uitmaakt of wat boos doet want anders voel ik me wel schuldig als ik het uit maak.. beetje zelfindekking maar ja. Vanavond is het na een dik jaar uit met mijn vriendin (nu dus ex) maar voel me er vrij goed onder, eigenlijk is dat wel wat treurig als ik er serieus over nadenk
het ging ook niet echt om het bier, maar meer om de gezelligheid. was de week nadat het uit was gegaan namelijk 2 weken lang perfect terras weer. oftewel ik heb 2 weken lang zowat iedere dag op het terras gezeten..quote:Op zaterdag 1 september 2012 00:02 schreef Skull-splitter het volgende:
Grappig, tijdens mijn zwaarste momenten moest ik niet denken aan bier en dergelijke, nu gaat het goed met me en drink ik des te meer. Toch ook maar weer eens sporten komende week...
Ik vind het ook wel prettig dat ik zo denk. Maar bij alles horen ook weer wat gedachtes die wat minder leuk zijn. Bedoel misschien ben ik gewoon wat emotielozer bijvoorbeeld. Dat is handig in zo'n situatie misschien maar misschien heeft het er ook voor gezorgd dat het zo wordt.. je weet niet altijd alles. Sowieso is afwijken van de standaard meestal niet heel ideaal dus zet me op sommige punten soms wel aan het denken of ik niet een beetje 'fout' ben met mijn gedachtes wat dat betreft..quote:Op zaterdag 1 september 2012 00:05 schreef WasMachinator het volgende:
[..]
Zou willen dat ik er zo 'luchtig' over kon denken.
ben behoorlijk door een persoonlijke hel gegaan, gelukkig is zoiets maar tijdelijk..
[..]
het ging ook niet echt om het bier, maar meer om de gezelligheid. was de week nadat het uit was gegaan namelijk 2 weken lang perfect terras weer. oftewel ik heb 2 weken lang zowat iedere dag op het terras gezeten..
Sporten is indd ook goed!
Klopt.quote:Op vrijdag 31 augustus 2012 23:51 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
Tijd heelt alle wonden enzo. En bier ook. Voor jou dan breezer, drankje?![]()
Niet teveel twijfelen, breek je jezelf mee af, deed ik ook eerstquote:Op zaterdag 1 september 2012 00:16 schreef DolOpKoekjes het volgende:
[..]
Klopt.
Breezer? Nah. Maar als je een biertje voor me hebt, count me in.
Nee, ik weet dat het goed komt allemaal, maar het blijft lullig. Vooral omdat ik weet dat hij voor een ander is gegaan, vandaar dat ik twijfel aan mezelf. En het idee dat hij nu dus zo lief, leuk en klef met een ander doet.. bah.
Heb er vorige week nog ruzie met hem over gehad. En dat alles, omdat ik hem even wilde vertellen wat mij dwars zat. Stomme fout en het kon hem geloof ik ook niks interesseren, maar man, wat voel ik me opgelucht. En nu praten we hier en daar weer een beetje alsof er niks gebeurd is. Stelletje idioten.
Weet in elk geval wel dat ik de komende jaren niet meer ga daten etc.
Ah juh niet aan jezelf twijfelen direct. Ik bedoel ik ben goddelijk en ik heb zelfs weleens een blauwtje gelopen, of 2quote:Op zaterdag 1 september 2012 00:16 schreef DolOpKoekjes het volgende:
[..]
Klopt.
Breezer? Nah. Maar als je een biertje voor me hebt, count me in.
Nee, ik weet dat het goed komt allemaal, maar het blijft lullig. Vooral omdat ik weet dat hij voor een ander is gegaan, vandaar dat ik twijfel aan mezelf. En het idee dat hij nu dus zo lief, leuk en klef met een ander doet.. bah.
Heb er vorige week nog ruzie met hem over gehad. En dat alles, omdat ik hem even wilde vertellen wat mij dwars zat. Stomme fout en het kon hem geloof ik ook niks interesseren, maar man, wat voel ik me opgelucht. En nu praten we hier en daar weer een beetje alsof er niks gebeurd is. Stelletje idioten.
Weet in elk geval wel dat ik de komende jaren niet meer ga daten etc.
niet doen nee, kusje en knuffels terug trouwensquote:Op zaterdag 1 september 2012 00:18 schreef MrMonkeyman het volgende:
[..]
Niet teveel twijfelen, breek je jezelf mee af, deed ik ook eerst
Mag ook verder gaan hoorquote:Op zaterdag 1 september 2012 00:20 schreef Hiergaanwedan het volgende:
[..]
niet doen nee, kusje en knuffels terug trouwens
* DaMook biertje geeftquote:Op zaterdag 1 september 2012 00:16 schreef DolOpKoekjes het volgende:
[..]
Klopt.
Breezer? Nah. Maar als je een biertje voor me hebt, count me in.
Dat lijkt me het moeilijkste, als mij ex dat gaat doen. Nu nog niet voor zover ik weet, en hoop dat ik er dik overheen ben tegen de tijd dat het wel zover is..quote:Nee, ik weet dat het goed komt allemaal, maar het blijft lullig. Vooral omdat ik weet dat hij voor een ander is gegaan, vandaar dat ik twijfel aan mezelf. En het idee dat hij nu dus zo lief, leuk en klef met een ander doet.. bah.
Ik probeerde vorige week ook met haar te praten, ging ook niet echt goed. De tijd dat we met elkaar gewoon om kunnen gaan komt wel, dat weet ik bijna zeker. Wrs zodra we beide een andere hebben,quote:Heb er vorige week nog ruzie met hem over gehad. En dat alles, omdat ik hem even wilde vertellen wat mij dwars zat. Stomme fout en het kon hem geloof ik ook niks interesseren, maar man, wat voel ik me opgelucht. En nu praten we hier en daar weer een beetje alsof er niks gebeurd is. Stelletje idioten.
Dat heb ik precies omgekeerdquote:Weet in elk geval wel dat ik de komende jaren niet meer ga daten etc.
Ja dat praten over koetjes en kalfjes alsof er niks is gebeurd is nog eigenlijk het meest idiote van t allemaal. heel bizarquote:Op zaterdag 1 september 2012 00:16 schreef DolOpKoekjes het volgende:
[..]
Klopt.
Breezer? Nah. Maar als je een biertje voor me hebt, count me in.
Nee, ik weet dat het goed komt allemaal, maar het blijft lullig. Vooral omdat ik weet dat hij voor een ander is gegaan, vandaar dat ik twijfel aan mezelf. En het idee dat hij nu dus zo lief, leuk en klef met een ander doet.. bah.
Heb er vorige week nog ruzie met hem over gehad. En dat alles, omdat ik hem even wilde vertellen wat mij dwars zat. Stomme fout en het kon hem geloof ik ook niks interesseren, maar man, wat voel ik me opgelucht. En nu praten we hier en daar weer een beetje alsof er niks gebeurd is. Stelletje idioten.
Weet in elk geval wel dat ik de komende jaren niet meer ga daten etc.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |