Hoe presteerde hij in Dauphiné? (dat heb ik toen niet zo gevolgd)quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:59 schreef DeeBee het volgende:
Kom op zeg, die Froome is nu al sinds het begin van de Tour in de allereerste bergrit die hij won in zo'n vorm... Dat is al 5 / 6 weken nu. Daartussenin ook nog even meedoen om tijdrittitel op de Spelen en nu zonder grappen iedereen lossen (die een veel minder zwaar programma hebben gehad) behalve Rodriguez die ongeveer geboren is op dit soort aankomsten.
En n paar jaar geleden won ie nog maar de Ronde van Mauritius en de Ronde van Japanquote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:59 schreef DeeBee het volgende:
Kom op zeg, die Froome is nu al sinds het begin van de Tour in de allereerste bergrit die hij won in zo'n vorm... Dat is al 5 / 6 weken nu. Daartussenin ook nog even meedoen om tijdrittitel op de Spelen en nu zonder grappen iedereen lossen (die een veel minder zwaar programma hebben gehad) behalve Rodriguez die ongeveer geboren is op dit soort aankomsten.
Niet pas in de tour ging die vlammen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:00 schreef Sasman het volgende:
[..]
Hoe presteerde hij in Dauphiné? (dat heb ik toen niet zo gevolgd)
Meen je dat nou???quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:59 schreef JC14 het volgende:
Jammer genoeg een zéér slechte dag voor Contador.
Maar ja, hij heeft nog niet veel training in de benen. Dat hij dit trouwens al kan is al bewonderenswaardig.
Ik kan me niet voorstellen dat Contador in 2011 er op dat niveau uitgereden werd door een Evans tijdens de 2e grote ronde en dat Froome Contador gewoon verslaat in diezelfde 2e grote rondequote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:00 schreef DecoAoreste het volgende:
Ik heb ook niks met Froome, maar dit is toch wel heel sterk. Of gedopeerd. Maar laten we daar niet automatisch vanuit gaan.
Er is wel meer dan alleen froome.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:01 schreef JC14 het volgende:
Uiteindelijk zal Froome wel in elkaar storten in de derde week. Niets aan't handje voor Alberto.
Vergeet de Eneco Tour en San Sebastian niet. Maar idd, het meeste zijn trainingen ja.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:01 schreef SanAnt het volgende:
[..]
Meen je dat nou???
Heeft juist alleen maar training in de benen !!
In 400 meter ofzo.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
15 seconden verloren op Froome.
Eens, een Rodriquez bv. Maar ja, toch.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:02 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Er is wel meer dan alleen froome.
Purito verliest een uur in de tijdrit en Piti verliest een uur op de zware bergritten. Roche is in topvorm maar zie ik Bertje toch niet verslaanquote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:02 schreef Maver24 het volgende:
[..]
Er is wel meer dan alleen froome.
san sebastian was die niet bijquote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:02 schreef JC14 het volgende:
[..]
Vergeet de Eneco Tour en San Sebastian niet. Maar idd, het meeste zijn trainingen ja.
Dauphine was ie ook al goed hoor.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:01 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
Niet pas in de tour ging die vlammen.
Ow, dacht ik toch. Mijn fout.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:03 schreef Sheepcidus het volgende:
[..]
san sebastian was die niet bij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |