inderdaad. En de kwaliteit is bepaald niet verdubbelt. Dus er moeten dingen veranderen, hoe is echter de vraag..quote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:36 schreef MouzurX het volgende:
Iedereen kan wel lullen dat er niet aan de zorg iets gedaan mag worden maar feit is wel dan in 12 jaar de kosten zijn verdubbelt en het gewoon onbetaalbaar wordt.
Inderdaad, mooi afschaffen. En als je kanker krijgt, dan kom ik je niet helpen, want dan moet je alles zelf betalen daar de zorg er niet meer voor je isquote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:12 schreef Sosa het volgende:
van de frontpage:
[..]
Ik zeg: groot gelijk!
![]()
Het is toch niet normaal dat iedereen maar overal een beroep op doet, als het zorg betreft. Afgelopen week in de elsevier stonden ook wat mooie grafieken, over oa. VERDUBBELING van de kosten van de Zorg, sinds 2000. Ook het eigen risico is nog steeds 1 vd laagste ter WERELD, dus die zouden ze ook omhoog moeten doen. Voorkomt iig dat mensen met een snotneus al naar de dokter gaan. En natuurlijk moeten de mensen die het minder breed hebben ontzien worden, dat kan prima geregeld worden in de zorgtoeslag/subsiedie.
Wat maar weer aangeeft dat het een onzinnig voorstel is, waar nu vele werkgevers begrip moeten hebben kunnen we ook één professional dat even voor meerdere ouderen laten doen. De besparing van de VVD is gewoon dat men in geld rekent en niet in tijd. In tijd komt hun oplossing alleen maar neer op een grotere zorglast voor Nederland en dat gaan we ook allemaal betalen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:34 schreef Sosa het volgende:
[..]
dat klopt, maar dat doen we ook om de kinderen naar het dagverblijf te brengen/halen.. het is ff wennen, maar ook werkgevers zullen er begrip voor (moeten) hebben.
Jammer alleen dat er nog steeds een taboe op de zorg rust.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:38 schreef Sosa het volgende:
[..]
inderdaad. En de kwaliteit is bepaald niet verdubbelt. Dus er moeten dingen veranderen, hoe is echter de vraag..
ben je voor verzekerdquote:Op donderdag 23 augustus 2012 12:45 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Inderdaad, mooi afschaffen. En als je kanker krijgt, dan kom ik je niet helpen, want dan moet je alles zelf betalen daar de zorg er niet meer voor je is
Nou inderdaad zeg.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:26 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Mag ik dan ook minder dan 52% belasting gaan betalen op mijn inkomen?
Hoe deed men dat voordat de lieve overheid er was om al je problemen op te lossen?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 13:40 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Nou inderdaad zeg.
Dat gemekker naar inkomen altijd. Als je in de 52% schaal komt ben je niet ineens mega rijk.
Anyways, mijn moeder is alleen verdiener, maar verdient best aardig. Mijn vader is terminaal. Wie moet er dan voor hem zorgen? Moet mijn moeder maar minder gaan werken zodat ze overdag heen en weer kan pendelen om mijn vader uit bed te halen, zijn lunch te maken etc?
Ik woon een uur rijden van ze vandaan. Moet ik dan maar gaan verhuizen zodat ik voor mijn vader kan zorgen? Waar trek je die grens.
Dan was hij al wel dood geweest. Lijkt me een geweldige oplossing. Iedereen die terminaal is, maar gewoon afmaken.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:16 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Hoe deed men dat voordat de lieve overheid er was om al je problemen op te lossen?
Ja hoor.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:03 schreef robin007bond het volgende:
Je zou maar voor je zorg moeten betalen!
Schande!
Dus jullie geven geen zak om je vader.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:18 schreef Silmarwen het volgende:
[..]
Dan was hij al wel dood geweest. Lijkt me een geweldige oplossing. Iedereen die terminaal is, maar gewoon afmaken.
Toen werkte iedereen nog op de scheepswerf om de hoek, terwijl moeder de vrouw thuis was om voor de kinderen en huishouden te zorgen in je eenvoudige arbeidershuisje omdat de banken geen tophypotheken financierde. Stuk makkelijker om stervende Opa te wassen, die woonde een deur verder.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:16 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Hoe deed men dat voordat de lieve overheid er was om al je problemen op te lossen?
We hebben het hier niet over een nieuwe iPod maar over een compleet andere inrichting van de basale maatschappij.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:23 schreef Lyrebird het volgende:
Misschien moeten we dan eens onze prioriteiten eens herschikken. Of een nieuwe iPod, of voor oma zorgen.
Leuk geprobeert.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:19 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Dus jullie geven geen zak om je vader.
Een dode VVD-er bespaart altijd meer dan dat die kost.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 11:19 schreef Viajero het volgende:
Of we hangen gewoon alle VVDers op zodra ze ziek zijn. Moet je eens berekenen hoeveel dat bespaart.
Vals dilemma noemen ze dat.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:23 schreef Lyrebird het volgende:
Misschien moeten we dan eens onze prioriteiten eens herschikken. Of een nieuwe iPod, of voor oma zorgen.
Dat dus. Nu werkt bijna iedereen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:22 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Toen werkte iedereen nog op de scheepswerf om de hoek, terwijl moeder de vrouw thuis was om voor de kinderen en huishouden te zorgen in je eenvoudige arbeidershuisje omdat de banken geen tophypotheken financierde. Stuk makkelijker om stervende Opa te wassen, die woonde een deur verder.
Ook goed.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
We hebben het hier niet over een nieuwe iPod maar over een compleet andere inrichting van de basale maatschappij.
Dan zullen we moeten beginnen met de woningmarkt.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:26 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Ook goed.
We zullen er toch over moeten na gaan denken. Op deze weg verder gaan, werkt niet.
Yep, kunnen alle mama's weer braaf achter het aanrecht, zorgen voor manlief, de 10 kinderen, opa en oma.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:27 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Dan zullen we moeten beginnen met de woningmarkt.
Juist.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:23 schreef Lyrebird het volgende:
Misschien moeten we dan eens onze prioriteiten eens herschikken. Of een nieuwe iPod, of voor oma zorgen.
Precies, dat is het een beetje. Het enige wat je nu kunt doen is twee vragen beantwoorden:quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:24 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
We hebben het hier niet over een nieuwe iPod maar over een compleet andere inrichting van de basale maatschappij.
Ja laten we weer teruggaan naar de tijd dat meerdere generaties bij elkaar in 1 huis woonden...vrouwen kunnen dan weer ouderwetsch het huishouden en de zorg voor ouders en kinderen op zich nemen. Net als vroegah.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:16 schreef Lyrebird het volgende:
[..]
Hoe deed men dat voordat de lieve overheid er was om al je problemen op te lossen?
Die ouderen die gemiddeld genomen toch al genoeg geld hebben, bedoel je?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:28 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Juist.
Het stelt me echter teleur dat velen hun eigen goedkope luxe belangrijker lijken te vinden dan het zo goed mogelijk in stand houden van de zorg voor al onze ouderen.
Je kunt discussiëren over het inkomensafhankelijk maken van medische zorg, maar dat is nog wat anders dan iedereen die zorg ontzeggen / zelf laten betalen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:32 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Die ouderen die gemiddeld genomen toch al genoeg geld hebben, bedoel je?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |