Ik heb dat sowieso een beetje met dat geforceerde carnavaleske gedoe. Heb er eerder een aversie tegen dan dat ik 't leuk vind. Bij zo'n badhuisconcert of voor de 100e keer dat vreselijk afgezaagde 'waar is dat feestje' loop ik gewoon met eenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:35 schreef frame-saw het volgende:
Ik vind dingen als Kees van Hondt en Hema-raves alleen leuk als het spontaan is. Nu is het zo erbij zijn omdat het cool is/omdat het hoort. Ik ga dan liever dansen op leuke muziek of ergens anders een spontaan feestje organiseren. Ik word ook gek van die bamboe-takken, flikker een eindje op
maar dat is ook elk jaarquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:50 schreef Yuki het volgende:
Waarom ben ik mensen als jullie niet tegengekomen zondagavond? Ik wilde naar Kees omdat het er vorig jaar niet was en ik het wel eens wilde zien. Maar wat jullie zeggen, het gebeurt omdat het MOET en dat maakte het voor mij niet echt leukdat guerrillafeestje bij de Vietnamezen op zondagavond was veel leuker om te zien
Of lekker onder die zilveren bol chillen met een ijsje en een peukje en genieten van de laatste uurtjes lowlands.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:50 schreef Yuki het volgende:
Waarom ben ik mensen als jullie niet tegengekomen zondagavond? Ik wilde naar Kees omdat het er vorig jaar niet was en ik het wel eens wilde zien. Maar wat jullie zeggen, het gebeurt omdat het MOET en dat maakte het voor mij niet echt leukdat guerrillafeestje bij de Vietnamezen op zondagavond was veel leuker om te zien
Haha dat was ik met een paar maten en iedereen die wilde helpen met die grote tafels en banken! viel best mee hoe zwaar ze waren maar dat kan ook door de drank, drugs en het feit dat we met 20 man aan het tillen waren komen haha!quote:Op donderdag 23 augustus 2012 10:23 schreef Ang3l het volgende:
Bij kees van Hondt dreven uiteindelijk de containers en zelfs de houten eetbanken van voor bij de Lima door t publiek heenDat zijn loeizware banken man!
volgens mij zijn er niet eens tafels gestapeld dit jaarquote:
Dat stemt hoopvolquote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:01 schreef Yuki het volgende:
[..]
Ik heb precies hetzelfde, maar hier neemt het alweer af. Gisteren bleef m'n neus maar lopen, vandaag nauwelijks last
Enne, verkouden kan je best uit eten
Ik weet niet welk feestje je precies bedoelt, maar als het net als op de vrijdag en de zaterdag van die 16-20 jarigen waren die op de tafels aan het staan waren in Llow Chi Min City dan vond ik dat toch niet zo heel tof....ik vind veel spontane feestjes leuk, maar hier had ik echt zoiets van "jongens.... hier willen ook mensen zitten en eten, en die tafels moeten waarschijnlijk ook nog langer mee dan vandaag".quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:50 schreef Yuki het volgende:
Waarom ben ik mensen als jullie niet tegengekomen zondagavond? Ik wilde naar Kees omdat het er vorig jaar niet was en ik het wel eens wilde zien. Maar wat jullie zeggen, het gebeurt omdat het MOET en dat maakte het voor mij niet echt leukdat guerrillafeestje bij de Vietnamezen op zondagavond was veel leuker om te zien
die tafels kunnen heel wat hebben is mijn ervaring in 13 jaar Lowlandsquote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:18 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Ik weet niet welk feestje je precies bedoelt, maar als het net als op de vrijdag en de zaterdag van die 16-20 jarigen waren die op de tafels aan het staan waren in Llow Chi Min City dan vond ik dat toch niet zo heel tof....ik vind veel spontane feestjes leuk, maar hier had ik echt zoiets van "jongens.... hier willen ook mensen zitten en eten, en die tafels moeten waarschijnlijk ook nog langer mee dan vandaag".
Heb wel een beetje hetzelfde. Vond vorig jaar het "spontane" (achteraf weet ik dus ook niet hoe spontaan dat was....blijkbaar word dat ieder jaar gedaan....maargoed voor mij was het de 1e keer dat ik het zag) HEMA worstenparty feestje en de dansjes die ze voor de HEMA deden supertof, maar dit jaar zag ik ze weer bezig met een geforceerd feestje proberen te bouwen in de HEMA (4 mensen en medewerkers die wat gingen dansen en de muziek harder hadden gezet) en toen had ik zoiets van 'Mja....niet meer origineel jongens, dit is geforceerd'.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:35 schreef frame-saw het volgende:
Ik vind dingen als Kees van Hondt en Hema-raves alleen leuk als het spontaan is. Nu is het zo erbij zijn omdat het cool is/omdat het hoort. Ik ga dan liever dansen op leuke muziek of ergens anders een spontaan feestje organiseren. Ik word ook gek van die bamboe-takken, flikker een eindje op
Op camping 4 werden continu pauwen nagedaan. Volgens mij had iemand een of ander apparaatje wat precies dat geluid maakte, maar de rest deed het allemaal gewoon mondeling na. Klonk aardig levensecht, moet ik zeggen.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 14:33 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Wij zaten dus links (aan de binnenkant van die bocht naar links zeg maar) aan dat pad waar jullie ook zaten. Partytent met Zeeuwse vlag. Geen stervende pauw gehoord btw. Die maat van jullie werd wrs overstemd door de kotsgeluiden die onze buren non-stop aan 't maken waren.
Volgens mij werden ze regelrecht richting de security gedragenquote:Op donderdag 23 augustus 2012 15:07 schreef super-gabber het volgende:
[..]
Haha dat was ik met een paar maten en iedereen die wilde helpen met die grote tafels en banken! viel best mee hoe zwaar ze waren maar dat kan ook door de drank, drugs en het feit dat we met 20 man aan het tillen waren komen haha!
Als je het badhuis uitliep naar links. Stond je daar aan de rechterkant?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:55 schreef Thomas B. het volgende:
Weet iemand trouwens wie de grapjas is die zondagnacht op camping 3 mijn tent volgehangen heeft met wc-papier ?
Nee, aan de rechterkant van het terrein. Vlakbij de brandgang ter hoogte van het badhuis. Bij twee partytenten met een groot blauw zeil erover.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 17:04 schreef GoodShoes het volgende:
[..]
Als je het badhuis uitliep naar links. Stond je daar aan de rechterkant?
Ik ben verdomme 1,5 muntje kwijtgeraakt, geef terug.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:51 schreef bulbjes het volgende:
Ik vond het overigens wel kut dat de muntjes dit jaar bruinig van kleur waren......dit jaar maar 1,5 muntje gevonden op de grond. Vorig jaar waren ze dacht ik rood en vielen ze veel meer op
Nu vielen ze niet op tussen de houtsnippers etc.
Twee tafels in de buurt van Brazilian juice zijn zondag gesneuveld...quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:21 schreef rubbereend het volgende:
[..]
die tafels kunnen heel wat hebben is mijn ervaring in 13 jaar Lowlands
Ik zag iemand wiens tent volledig dichtgetapet was met afzetlint en tape. Dat was nog minder.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 16:55 schreef Thomas B. het volgende:
Weet iemand trouwens wie de grapjas is die zondagnacht op camping 3 mijn tent volgehangen heeft met wc-papier ?
Ik zag wel een aparte partytent op de hoek met een soort van muggennet? Snapte die ook niet.quote:Op donderdag 23 augustus 2012 18:46 schreef kapiteintje het volgende:
En wie verzint 't btw om op camping 3 een megagroot doorzichtig zeil op 1,5m van de grond te hangen over alle tenten? Het moet daar echt een gigantische kas binnen in geweest zijn. Wie heeft dat nog meer gezien op de rechterkant van de camping?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |