Dan moeten ze bij Sky dat zeggen, en niet allerlei excuses zoeken.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 07:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
Movistar is natuurlijk ook wel het team dat massaal naar voor trok toen Leipheimer op zijn bek ging in Parijs-Nice, dus ze kennen er zelf ook wel wat van.
En die kregen ze zelf ook weer terug in Catalonië toen er vol doorgereden werd toen Valverde viel. Dus het gebeurt wel vaker inderdaad..quote:Op woensdag 22 augustus 2012 07:47 schreef SaintOfKillers het volgende:
Movistar is natuurlijk ook wel het team dat massaal naar voor trok toen Leipheimer op zijn bek ging in Parijs-Nice, dus ze kennen er zelf ook wel wat van.
Ik vind ook niet persé dat je altijd zou moeten wachten als de leider valt, is ook onderdeel van het fietsen namelijk. Maar als je zelf de valpartij veroorzaakt vind ik het een heel andere discussie, dan wacht je.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 10:12 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En die kregen ze zelf ook weer terug in Catalonië toen er vol doorgereden werd toen Valverde viel. Dus het gebeurt wel vaker inderdaad..
Oh, zeker, al zijn de beelden (voor mij in ieder geval) niet duidelijk genoeg om te zeggen dat Sky hem zelf veroorzaakte.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 10:39 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik vind ook niet persé dat je altijd zou moeten wachten als de leider valt, is ook onderdeel van het fietsen namelijk. Maar als je zelf de valpartij veroorzaakt vind ik het een heel andere discussie, dan wacht je.
De beelden zijn niet overduidelijk, daar heb je gelijk in. Maar ik ga er vanuit dat als degene die valt (Hansen van Lotto) zegt dat die door een Sky-renner gevallen is, dat die de waarheid spreekt. Heeft die gisteren op twitter gezet.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 10:59 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Oh, zeker, al zijn de beelden (voor mij in ieder geval) niet duidelijk genoeg om te zeggen dat Sky hem zelf veroorzaakte.
Terpstra trouwens ook.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 11:02 schreef Blik het volgende:
[..]
De beelden zijn niet overduidelijk, daar heb je gelijk in. Maar ik ga er vanuit dat als degene die valt (Hansen van Lotto) zegt dat die door een Sky-renner gevallen is, dat die de waarheid spreekt. Heeft die gisteren op twitter gezet.
twitter:NikiTerpstra twitterde op dinsdag 21-08-2012 om 19:55:27Dacht int wiel vd Movistar mannen wel goed te zitten.tot Sky ze omver reden.lagen ze daar plots opt asfalt en ik stond er(gelukkig)tussen. reageer retweet
Dat wordt weer prachtig, net als de Giro rit in 2010quote:Op woensdag 22 augustus 2012 09:56 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Zo'n etappe naar Zeeland, daar krijgt de helft van die Spaanse klimmertjes een minuut of 5 aan de broek
Mee eens. Al heb je nu niet een rustdag na 2 dagen, maar na 5 dagen, wat toch logischer is.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 11:16 schreef Marcoss het volgende:
5 dagen koersen in Nederland bij de ronde van Spanje vind ik ook wel wat overdreven trouwens..
Je moet ergens je geld vandaan halen.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 11:16 schreef Marcoss het volgende:
5 dagen koersen in Nederland bij de ronde van Spanje vind ik ook wel wat overdreven trouwens..
Boucher is uitgevallen, maar geen idee of dat met die val te maken hadquote:Op woensdag 22 augustus 2012 11:15 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Was er eigenlijk nog schade door die val? Geen uitvallers?
Wel erg fijn inderdaad, zal ook wel wat te maken hebben met de hoge temperaturen.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 12:10 schreef Spooky4u het volgende:
Ik ben trouwens erg blij met de late finishes, is dit bewust zo?
Gaan we steeds meer zien denk ik. Ook leuker voor de toeschouwers. In de ronde van Polen hadden ze wel een aantal leuke rondjes.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:09 schreef DeeBee het volgende:
Die etappe van vandaag slaat ook wel weer alles trouwens, zo'n criterium...
Gesink gaf gisteren op Twitter aan zich niet super te voelen, maar op zich is het dan wel goed nieuws dat hij er niet ver doorheen zakte of zo, maar in dat groepje bleef zitten.Zou mooi zijn als hij binnenkort dan wel wat betere dagen heeft!
Dan zouden ze wel 's avonds koersen, of je nu om 5 uur of om 6 uur finished maakt eigenlijk weinig uit. Qua temperatuur ligt het hoogtepunt vaak pas rond 5 uur 's avonds.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:06 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Wel erg fijn inderdaad, zal ook wel wat te maken hebben met de hoge temperaturen.
Hij was wel de hele tijd voorin het " peloton" groep met favorieten aan het rijden.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:09 schreef DeeBee het volgende:
Die etappe van vandaag slaat ook wel weer alles trouwens, zo'n criterium...
Gesink gaf gisteren op Twitter aan zich niet super te voelen, maar op zich is het dan wel goed nieuws dat hij er niet ver doorheen zakte of zo, maar in dat groepje bleef zitten.Zou mooi zijn als hij binnenkort dan wel wat betere dagen heeft!
Maar was misschien normaal wel een etappe geweest waar hij wat zou kunnen proberen? Regelmatige klim, niet te steil.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 14:42 schreef SanAnt het volgende:
[..]
Hij was wel de hele tijd voorin het " peloton" groep met favorieten aan het rijden.
Misschien wat met de zonnestraling te maken ,het wordt toch sterk afgeraden om nu tussen 11 en 14uur in de zon te zitten .quote:Op woensdag 22 augustus 2012 14:29 schreef Blik het volgende:
[..]
Dan zouden ze wel 's avonds koersen, of je nu om 5 uur of om 6 uur finished maakt eigenlijk weinig uit. Qua temperatuur ligt het hoogtepunt vaak pas rond 5 uur 's avonds.
Maar in Spanje is het ritme sowieso wat anders dan we gewend zijn, zo is het bijvoorbeeld heel normaal om pas na 9 uur te eten.
LtD was voor ´m aan het rijden en de rest ziet hem toch wel als een gevaarlijke outsider neem ik aan .quote:Op woensdag 22 augustus 2012 14:45 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Maar was misschien normaal wel een etappe geweest waar hij wat zou kunnen proberen? Regelmatige klim, niet te steil.
Dat denk ik ook, maar dat is toch geen reden om geen aanval te plaatsten?quote:Op woensdag 22 augustus 2012 14:50 schreef SanAnt het volgende:
[..]
Misschien wat met de zonnestraling te maken ,het wordt toch sterk afgeraden om nu tussen 11 en 14uur in de zon te zitten .
Het is trouwens echt heel warm hier
[..]
LtD was voor ´m aan het rijden en de rest ziet hem toch wel als een gevaarlijke outsider neem ik aan .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |