Wij hadden ze ook onder wat minder leuke omstandigheden gekregen, daarom kon ik ook niet echt van die plaatjes genieten. Ik zag in eerste instantie een potentieel heel ziek kindje, beetje pijnlijk om dan zo duidelijk zo'n gezichtje te zien vond ik, of pijnlijk, emotioneel ik weet het niet.quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 20:35 schreef Twinkle20 het volgende:
Blijft bizar dat zoiets in je buik zit he![]()
Ik ben inmiddels ook de trotse bezitter van een hele rits 3D-echo's (okay dan .. de omstandigheden waar we ze onder hebben moeten maken was wat minder, maar toch).
Ik ben echt benieuwd of later, als beebje is geboren, ik veel zal herkennen
toch zie ik wel jouw mondquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 19:48 schreef becky27 het volgende:
Zo vandaag weer veel gedaan, babykamer gesaust, dingen opgehangen, drie keer naar de stort gereden, en weer echo's laten maken. Zo leuk nu, die 3D bij bijna 22 weken. Ze wilde alleen echt niet stil liggen haha.
Ze heeft wel een ander koppie (het is allemaal nog zonder vetjes), vooral ander neusje dan Noortje.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat een verschil met die andere 3d's! Ik kan hier moeilijk wat van makenquote:Op dinsdag 21 augustus 2012 21:11 schreef becky27 het volgende:
Dit was Noortje toen ik 27 weken zwanger was.
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |