Een professor die iets roept over PVDA/VVD neem jij dus maar meteen aan? Je liet in een post heel duidelijk overkomen alsof de regering van Israël dit riep. Flauw, Keesquote:Op woensdag 12 september 2012 00:51 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Daar heb je een punt.
Maar hoe betrouwbaar is dat punt?
En na aanpassen van je post: zijn woorden zouden wel een terug kunnen slaan op Israel zelf.
Ik citeerde hoogstens een citaat en vond dat ook wel geloofwaardig.quote:Op zaterdag 15 september 2012 06:44 schreef paddy het volgende:
[..]
Een professor die iets roept over PVDA/VVD neem jij dus maar meteen aan? Je liet in een post heel duidelijk overkomen alsof de regering van Israël dit riep. Flauw, Kees
Het hele verhaal bedoel ik niet. ik vind het niet kies dat je over laat komen alsof een huidige regering dit naar buiten heeft gebracht, terwijl je weet dat dit niet zo is.quote:Op zaterdag 15 september 2012 23:17 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Ik citeerde hoogstens een citaat en vond dat ook wel geloofwaardig.
Overigens is die (von?) Creveld niet zo maar een idioot.
Hij vindt dat oorlog iets heel nuttigs is en de citaten die je naar boven haalt zouden inderdaad best van hem kunnen zijn.
Ik las een interview met hem en moest toegeven dat hij grotendeels gelijk heeft. En ook dat de staat Israel, ondanks alle mooie woorden, gewoon volgens zijn constateringen werkt.
Macchiavelli had ook gewoon domweg gelijk, hij is de martiale variant daarvan.
Niet leuk, niet moreel, niet humaan, maar wel waar.
quote:Op zondag 16 september 2012 16:03 schreef Frutsel het volgende:
Iran dreigt Israel te vernietigen als zij Iran eerst aanvallen.
idd....... goede correctiequote:
Want dat is wel een terechte reactie? Beschadigen van kernreactor versus complete vernietiging van land?quote:
quote:The main naval exercise comes as President Barack Obama is scheduled to meet Benjamin Netanyahu, the Israeli prime minister, today to discuss the Iranian crisis his reelection.
quote:“Our response to Israel is clear: I think nothing will remain of Israel" should it attack Iran, he said, according to the AP. “Given Israel’s small land area and its vulnerability to a massive volume of Iran’s missiles, I don’t think any spot in Israel will remain safe.”
Nee, dat wist ik de eerste keer nog niet, dat zag ik pas later toen de link gegeven werd. Toen viel het ook beter op zijn plaats, dat moet ik toegeven.quote:Op zondag 16 september 2012 01:10 schreef paddy het volgende:
[..]
Het hele verhaal bedoel ik niet. ik vind het niet kies dat je over laat komen alsof een huidige regering dit naar buiten heeft gebracht, terwijl je weet dat dit niet zo is.
Raar, het artikel begint met te praten over het kernwapenprogramma van Iran en pas veel later wordt gemeld dat Iran dat ontkent. Waarna die ontkenning weer ontkend wordt.quote:Op zondag 16 september 2012 10:23 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Armada of British naval power massing in the Gulf as Israel prepares an Iran strike
http://www.telegraph.co.u(...)-an-Iran-strike.html
Proportioneel geweld. Dat begrip kennen ze toch wel in Israel? In Libanon en Gaza weten ze er in elk geval alles van.quote:Op zondag 16 september 2012 18:16 schreef waht het volgende:
[..]
Want dat is wel een terechte reactie? Beschadigen van kernreactor versus complete vernietiging van land?
Maar kennen ze het in Tehran wel?quote:Op zondag 16 september 2012 22:20 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Proportioneel geweld. Dat begrip kennen ze toch wel in Israel? In Libanon en Gaza weten ze er in elk geval alles van.
Hihi. Blijkbaar wel.quote:
Israël is wel heel erg klein, dat klopt.quote:Op zondag 16 september 2012 22:50 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Hihi. Blijkbaar wel.
Sterker nog: ik vind het citaat dat CaptainObvious aanhaalt een stuk gematigder en terughoudender dan de taal die Israel uitsloeg toen Gaza en Libanon aangevallen werden.
Zoiets als Gaza t.o.v. Israel. En zoals gezegd: de taal waarmee Israel dat stukje te lijf ging was een stuk agressiever dan het getoonde citaat.quote:Op zondag 16 september 2012 22:58 schreef waht het volgende:
[..]
Israël is wel heel erg klein, dat klopt.
Daar is Obama al de hele tijd mee bezig. Ook Saoedi-Arabië heeft gezegd Israëlische vliegtuigen niet toe te laten in zijn luchtruim.. Of die toezegging iets waard is, weet ik niet.quote:Op zondag 16 september 2012 22:17 schreef Kees22 het volgende:
[..]
En er is geen signaal dat iemand zal proberen Israel tegen te houden.
Eensch.quote:Op maandag 17 september 2012 00:17 schreef finsdefis het volgende:
Feit is overigens wel dat Israël voor de zoveelste keer internationale wetten overtreedt als het Iran aanvalt. Niet dat wij (Kosovo) of de VS (Irak) hier vies van zijn, maargoed. Dit terwijl Iran zich wél houdt aan het non-proliferatieverdrag (NPV) maar niet voldoet aan de wensen van het IAEA. Het is dus puur de perceptie van een Iraanse dreiging die Netanyahu's Koning Davidcomplex van brandstof voorziet.
Die fobie zit inderdaad geworteld in het Joodse verleden maar slechts in beperkte mate in de hedendaagse realiteit. Ironisch dat ze nu tientallen, zoniet honderden kernwapens bezitten waarmee ze andere volkeren uit kunnen roeien.quote:Op maandag 17 september 2012 00:21 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Eensch.
Die perceptie raakt, het zij toegegeven, aan de basisangst van de joden: uitgeroeid te worden. Een angst die nu niet meer reëel is, maar wel een bepaalde achtergrond heeft. Extinctiefobie?
Overigens ben ik wel benieuwd wat je met Koning Davidcomplex bedoelt.
quote:Op maandag 17 september 2012 00:37 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Cynisch (honds) eerder.
Oei!
En dan Iran agressie verwijten. Macchiavelli en Creveld gelezen en aan gaan hangen, ben ik bang.
Ik snap jouw manier van denken echt niet. Israel is al maanden, zo niet jaren, Iran aan het bedreigen om iets wat de Iraniërs waarschijnlijk niet eens hebben(en israel dus wel, hoe hypocriet). Wat verwacht jij van de Iraniërs? Dat ze een bosje bloemen naar Tel Aviv sturen? "Bedankt voor de bommen, xxx Nejad"quote:Op zondag 16 september 2012 18:16 schreef waht het volgende:
[..]
Want dat is wel een terechte reactie? Beschadigen van kernreactor versus complete vernietiging van land?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |