Even terugkomend op de discussie van een paar maanden geleden over Israel SP3C.quote:
Vertel dat hem, ik riep het al vanaf het begin dat hij zo iemand is, maar ja jij wilde het kennelijk niet serieus nemen en nu zie je het zelf.quote:
Dat doet er wel toe want jij dient een verantwoordelijke positie in te nemen, hoe dan ook, daar wil ik best langzaam over praten als je dat beter bevaltquote:Op zondag 28 oktober 2012 19:42 schreef sp3c het volgende:
wie of wat ik serieus neem doet helemaal niet ter zake voor jou en ik ga niet met hem/iemand in discussie over WTC theorien
bovendien is dit de Slowchat en niet de feedback
Ik betwijfel of het een grapje is en zeker iemand met zijn verleden zou toch meten hoe zijn grapjes overkomen. Net zoiets als Duisenberg die het getal zes miljoen in haar mond gaat nemen of tijdens de dodenherdenking keihard gaat schreeuwen.quote:Op zondag 28 oktober 2012 19:46 schreef Disana het volgende:
Kees22 maakte een grapje, ik vind het sneu dat het hoofd van een mod daar nu voor op het hakblok wordt gelegd. Relax, niet iedereen maakt zijn levenswerk van de kwestie Israël.
een verantwoordelijke positie innemen betekend dat ik iedereen serieus neem, maakt niet echt uit hoe snel of langzaam je praat want ik heb toch gelijkquote:Op zondag 28 oktober 2012 19:44 schreef DeParo het volgende:
[..]
Dat doet er wel toe want jij dient een verantwoordelijke positie in te nemen, hoe dan ook, daar wil ik best langzaam over praten als je dat beter bevalt![]()
.
Mijn punt is gemaakt, je hoeft niet meer te reageren, ik weet waar ik sta en ik denk dat jij nu ook wel weet waar jij staat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op zondag 8 december 2013 00:01 schreef Karina het volgende:
Dat gaat me te diep sp3c, daar is het te laat voor.
quote:Op zondag 28 oktober 2012 19:50 schreef sp3c het volgende:
[..]
een verantwoordelijke positie innemen betekend dat ik iedereen serieus neem, maakt niet echt uit hoe snel of langzaam je praat want ik heb toch gelijk![]()
k wist sowieso al waar ik stondOnzin, dat weet je zelf, iedereen wat dat ik gelijk heb.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ga je mond spoelen.
wtf is that!quote:Op vrijdag 26 oktober 2012 15:03 schreef Disana het volgende:
Dan heb ik hier nog een liefie voor je:
[ afbeelding ]
Leg toch niet op alle slakken zout. Nu moet de sc er ook al aan geloven, ga lekker een frisse neus halen johquote:Op zondag 28 oktober 2012 19:49 schreef DeParo het volgende:
[..]
Ik betwijfel of het een grapje is en zeker iemand met zijn verleden zou toch meten hoe zijn grapjes overkomen. Net zoiets als Duisenberg die het getal zes miljoen in haar mond gaat nemen of tijdens de dodenherdenking keihard gaat schreeuwen.
Je dacht toch niet dat ik tegen jou zou durven liegen?quote:Op zondag 28 oktober 2012 19:56 schreef sp3c het volgende:
het bestaat nog ook!
http://nl.wikipedia.org/wiki/Kleine_panda
wat een wereld
Je hebt gelijk, maar ik weet waar het door komt, ik ben nu al voor de tweede dag zo'n beetje een tekst aan het lezen (voor studie) van mensen die Amerika bekritiseren voor 9/11. Natuurlijk valt er iets te zeggen over hoe Amerika omgaat met het Midden-Oosten bijvoorbeeld maar zelfs jij zou na al die teksten toch iets hebben van ja ja ja het zal wel.quote:Op zondag 28 oktober 2012 19:53 schreef Disana het volgende:
[..]
Leg toch niet op alle slakken zout. Nu moet de sc er ook al aan geloven, ga lekker een frisse neus halen joh
je bent een damequote:Op zondag 28 oktober 2012 19:57 schreef Disana het volgende:
[..]
Je dacht toch niet dat ik tegen jou zou durven liegen?
Geen idee, ik denk dat wij mensen in sommige kwesties geen van allen de wijsheid in pacht kunnen hebben.quote:Op zondag 28 oktober 2012 19:57 schreef DeParo het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, maar ik weet waar het door komt, ik ben nu al voor de tweede dag zo'n beetje een tekst aan het lezen (voor studie) van mensen die Amerika bekritiseren voor 9/11. Natuurlijk valt er iets te zeggen over hoe Amerika omgaat met het Midden-Oosten bijvoorbeeld maar zelfs jij zou na al die teksten toch iets hebben van ja ja ja het zal wel.
damn straightquote:Op zondag 28 oktober 2012 20:01 schreef Disana het volgende:
[..]
Geen idee, ik denk dat wij mensen in sommige kwesties geen van allen de wijsheid in pacht kunnen hebben.
Nou ja, zoals ik al zei ze hebben soms wel een punt, maar het is zo'n gepolariseerde discussie.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:01 schreef Disana het volgende:
[..]
Geen idee, ik denk dat wij mensen in sommige kwesties geen van allen de wijsheid in pacht kunnen hebben.
Da's alleen maar omdat jij liever mensenvrouwen-roodharigen hebtquote:Op zondag 28 oktober 2012 20:00 schreef sp3c het volgende:
[..]
je bent een dame
ik ga er gewoon bij voorbaat al vanuit dat je het gewoon verkeerd ziet
ben nog steeds niet overtuigd want wiki maar ik geef hier het voordeel van de twijfel
Net als de kwestie Israël. De tijd zal leren hoe we ermee in het reine komen.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:02 schreef DeParo het volgende:
[..]
Nou ja, zoals ik al zei ze hebben soms wel een punt, maar het is zo'n gepolariseerde discussie.
Vooral wat betreft die kwestie, nuance is bijna niet meer te vinden, je moet of A zeggen of B en maak je de keuze dan krijg je ook C en D meteen over je dak heen gegoten.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:05 schreef Disana het volgende:
[..]
Net als de kwestie Israël. De tijd zal leren hoe we ermee in het reine komen.
om te zien!quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:04 schreef Disana het volgende:
[..]
Da's alleen maar omdat jij liever mensenvrouwen-roodharigen hebt
Na ja, jij gelooft zeker ook niet in Sinterklaas. Ik geef het op hoor.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:08 schreef sp3c het volgende:
[..]
om te zien!
ik geloof ze nog steeds voor geen meter
Grappig dat jij dat zegt.quote:Op zondag 28 oktober 2012 20:06 schreef DeParo het volgende:
[..]
Vooral wat betreft die kwestie, nuance is bijna niet meer te vinden, je moet of A zeggen of B en maak je de keuze dan krijg je ook C en D meteen over je dak heen gegoten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |