Mijn kinderen welquote:Op woensdag 22 augustus 2012 14:49 schreef Gerberaatje het volgende:
Ik heb ze juist altijd met lange mouwhad wel zo'n setje witte zonder mouwen van de HEMA voor de zomer, maar muppet is niet zo heel erg warmbloedig geloof ik...
Draag haar nu vaak wel een hemd met een broekje, maar het blijft niet mooi aangesloten zitten nog, dus voor de winter vind ik rompers nog wel fijn(verwacht niet dat ze deze winter al volledig zindelijk gaat zijn...)
Mijn blijft voor je lopen.. En dan pak ik dr handje om mee te lopen, en dan wordt ze helemaal wild en druk en janken en aan mn benen trekken.. Ok duidelijk.. Tillen.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 15:27 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
Olivier steekt gewoon zijn armen uit. Boodschap duidelijk mama![]()
quote:Op woensdag 22 augustus 2012 15:05 schreef Gerberaatje het volgende:
Ja daar heb je het al, mijne rent nietdie roept voor het einde van de straat al: mama tijjeh?
![]()
/lui
quote:Op woensdag 22 augustus 2012 13:00 schreef danic het volgende:
Wat lief zijn jullie weer! Graag TM. Als jij nog iets kan vinden, hoe Cynthiaa misschien niet meer te kijken.
Gezien de kleertjes van Saar weet jij wel wat ik zoek denk ik
quote:Op woensdag 22 augustus 2012 18:50 schreef Meimeltje het volgende:
Twinkly, die jas krijgt Dyon ws! Zondag naar Zara om te passen.
Jammer! Maar heel erg bedankt voor het kijken.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 15:58 schreef twentemeisje het volgende:
[..]Helaas!!! Alleen maar lange mouwen en effen rompertjes... Cynthiaa ik geef het stokje door aan jou!
Ik ga morgen kijken!quote:Op woensdag 22 augustus 2012 15:58 schreef twentemeisje het volgende:
[..]Helaas!!! Alleen maar lange mouwen en effen rompertjes... Cynthiaa ik geef het stokje door aan jou!
Zijn winterjas mt 92 past nog maar net. De mouwen zullen denk ik te kort worden. Bovenkleding heeft hij maat 98. Denk dat 3-4 jr wel beetje aan de grote kant is, maar 2-3 jr past hij misschien niet de hele winter. Voordeel van deze jas vind ik wel dat je de mouwen om kunt slaan.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 18:51 schreef Twinkly het volgende:
[..]
Past hij niet meer in 92?Is hij nu langer dan Niels?
Ik weet even niet hoe oud jouw kindje is, maar op school spelen de kleuters minstens een uur buiten iedere dag. Das wel koud zo tegen het vriespunt met zo'n jasje...quote:Op woensdag 22 augustus 2012 21:46 schreef SacreCoeur het volgende:
Ik heb echt geen idee.. staat er allemaal niet bij
Dank voor de tip!quote:Op woensdag 22 augustus 2012 22:18 schreef twentemeisje het volgende:
Ik weet niet of het hier al gemeld is, dus met een 'mosterd-na-de-maaltijd-risicootje':
Bij besteding van 50 pond op Gap.eu krijg je 20 pond korting, verzending is tijdelijk 4 pond. Hiervoor gebruik je de kortingscode GAPSAVE bij de checkout.
quote:Op woensdag 22 augustus 2012 22:24 schreef twentemeisje het volgende:
Oe Mignonne, bij deze moest ik aan jouw meiden denken:
[ afbeelding ]
kan je best zelf haken, bestaat uit 1 rechte lap..quote:Op dinsdag 21 augustus 2012 21:35 schreef becky27 het volgende:
[ afbeelding ]
wel cute! Maar welke NL webwinkel heeft zo'n ding?
kun je naar facebook uploaden vanaf je foon? Dat doe ik meestal, ik kan dan bij mn post selecteren dat ik het bijvoorbeeld alleen voor mijzelf zichtbaar wil hebben, dan toont ie ook niet in je timelinequote:Op woensdag 22 augustus 2012 22:48 schreef Brighteyes het volgende:
Wilde ik helemaal blij hier komen showen wat ik vorige week live bij Lindex in Helsinki heb gekocht, krijg ik de foto niet van mijn telefoon af...
Mijn fotobucket app doet stom, dus nu mail ik de foto's naar mezelf en kanik het via de iPad proberen.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 22:51 schreef mignonne het volgende:
[..]
kun je naar facebook uploaden vanaf je foon? Dat doe ik meestal, ik kan dan bij mn post selecteren dat ik het bijvoorbeeld alleen voor mijzelf zichtbaar wil hebben, dan toont ie ook niet in je timeline
bingoquote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:02 schreef Kleurdoos het volgende:
ooooh, gemist, ik zag m gisteren hangen en toen dacht ik nog dat jij m vast ook leuk had gevonden
ik vind m er best leuk op, geen uberbontje ofzoquote:Op woensdag 22 augustus 2012 23:06 schreef mignonne het volgende:
[..]
bingo![]()
bontkraagje had voor mij niet gehoeven maar soit. Ik denk dat ik hem er in het kader van tochwellekkerwarm maar op laat zitten.
Ik vind de 2e erg leuk! Maar voor mij zijn alle logo's en opdrukken een afknapper, helaas. Dat 'Norwood' is al te veel.quote:Op woensdag 22 augustus 2012 07:34 schreef Juud79 het volgende:
@Claudia..... jassen
Daar heb ik de tijd voor als ik al om 06.30 uur beneden zit met DL.![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat vind ik ook. Het lijkt wel alsof er voor jongenskleding altijd een embleem, 'stempel', cijfer of tekst op de kleding moet!quote:Op donderdag 23 augustus 2012 19:28 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind de 2e erg leuk! Maar voor mij zijn alle logo's en opdrukken een afknapper, helaas. Dat 'Norwood' is al te veel.
Zijn ze niet helemaal gestopt?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 19:55 schreef Claudia_x het volgende:
Levert 3Suisses tegenwoordig niet meer in Nederland?
Belgische site is nog wel in de lucht toch? Leveren die niet naar Nederland?quote:Op donderdag 23 augustus 2012 19:55 schreef Claudia_x het volgende:
Levert 3Suisses tegenwoordig niet meer in Nederland?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |