Drom krijg je nooit uit zijn woonplaats.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:18 schreef firefly3 het volgende:
Let wel: een zoen op haar wang de eerste twintig sec. Mijn voorkeur voor mensen die mee kunnen (als ze mee willen) is dyna18 en drommeldaris
Het klopt wel, maar aan de andere kant zou met kleine successen werken misschien voor veel mensen beter zijn. Elke keer een klein succes, (toch gedag gezegd, toch een praatje gemaakt over koetjes en kalfjes, zulke dingen) is minder eng, minder risicovol, en daar krijg je ook een wat groter ego van, zodra dat lukt is het erg leuk, omdat je er toch elke keer weer blij van bent geworden, en dan kan je makkelijk op die manier steeds wat positiever zijn.quote:Op maandag 20 augustus 2012 15:26 schreef dyna18 het volgende:
[..]
Ik denk dat voor de meeste users in dit topic juist geldt dat ze NIET ver genoeg gaan.
Vaak zorgt angst en onervarenheid er voor dat ze te weinig proberen. Hierdoor laat men kansen lopen die anders best succesvol hadden kunnen zijn. Als men maar geprobeerd had.
Ik zie er niet goddelijk uit, gewoon gemiddeldquote:Op maandag 20 augustus 2012 18:42 schreef Murdera het volgende:
[..]
Drom krijg je nooit uit zijn woonplaats.
[..]
Het klopt wel, maar aan de andere kant zou met kleine successen werken misschien voor veel mensen beter zijn. Elke keer een klein succes, (toch gedag gezegd, toch een praatje gemaakt over koetjes en kalfjes, zulke dingen) is minder eng, minder risicovol, en daar krijg je ook een wat groter ego van, zodra dat lukt is het erg leuk, omdat je er toch elke keer weer blij van bent geworden, en dan kan je makkelijk op die manier steeds wat positiever zijn.
Als je gelijk een telefoonnummer wil oid, dan is de kans kleiner dat het lukt, en de kans op "verlies" dus groter, en als het niet lukt heb je er de volgende keer geen zin meer in.
De kans met een telefoonnummer vragen is niet alleen lastig omdat je het moet durven, maar je moet ook in de smaak vallen, en als je er niet zo enorm goddelijk uit ziet als firefly, en ook niet zo welbespraakt en zelfverzekerd bent, dan lukt het toch niet zo vaak.
Ik ben erg benieuwd naar hoe je er uit ziet, als je verhalen waar zijn zal je er zeker beter dan gemiddeld uit zien, aangezien een gesprekje aanknopen leuk is, maar als je niet in de smaak valt zullen ze het echt niet tof vinden dat je aan ze zit.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:46 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik zie er niet goddelijk uit, gewoon gemiddeld
Ik heb een voorkeur maar het "werkt" bij elke type, behalve norse hele mollige mannelijke vrouwen / pot types, die zullen het niet geloven dat ze oprecht zoveel aandacht krijgen ineens. Het zou ook niet natuurlijk zijn omdat ik er niet op val.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:47 schreef Murdera het volgende:
[..]
Ik ben erg benieuwd naar hoe je er uit ziet, als je verhalen waar zijn zal je er zeker beter dan gemiddeld uit zien, aangezien een gesprekje aanknopen leuk is, maar als je niet in de smaak valt zullen ze het echt niet tof vinden dat je aan ze zit.
Edit: of doe je dat enkel bij bepaalde types?
Je snapt wel dat er veel mensen heel erg sceptisch zijn zolang nog niemand een demonstratie hefet gezien toch?quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:51 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik heb een voorkeur maar het "werkt" bij elke type, behalve norse hele mollige mannelijke vrouwen / pot types, die zullen het niet geloven dat ze oprecht zoveel aandacht krijgen ineens. Het zou ook niet natuurlijk zijn omdat ik er niet op val.
Het meeste succes behaal ik met vrouwen die knap zijn en net binnen mijn league vallen, daar doe ik de meeste moeite voor, maar weet ik ondertussen ook dat ik ze kan krijgen. Dat hebben meer mensen overigens die hiermee bezig zijn.
Ik kan toch niet meer verliefd geraken das nog erger dan niet kunne versierenquote:Op maandag 20 augustus 2012 18:51 schreef Murdera het volgende:
[..]
Sommigen halen hier aardige successen.
Verliefd zijn is niet nodig om geliefd te zijn en te houden van.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:52 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Ik kan toch niet meer verliefd geraken das nog erger dan niet kunne versieren
En omschrijf jouw league eens, want wat ik allemaal van jou lees, daar zou ik echt nooit op ingaan en ik zou er al helemaal niet van gecharmeerd zijnquote:Op maandag 20 augustus 2012 18:51 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik heb een voorkeur maar het "werkt" bij elke type, behalve norse hele mollige mannelijke vrouwen / pot types, die zullen het niet geloven dat ze oprecht zoveel aandacht krijgen ineens. Het zou ook niet natuurlijk zijn omdat ik er niet op val.
Het meeste succes behaal ik met vrouwen die knap zijn en net binnen mijn league vallen, daar doe ik de meeste moeite voor, maar weet ik ondertussen ook dat ik ze kan krijgen. Dat hebben meer mensen overigens die hiermee bezig zijn.
Vertel ons je geheimen.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:51 schreef Murdera het volgende:
[..]
Sommigen halen hier aardige successen.
Er zijn genoeg demonstratie filmpjes op het internet, van kiss closes met vrouwen willekeurig op straat enzo. Maar die worden als fake bestempeld omdat mensen het niet willen geloven, ze willen blijven geloven dat ze "zelf al goed zijn". Dit is echter niet waar. Ik ben in principe vergeleken met sommige gasten weer een absolute beginneling.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:52 schreef Murdera het volgende:
[..]
Je snapt wel dat er veel mensen heel erg sceptisch zijn zolang nog niemand een demonstratie hefet gezien toch?
Dan ben je vast een dikke pot.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:54 schreef Mickeys het volgende:
[..]
En omschrijf jouw league eens, want wat ik allemaal van jou lees, daar zou ik echt nooit op ingaan en ik zou er al helemaal niet van gecharmeerd zijn
Verliefd worden kan altijd (wederom), maar als je er goed in geloofd dat je niet meer verliefd kunt geraken, nee inderdaad, dan gaat het niet lukken.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:52 schreef Sneezeechu het volgende:
[..]
Ik kan toch niet meer verliefd geraken das nog erger dan niet kunne versieren
Op die reactie zit ik inderdaad te wachten... ben benieuwdquote:Op maandag 20 augustus 2012 18:54 schreef Murdera het volgende:
[..]
Dan ben je vast een dikke pot.
(volgens firefly dan.)
Ik zie jou misschien niet eens staan. (En dat meen ik, ik richt mijn aandacht op de kleine percentage knapste vrouwen)quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:54 schreef Mickeys het volgende:
[..]
En omschrijf jouw league eens, want wat ik allemaal van jou lees, daar zou ik echt nooit op ingaan en ik zou er al helemaal niet van gecharmeerd zijn
quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:54 schreef Murdera het volgende:
[..]
Verliefd zijn is niet nodig om geliefd te zijn en te houden van.
Dooddoener is dat wat je nu zegtquote:Op maandag 20 augustus 2012 18:54 schreef Mickeys het volgende:
[..]
Verliefd worden kan altijd (wederom), maar als je er goed in geloofd dat je niet meer verliefd kunt geraken, nee inderdaad, dan gaat het niet lukken.
Mwah, ik weet niet wat ik daarvan geloof, maar ik ben een stuk sceptischer over jouw verhalen.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:54 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Er zijn genoeg demonstratie filmpjes op het internet, van kiss closes met vrouwen willekeurig op straat enzo. Maar die worden als fake bestempeld omdat mensen het niet willen geloven, ze willen blijven geloven dat ze "zelf al goed zijn". Dit is echter niet waar. Ik ben in principe vergeleken met sommige gasten weer een absolute beginneling.
Onzin.quote:
En in welk opzicht zijn die in jouw league als jij niet meer dan gemiddeld bent?quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:55 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik zie jou misschien niet eens staan. (En dat meen ik, ik richt mijn aandacht op de kleine percentage knapste vrouwen)
Magquote:Op maandag 20 augustus 2012 18:56 schreef Murdera het volgende:
[..]
Mwah, ik weet niet wat ik daarvan geloof, maar ik ben een stuk sceptischer over jouw verhalen.
[..]
Onzin.
Mijn eigen "waarde" staat niet gelijk aan mijn uiterlijk.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:56 schreef Murdera het volgende:
[..]
En in welk opzicht zijn die in jouw league als jij niet meer dan gemiddeld bent?
wat las ik? je durft niet in te gaan op het aanbod van ook_gek?quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:55 schreef firefly3 het volgende:
[..]
Ik zie jou misschien niet eens staan. (En dat meen ik, ik richt mijn aandacht op de kleine percentage knapste vrouwen)
Ik wacht op zijn antwoord, 7 september vrijdag. Hij ging niet in op mijn eerste aanbod.quote:Op maandag 20 augustus 2012 18:57 schreef dawg het volgende:
[..]
wat las ik? je durft niet in te gaan op het aanbod van ook_gek?
typisch.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |