selene zat er met anderhalf al in hoor! anders kom je het eerst ff proberen, moet je wel snel zijn, want zodra het weer verslechterd, ruim ik hem weer opquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:48 schreef pessie het volgende:
Tinu dat is inderdaad wel even lekker dat hij nu alvast wat bijslaapt, Nathan houdt avonden ook beter vol als hij 's middags langer slaapt.
Simmu, ik kan niet wachten! Ik wil ook een 3-meter zwembadik vrees alleen dat mijn excuuspeuter er nog een beetje te klein voor is, dat wordt dus volgend jaar
![]()
Stiemie
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 15:50 schreef simmu het volgende:
[..]
selene zat er met anderhalf al in hoor! anders kom je het eerst ff proberen, moet je wel snel zijn, want zodra het weer verslechterd, ruim ik hem weer op
midden noord meer, geloof ikquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Your mind don't know how you're taking all the shit you see
Dont believe anyone but most of all dont believe me
God damn right it's a beautiful day Uh-huh
45 minuten? ik hoop dat je niet over 45 minuten hier staat, want dan heb je na een half uurtje het hele papa-komt-thuis druktegedoetjequote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:00 schreef pessie het volgende:
Kan iemand mij wat tekenskills lenen? Mijn kind is heerlijk aan kleren en roept nu om een "guig!" (vliegtuig), ikkanechtniettekenen...
Simmu, 45 minuten.
Nee hoor, mijn man komt ook zo thuis, dus het wordt em vandaag iig niet! Zo bij schoonmoeder eten.quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:03 schreef simmu het volgende:
[..]
45 minuten? ik hoop dat je niet over 45 minuten hier staat, want dan heb je na een half uurtje het hele papa-komt-thuis druktegedoetje
kijk maar, jullie zijn welkom hoor. zondag as zijn er zelfs nog meer kinders want dan komt een vriendin (met 4 kinders) ookquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:04 schreef pessie het volgende:
[..]
Nee hoor, mijn man komt ook zo thuis, dus het wordt em vandaag iig niet! Zo bij schoonmoeder eten.
quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:00 schreef pessie het volgende:
Kan iemand mij wat tekenskills lenen? Mijn kind is heerlijk aan kleren en roept nu om een "guig!" (vliegtuig), ikkanechtniettekenen...
Simmu, 45 minuten.
gefeliciteerdquote:Op vrijdag 17 augustus 2012 16:30 schreef As1981 het volgende:
Ik lees al even mee na morgen kom ik me wel goed melden met foto's.
Maar hier komt Yaro bij mij altijd met onmogelijke vragen om te bouwen met duplo en als ik ergens niet goed in ben.
Dus van de week had ik hem ingefluisterd dat papa wel een olifant kon bouwen. Doet hij dat ook nog even....beetje jammer
ik keek ook ff op bij die lengte!!quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 23:39 schreef mignonne het volgende:
Och Vicks wat sneu van die blaasontstekingbeterschap
en jeumig!! 104 cm?wat is ze lang al! wauw
Kyllian heeft water in zijn ogen ook altijd vervelend gevonden. Vind het zelf trouwens ook erg vervelend. Met zwemles zwemt hij nog steeds met ogen dicht onder water, alhoewel ze leren hun ogen open te houden. Hij zwemt dus regelmatig schuin naar de overkant.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:15 schreef mignonne het volgende:
Maar oh wee als er water in de oogjes komt, dan is het brullen
Jeetje dan schrikt je je echt kapot!! Is ze wel geschrokken van je boosheid? (doet ze het nu niet meer?)quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:18 schreef Ticootje het volgende:
En op de camping zag ik opeens haar vest liggen en jen kwijt. Omfg. Ik ben denk nog nooit zo boos geworden.
my, ja. dat zou hier toch echt ook woeste moeder opleveren.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:18 schreef Ticootje het volgende:
En op de camping zag ik opeens haar vest liggen en jen kwijt. Omfg. Ik ben denk nog nooit zo boos geworden.
Fijn dat dat indruk had gemaakt. Ik was ook erg boos geworden.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:29 schreef Ticootje het volgende:
Het was in elk geval duidelijk ja. Vest mag NIET uit.
Moment van ontlading dat je kind terug is en niet van de bodem hoeft gedoken. Ze was denk wel een minuut of 5 echt zoek. Van het ene op andere moment. Ik lag gewoon bij de handdoek, ik was sokjes bij elkaar aan het zoeken om in de buggy te leggen, ik draai me om en zie het vest liggen en geen jen. Hoe doen ze dat??quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 22:34 schreef Tinuviel het volgende:
[..]
Fijn dat dat indruk had gemaakt. Ik was ook erg boos geworden.
nog eentje; ga niet proberen het nuchter en blabla te brengen, dat gaat toch niet werken. ik ben er nog altijd van overtuigd dat het voor een kind waarlijk niet erg is om te merken dat anderen (de volwassenen) in het gezin oprechte emotie hebben en tonen.quote:Op maandag 20 augustus 2012 12:40 schreef Keshet het volgende:
Ik was ook echt niet van plan om het nu heel ingewikkeld te maken! Ik was vooral erg benieuwd naar hoe jullie zoiets zouden aanpakken. Bedankt voor de inzichten!
Ja vind ik ook heel netjes. Hij had allen vieze voeten en benen. Als ik dekanshad gehad, had ik dat toch even schoongemaakt voordat hij daarmeezijn bed instapt. Maargoed anders komt het morgenochtend wel en doen wemaar een schoon lakentje erop.quote:Op maandag 20 augustus 2012 21:37 schreef Nijna het volgende:
Tinu, ah gossie zo moe en dan toch nog eraan denken om je broek en schoenen uit te doen, vind ik netjes.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |