auw....quote:Op vrijdag 17 augustus 2012 23:53 schreef Claudia_x het volgende:
Ik fietste op een dijk en dacht een shortcut te nemen. Maar dat bleek ineens een trap te zijn...
Als ik ga piepen mag je mij best herinneren aan mijn eerdere gejubelquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 09:27 schreef Fieder het volgende:
Limone, je eerste kwaaltjeleuk he? (over een paar weken piep je wel anders
)
Lijnen?quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:29 schreef Limone het volgende:
Ik heb zo een vrijgezelle. Wat voor smoes zal ik eens bedenken? Blaasontsteking gaat 'm niet worden, dan kan ik net zo goed meteen vertellen dat ik zwanger ben.. Iemand de ultieme non-alcoholische smoes?
Waarom kan blaasontsteking niet?quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:29 schreef Limone het volgende:
Ik heb zo een vrijgezelle. Wat voor smoes zal ik eens bedenken? Blaasontsteking gaat 'm niet worden, dan kan ik net zo goed meteen vertellen dat ik zwanger ben.. Iemand de ultieme non-alcoholische smoes?
Ik zou het houden op een geneesmiddel waar geen alcohol bij mag. In de andere gevallen kunnen ze nog gaan pushen.quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:35 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Waarom kan blaasontsteking niet?
Lijnen zou kunnen ja, of last van je maag, antibioticakuurtje voor een ontsteking naar keuze... fikse pijnstiller genomen voor hoofdpijn vanochtend... zoiets?
Maar dan mag je gelijk ook niets etenquote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:44 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Is het nog ramadan? Dan is je alibi waterdicht
Ik had de vorige keer ook al vrij snel bandenpijn hoor. En nu weer. Zeker na een drukke dag. Als ik dan op sta....quote:Op zaterdag 18 augustus 2012 11:33 schreef LadyBlack het volgende:
Ik heb trouwens de laatste tijd ook van die fijne steken in mn onderbuik gehad als ik opstond. Vreemde gewaarwording! Maar ik las ergens dat bandenpijn pas veel later in de zwangerschap komt. Is dit dan iets anders?
Steken in mn doos heb ik, net als kwakz0r, een aantal keer per jaar zo uit het niets. Tenminste, heb t nooit aan een punt in mn cyclus kunnen koppelen. Doet wel verrekte zeer ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |