Precies, dus jij ookquote:Op zaterdag 11 augustus 2012 15:39 schreef HSG het volgende:
Nee ja hoor. Wij hebben allemaal schuld aan deze crisis. We hebben het tenslotte zelf veroorzaakt met onze hebzucht.
Ik heb geen schulden maar ben wel medeverantwoordelijk voor deze crisis.quote:
Jij vindt het wel fijn dat mensen hun baan verliezen hè, knul?quote:Op zaterdag 11 augustus 2012 10:26 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Haha, eerlijk is eerlijk, beste FOK!kers, van dit soort nieuws geniet ik met volle teugen. Las het werkelijk waar met een big smile.
Helemaal niet.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 20:26 schreef waht het volgende:
[..]
Jij vindt het wel fijn dat mensen hun baan verliezen hè, knul?
Heb je m'n filmpje hierboven ook al bekeken?quote:Op donderdag 16 augustus 2012 13:03 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Helemaal niet.Ik geniet alleen van het artikel, hoewel dat misschien een beetje hypocriet van mij is.
Nu wel. Die huilende vrouw, harstikke zielig. Ik neem mijn posts terug.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 16:28 schreef Strani het volgende:
[..]
Heb je m'n filmpje hierboven ook al bekeken?
Volgens mij was Robin Hood ook gewoon een pauper zonder moreel besef.quote:Op woensdag 15 augustus 2012 18:47 schreef Strani het volgende:
Nee, dit zijn geen Robin Hoods. Dit zijn gewoon domme mensen die niet inzien dat supermarkten inkomsten nodig hebben om hun personeel te kunnen betalen.
Nee, maar robin hood gapte dan ook niet van de rijken en gaf aan de armen, wat robin hood deed was het geld wat de wereldlijke en kerkelijke heersers van de mensen die het geld verdient hadden afgepakt weer stelen en terug geven aan de mensen die het in de eerste plaats verdient hadden.quote:Op donderdag 16 augustus 2012 16:35 schreef Specularium het volgende:
[..]
Volgens mij was Robin Hood ook gewoon een pauper zonder moreel besef.
Ditquote:Op zaterdag 11 augustus 2012 10:48 schreef Specularium het volgende:
Als Marokkanen dit in Rotterdam hadden gedaan was dit een heel ander topic.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |