SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.*poef* nu is het weg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat kan ik me helemaal voorstellen, dat jullie nu wat verontrust beginnen te worden. Bah, wat een ellende.quote:Op maandag 13 augustus 2012 12:53 schreef Flower-Ti-Amo het volgende:
Keshet daar houd ik de laatste tijd zeker rekening mee, zeker nadat gister ook ineens die dalingen van de hartslag en het niet goed terugkomen geconstateerd waren.
Oognip tot nu toe hebben we steeds maar van iedereen gehoord dat het waarschijnlijk gewoon een rustig kindje is, maar omdat ik nu echt weer verandering merk, gaan die vragen ook steeds meer in ons hoofd spelen en dat zijn dus inderdaad ook de dingen die we gaan vragen morgen.
Zo zijn er wel meer dingen, zoals het constant op dezelfde plaats liggen die me nu toch wel beginnen te verontrusten.
quote:Op maandag 13 augustus 2012 09:27 schreef Cantare het volgende:
Vamp, hopelijk komt je kleintje snel! Ik wil niet voordringen, dus doe je vandaag? Dan mag ik morgen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Life is what happens while you are busy making other plans...
quote:Op maandag 13 augustus 2012 15:28 schreef Twinkle20 het volgende:
Yeah Fiedertje weer terug![]()
En lekker gepronkt met je buikje ja?.. Tis je gegund! Hoop dat je weer lekker relax en ontspannen bent door je vakantie. Weet je al wanneer je het gaat vertellen op je werk? En hoe ver zit je nu?
Ja waarom ook niet he?quote:Op maandag 13 augustus 2012 15:50 schreef Fieder het volgende:
[..]Volgende week weer werken, dan gooi ik m dr meteen maar in
. t is nu ook wel zichtbaar aan t worden. En ik zit er ook steeds onbewust over te wrijven (
lieve darmpjes)
Ben vandaag 12 weken, 3 dagen (blijf de dagen tellen) Dus dan als ik t op mn werk vertel 13 weken, prima toch!
Zal eens een buikfoto gaan maken, moet alleen even een shirt vinden dat ik de komende weken nog ga passen![]()
Dat was tof jaquote:Op maandag 13 augustus 2012 17:11 schreef pessie het volgende:
Datumdrieling, wordt gezellig, gaan we een jaar na geboorte een meet doen met de drie dreumesjes (afgelopen oktober hebben Nathan en ik Son en Gerb ontmoet met hun, destijds, dreumessen, heel tof was dat).
Ik moet eerlijk bekennen dat ik er ook een meisje in zag, nou ja, we zullen het 22 februari wel weten!
Pas op, hier hou ik je aan! En sowieso haalt niemand muppet inquote:Op maandag 13 augustus 2012 17:15 schreef Sonnetje85 het volgende:
[..]
Dat was tof ja![]()
Oktober weer in Amersfoortis de mijne t kleinst denk ik
ik geloof dat ie aan dwerggroei doet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |